Zakładki

Soul of Ultimate Nation

Alternatywne nazwy: SUN

Dusza z Ostateczny Nation - fantastyczna gra multiplayer role-playing z dynamiczny fabuła. Korei Południowej deweloperzy projektów z wirtualnej rozrywki Webzen. Opis już podbił miliony użytkowników. Unikalny system gry, niesamowita grafika, niesamowite bitwy zasłużyli nagrody, możliwość poprawy rzeczy, piękna muzyka Howard Shore - nie pozostawi obojętnym. To hipnotyzujące działanie, którego przebieg wydarzeń w średniowieczu, będzie można korzystać z ich najlepszych zdolności do podjęcia planowanych taktykę, aby wygrać innych graczy i zniszczyć zło potworów, badać i podbijać nowe terytoria. Nie należy przerywać w połowie drogi, wszystkie rozwiązywalne problemy, najważniejsze - aby uwierzyć moje szczęście!

Aby zainstalować klienta i rozpocząć grę S un online potrzebny jest komputer o następujących parametrach:

- OS Okna 2000 XP , VISTA

- CPU Pentium 4 1. 8 GHz lub wyższy

- Grafika Geforce TI lub 4200 Radeon 9200,

- Sterowniki DirectX 9. 0C;

- Wolne miejsce na dysku twardym 3Gb;

- RAM 512 MB .

Pobierając można przeminą po będzie przekazywana S un Rejestracja online. Natychmiast po zawiadomić adres e-mail, będziesz wysłany e-mail, aby aktywować swoje konto. Dołącz do gry S un Live - szybki i prosty proces, który pozwala stać się legalnym mieszkańcem świata, w którym incydent ekscytujące wściekłość.

Na początek S un Gra online należy utworzyć własną postać. Aby to zrobić, należy określić przynależność do rasy, podać żądaną nazwę i wybierz wygląd, czyli włosy, rysy twarzy, wzrost. Dostępne klasy oferowanych przez S un Online, charakteryzują pewne wspólne cechy i umiejętności. Jest pięć takich klas:

1. Barseki (jak przynęty i gotowy całej swej ogromnej mocy, aby wydawać pieniądze na produkcję, twardy, szorstki, przyzwyczajeni patrzeć tylko na Future)

2. Walkiria (dobre, jak w odległych i blisko walki, szybki, wnikliwy, mają dobre umiejętności walki, a także może, jeśli to konieczne, wezwać magicznych pomocników)

3. Knights Dragons (dzięki ogromnej mocy mogą nagle zniszczyć całe grupy wrogów, trudnych i lojalnych ustanowionych przepisami prawa cześć);

4. Czarodziejka (Magic Lab absolwent z dogłębnej znajomości zaklęć, które można wykorzystać na dobre, jak w szkoda. Na przykład, zdolność do leczenia towarzyszy i powodować znaczne szkody wrogom)

5. Shadows (uważane za najbardziej strasznych morderców, fachowo zarządzane ze sztyletem i batem, bardzo dumny i bezwzględny wiedzieć przekleństwa i zaklęcia ).

Wybierz swoją ulubioną klasę, że masz do opanowania w s un Żyj i zrozumieć podstawowe elementy rozgrywki. Weźmy je w kolejności.

Teleport - przemieszczając się z jednego miejsca do drugiego za pomocą teleportacji spokój. W ten sposób można odkrywać nowe ziemie, ale jest on dostępny tylko z osiągnięciem pewnego poziomu. Również spędzić trochę. W każdym ruchu trzeba zapłacić pewną kwotę eymov. W rozwoju przestrzeni, z których każda karta posiada swój skuteczność wykorzystania środków. Zwiększyć ten odsetek może być na różne sposoby. Na przykład, zbierając specjalne przedmioty, znalezienie cennych skrzyń, zabijając potwory i kapitanów.

Zdobądź przedmioty poziomu - poprawę podstawowych parametrów, takich jak siła, obrona, itp. § Masz szansę na poprawę ich broni i zbroi, a to zwiększa szanse na zwycięstwo w walce. Aby zapisać wszystkie właściwe rzeczy, możesz zwrócić się o pomoc do pana, który jest w stanie stworzyć, o co prosisz. S un Gra online dostarcza zastosowanie rozmaitych elementów. Te skrzydła i eliksiry, i kamienie, i specjalne i wyroby tytoniowe. Warto wspomnieć, że niektóre osoby nadają się do krystalizacji. Odnosząc się do specjalnego , NPC, Można uzyskać kryształ granatu ochrony Kryształowej lub zniszczenie kryształ.

Cube - jest czymś szczególnym wśród innych przedmiotów. Postarać się o to, wykonując niezbędne zadania. Używając go, można go analizować i tworzyć wiele przydatnych rzeczy.

Zajęcie miasta - Bitwa w świątyni krwi, które odbywają się w niedziele. Na pierwszym kanale każdym serwerze są Brama świątyni. Aby wziąć udział musisz być w gildii stosowanej że czas.

Wymagania systemowe - pięciu elementów, które składają się z eteru, który jest źródłem energii Brokilona. Grać S un Online nie biorąc pod uwagę fakt, że ogień, woda, wiatr, ziemia i Ciemność połączoną między niepojęty sposób.

Walka Strefa - pola bitew, które gracze mogą tworzyć własne. W tych obszarach, będzie przeprowadzenie misji i poprawić charakter. To miło, że podczas tworzenia strefy PvP lub PvE do bitwy osobiście zapytać ustawień i opcji. Wybierać, czy umówić się na polowanie na potwory i zarobić trochę pieniędzy, czy walka z innymi graczami, lub spróbuj wykonywania zadań szkoleniowych.

Drodzy Thrillseekers, S un Gra online gwarantuje zwiększyć adrenalinę! Nie będzie rozczarowany, pospiesz, aby zobaczyć na własne doświadczenia! Powodzenia!