Zakładki

WarSide

Alternatywne nazwy: Varsayd

Gra WarSide - super MMORPG fantastyczne Akcja z najlepszej kombinacji systemu RPG i strzelanki taktycznej. W rozległym wszechświecie sprowadza wojnę między trzema korporacjami. To jest gra, w której gracze klienta wyzwanie siebie i stara się udowodnić swoją niewinność w najbardziej pomysłowych walk zespołu. Musisz wybrać stronę do walki o to, co chcesz i być w stanie od razu wskoczyć w wir walki. Nie nudne czekać! Bardzo dynamiczny i zróżnicowany. W WarSide Internecie będzie musiał bardzo aktywny tryb życia! Oferuje wiele trybów gry, możliwość stworzyć postać do swojego stylu, elastycznego rozwoju, oryginalne mapy bojowych, piękne arsenał broni i wiele innych miłych chwil. Weź udział w zapalony opozycji, uderzył całą swoją zdolność do wygrania!

Aby grać w gry klient WarSide musi być zainstalowany. Instalacja się powiedzie, a rozgrywka nie zawiedzie, jeśli komputer spełnia następujące wymagania systemowe:

- System operacyjny Windows XP/Vista/7;

- Pentium 4 / Athlon lub wyższy

- Video Nvidia GeForce FX 5200 / ATI Radeon 9500 / Intel GMA 950 (i945G) ilivyshe

- 1 GB pamięci RAM i 1 GB miejsca na dysku twardym.

Aby podjąć instalacyjny wymaga rejestracji WarSide. Tworząc konto, należy wprowadzić następujące informacje: e-mail, nazwę forum, hasło (z potwierdzeniem). Następnie sprawdzić w grze wymaga WarSide przepisać słowa powyżej. Następnie można nacisnąć przycisk "Zarejestruj się", potwierdzając w ten sposób zgodę na otrzymywanie wiadomości i przyjęcie przepisów.

Zagraj Będziesz WarSide postać, której wygląd będzie tworzyć własne. Nie tylko wybrać twarz, włosy, ale może ozdobić blizny bohatera lub tatuaże. Musisz także wybrać jedną z trzech państw walczących. Zobaczmy, jak wyglądają. Zetta Corporation udało się nie tylko do stworzenia monopolu na jednej z planet, ale w końcu rozszerzył zakres jego wpływ na wielu innych planetach. Kapitału o to miasto, ale na okupowanych terytoriach lider moc Tyler ODSs nie mniej silne. Głosi przestrzegane korporacja totalitarnego kapitalizmu. Istnieje dobrze rozwinięta energia i światło chemiczny przemysł ciężki. Przedstawiciele państwa mają tendencję do rozprzestrzeniania w całej galaktyce jej wpływ na rynki i źródeł surowców. Galactic pracowników służb komunalnych oraz inżynierów wolnej przestrzeni - pojawiły się na satelitach społeczeństwa gazowy olbrzym Colossus. Równość panuje tutaj. Proletariat i intelektualiści starają się znaleźć kompromis, aby żyć w pokoju i harmonii. Kapitał tutaj - Tween i lider gminy jest Radin. Najbardziej zaawansowana technologia - lekki i ciężki chemiczny fizycznej. Mieszkańcy śnie państwowej zrównoważonego życia bez problemów i możliwości w celu zaspokojenia pilnych potrzeb każdego obywatela. Nowe Imperium - arystokratyczny kraj kapitałowej Eden. Przedstawiciele Imperium gotowe do wsparcia w każdy sposób, że ich przywódca Ilnura siłą zdobyli po tron ​​ojca. Sytuację pogarsza fakt, że do poznania Galaxy nie brać go jako władcę. Urażony tym faktem arystokratów gotów zrobić wszystko, aby udowodnić w inny sposób. Wierzą, że ich lider jest w stanie stworzyć monarchii absolutnej, która będzie opierać się na stosunkach feudalnych rynku. Rozwijanie technologii lekkich i ciężkich energii fizycznej, mieszkańcy stanu tendencję do osiągnięcia drugiego złotą erę. Drodzy gracze, wybór należy do Ciebie! Masz prawo przyłączenia się do tych, których uważasz.

Znaki, które stają się WarSide zabaw, będzie należeć do jednej z czterech klas. Możesz być strażnik, najemnik, czy anonimowa myśliwy. Różnią się one między sobą, nie tylko pod względem wyglądu, lecz także unikatowe możliwości. Każda postać jest obdarzona początkowych właściwości i Twoje zadanie - aby je pompować. Dostępne również wybrać specjalizację do gustu. Wypełnianiu misji PvE i biorąc udział w walkach PvP, zbierać doświadczenie. Nawiasem mówiąc, jedna walka trwa około 10 - 15 minut. Więcej wysiłku należy wywierać, bardziej wymierne wyniki.

Gra Varsayd zaleca walczyć nie tylko z innymi graczami, ale także dowiedzieć się, jak budować relacje. Musisz dołączyć do zespołu, głównie z powodu rozwoju fabuły wynika współpracować bitew. Możliwe jest również ustanowienie stosunków handlowych. Można dokonywać transakcji za pomocą aukcji lub pocztę.

W modelu gry rozprzestrzenianie wolnego-2-play, to jest zabawa dla ciebie dostępne całkowicie za darmo. Angażować się w interesującym ćwiczeń na wolnym - i zapomnisz co urodziła! Możemy tylko życzymy miłego doświadczenia i powodzenia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more