Zakładki

Wartune

Alternatywne nazwy: Wartune

Gra Wartune - darmowe MMO RPG strategia, która zawiera elementy strategii społecznej i role-playing. Fascynujący świat fantazji autora Wartune gra online będzie gracze czują się w roli maga, rycerza bądź łucznika. Znaczenie Wartune gra online jest utrzymanie miasto pod kontrolą i uzyskać środki na budowę budynków.

Przed gry Wartune, upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2GHz, 1GB RAM, karta graficzna - 128 MB. Dołącz do gry Wartune nie podejmuje wiele czasu i łatwe:

1.                   Na stronie głównej wybierz opcję « stworzyć stanowią »;

2.                   Proszę podać swój nick,

3.                   Wpisz e - poczta ;

4.                   Wpisz hasło i potwierdź je,

5.                   Podaj swoją datę urodzenia;

6.                   Wybierz « przedstawienia » Wartune i rejestracja jest zakończona.

W Wartune Online wziąć się w rolę bohatera, który basen można wybrać się jako należące do jednej z trzech różnych klas. Klasa definiuje zdolność gracza, będzie musiał w czasie walk w Wartune grze online, a podłoga - to jest całkowicie osobisty wybór. Gdy już Wartune grać, będziesz mieć dostęp do niektórych zadań, które zostały podane do was jako oryginalnego podręcznika. Początkowo gracze uczą się i odkrywania świata i udział w bojowych walk Wartune gier on-line. Będziesz mógł grać Wartune z kolei atakować siebie automatycznie, dopóki ktoś nie daje się pierwszy, kiedy skończy się moc, choć gracz ma również możliwość korzystania z umiejętności nabył, zwykle mają silny lub efektów specjalnych. Rozwijać jako graczy w grze Wartune Internecie, będą mieli szansę szdavat dodatkowych żołnierzy w swojej grupie, które atakują automatycznie.

Po początkowych questów i walki wywiadu Wartune gier online do miasta i od razu wziąć go pod swoje skrzydła. Na tym etapie gry będzie budować miasto walut i środków zebranych. Wartune historia gra online w tej sekcji jest bardzo podobny do takich strategii.

Z punktu widzenia funkcji społecznych Wartune gra ma czat w czasie rzeczywistym. Gracze mogą również skorzystać ze specjalnych elementów, takich jak "Megafon" nadawać wiadomości z innymi graczami. Funkcja ta jest bardzo przydatna podczas rekrutacji członków gildii Wartune online, ale wiele osób, które faktycznie wykorzystanych tej funkcji, mówią, że nie ma sensu.

W czasie rzeczywistym czat, gry Wartune gry online można także dodać siebie do znajomych list, wprowadź gildii, do współpracy w różnych zadań. W gry Wartune również elementem śledzenia, tj. jest Możesz dowiedzieć się, co cechów i zawodnicy rywalizować.

Ogólnie Wartune gra online jest całkiem dobra gra, jak również intensywnej strategii. Gry Wartune , oczywiście, nie jest to idealna gra, ale w tej historii jest to bez wątpienia zasługuje na znacznie wyższą wydajność w porównaniu do innych konkurentów w sieci społecznej. Gra zawiera wiele treści do gry, która daje możliwość poznania Wartune gra online w długim czasie, a tym samym, Wartune Internecie zasługuje ci aby go odtworzyć!