Zakładki

Losy Narodu

Alternatywne nazwy: Losy Narodu

Fate of Nation Online - wieloosobowa gra strategiczna oparta na przeglądarce, która rozwija się w czasie rzeczywistym. Ponadto, projekt nie wymaga inwestycji, więc wciąż masz możliwość zarobienia prawdziwych pieniędzy. Nadrabiania zaległości na budowie i rozwoju własnych miastach, można przejść do sieci logicznych wieków - od epoki kamienia do przyszłości. I podsumowując każdy z ostatniego etapu można wybudować jeden z cudów świata. Jest na budowę cudu i można dostać albo pieniądze lub walutę w grze. Chociaż sam podkreślić, co nagroda dla Ciebie najlepszą ofertę. Losy Nation gry oferuje graczom szeroki zakres działania. Rozmiar gry mapa 1000 do 1000 komórek może nie tylko poszerzyć budynek, ale także do prowadzenia rozpoznania w czasie, aby czuć się w ogóle wygodne. Po uderzeniu po raz pierwszy w tym cudownym świecie, może uważasz, że jesteś tu sam. Ale konieczne jest, aby pierwsze badanie, znajdzie wielu sąsiadów. I są one ustawione w stosunku do ciebie inaczej. Przyjazny ktoś, ktoś wrogi. Tak, aby być w stanie dotrzeć do innych, jeszcze wiele - i uczyć się do zawierania umów, a odzwierciedlają agresywny atak. Chodź! Losy rejestracji Nation otwiera świat pełen przygód!

Wymagania systemowe dla gry są raczej skromne: jedna z nowoczesnych przeglądarek (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer 9 i vische, Opera i Safari) i ekspansja na wyświetlaczu jest mniejsza niż 1280x800 (najlepiej 1440h960). Ponadto pobierane nic. Możesz odwiedzić stronę w dowolnym czasie, nawet z komputera kogoś innego, nawet z telefonu komórkowego. Dołącz do gry Fate of Nation w następujący sposób:

- Wprowadzono przydomek;

- Wymyślił hasło;

- Zgłoszone adres e-mail;

- Dane uzupełniające (wybór świata gry, początkującym lub doświadczonym użytkownikiem, kolorów flagi, nazwa miasta, słowo, imię zmienione).

Podsumowując, trzeba kliknąć na "Dołącz do gry".

Fate of Nations Gra została stworzona w stylu "Cywilizacji". Teraz można opanować trzy epoki - starożytność epoki kamienia i średniowiecza. Obietnica twórców, które będą dostępne tylko i następna epoka - nowy czas, teraźniejszość i przyszłość. Każda epoka towarzyszy jej cech szczególnych. Każdy czas ma swoje specyficzne jednostki, jak również dostępnych budynków. I, oczywiście, dalej można przejść, tym lepsze perspektywy. Na przykład, w epoce kamiennej rzeczy tak bardzo, jak to możliwe, aby przeprowadzić badania w celu uniemożliwienia konkurentom uchwycić te terytoria, które będą przydatne. Określony przez wprowadzenie pieniędzy starożytności. Teraz, bez nich nie da się zawierać jednostek miejskich budynków, a także konieczne jest wprowadzenie umów handlowych. Średniowiecze ponieść dobrą nowinę, że w końcu możesz stworzyć swój naród. Kilku piłkarzy może współpracować i kontynuować grę pod jednym chorąży, kierując się wspólnymi celami. Nowy czas wirtualny jest bardzo podobna do obecnej. Rozkładanie szpiegostwo, kradzież wystąpić wszędzie, atmosfera jest zanieczyszczone odpady przemysłowe. Ale wasze fabryki, elektrownie są obecnie coraz większe.

Zobaczmy, co trzeba, aby skutecznie grać losach Narodu. Jak już wspomniano, badania zajmują szczególne miejsce w rozgrywce. Ale nie martw się o to, co będzie musiał spędzić swój cenny czas. Wystarczy określić, co Cię interesuje, daje zadanie do swoich jednostek i wysłać je. Jesteś po prostu czeka na wieści. Również wierni słudzy twoi będą korzystać ci, że samo może obrabować sąsiada i przynieść zdobycz znaleźć komórki bogate zasoby. Przy okazji, zasoby znacznie zwiększyć szanse na dobry rozwój. Nie są one obowiązkowe elementem, ale raz można natknąć, nie zaniedbuj możliwość prowadzenia wydobycia na jakiejś żyznej komórki. Zasoby pozwalają budować silniejsze rodzaje wojsk, i, oczywiście, lepsze wyposażenie. Po zbudował miasto, nie trzeba się tam zatrzymać. Wręcz przeciwnie, im więcej miast będzie pod władzę, tym lepiej. Odtwórz los Narodu warto pamiętać, że każde działanie wymaga czasu. Na przykład, aby przenieść wojska z jednej komórki do drugiej wymaga 1-2 minuty, a budowa budynku na kilka godzin. Taki system pozwala na zapewnienie pewne problemy. Więc stwierdzić, że w kierunku swojego miasta move żołnierzy, będziesz miał czas na przygotowanie się do walki lub do podjęcia działań w celu zawarcia traktatu o nieagresji.

Warto wspomnieć, że możliwość podjęcia budowy cudu światła "megalith" vyborot potrzeby. Zapytać, dlaczego jest to potrzebne i mają wystarczająco dużo zmartwień? Cóż, jeśli nie potrzebujesz premię w postaci nieruchomości, a następnie siedzieć cicho!

Rozpocznij losach Narodu grać teraz w pełni korzystać ze wszystkich funkcji produktu, jakości: dynamika wydarzeń, wielkie grafiki, mechaniki dźwiękowych, intuicyjny interfejs, możliwość korzystania z taktyki, wygody, w tym sensie, że nie trzeba poświęcać dużo czasu.

Niech rozgrywka przynosi prawdziwą przyjemność!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more