Zakładki

Yitien Chronicles

Alternatywne nazwy: Yitien

Gra Yitien Chronicles to przeglądarkowa gra fantasy stworzona na bazie na temat chińskiej animacji. Można grać w gry Yitien Chronicles i opanowane przez dwóch legendarnych broni będą uczestniczyć w zadaniach, angażują się w pojedynkach z innymi graczami, aby dowiedzieć się subtelności kamuflażu, a także być w stanie uzyskać dodatkowe bonusy. Yitien gra online jest zgodny Gry MMORPG gra, która jest tworzona na podstawie powieści Gu Long. Chodzi o to, że tylko jeden gracz może zniszczyć tyrana i ustalić porządek i spokój w starożytnych Chinach! Być może ten gracz jesteś?

Przed rozpoczęciem odtwarzania Yitien , upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna - 128 MB .

Dołącz do gry Yitien nie zajmie dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej wybierz opcję « znak się »; [ _19_]

2. Wprowadź swoją nazwę użytkownika,

3. Podaj bezpieczne hasło i powtórzyć go;

4. Proszę podać poprawny adres e-mail;

5. Napisz swoją datę urodzenia;

6. wybierz « Dodaj » i Yitien Chronicles [ _1_] rejestracja jest zakończona.

Yitien on-line jest oparty na przeglądarce gra oparta na RPG z R [ _2_] 2 Gry . Idealnie dobrane efekty dźwiękowe i teren, wykonane ta gra bardzo ciekawa, ale akcja jest nieco powolna i długa narracja, niestety, może zmniejszyć przyjemność Yitien Chronicles on-line [ _1_].

Oczywiście, w Yitien Chronicles do gry - to jest całkiem interesujące. W ekscytujące gry Yitien on-line będzie można nie tylko spotkać się z wielu różnych postaci z różnych środowisk, ale również będzie można dowiedzieć się na ziemi i umieszcza bogaty w kulturze chińskiej. Ponadto, prawie każde miejsce w grze sam Yitien niesie pewną tradycję kulturową. Emei Góry, brzoskwiniowy kwiat wyspa i inne słynne miejsca, znajome zestaw chińskich fanów, ponieważ każdy z tych miejsc jest albo symbol lub szkoła sztuki walki jest opisany jako święte miejsce, gdzie kiedyś mieszkał mistrza Kung Fu. Oprócz tych wspólnych przestrzeni, które są zaznaczone na mapie, znajduje się również oddzielną strukturę, takich jak forty, świątyń i fragmentów Yitien gry online.

Gameplay gry Yitien trwa przez pewien czas, gracze są na palcach i to wzbudziło zainteresowanie. Różnorodność zadań wysłać do ogromnej liczby miejsc, gdzie można skonsultować się z różnymi symbolami, aby pokonać piratów złoczyńców, lub poprosić o radę i tak od studentów §

Yitien Chronicles gra online oferują trzy klasy: tancerze miecz z wielkich ofensywnych umiejętności, wojowników z wysokim poziomem ochrony i dobrego zdrowia i uzdrowicieli z zdolność uzdrawiania siebie i sojuszników. Każda klasa odpowiada różnych atrybutów w kategoriach atakami, bloków i uderzeń.

Zamknięcie każda misja Yitien on-line daje nagrody w postaci punktów doświadczenia, a gdy twoje punkty doświadczenia wypełni wskaźnik u dołu ekranu, wtedy będzie dostępny, modernizacja i nowy sprzęt. Otrzymasz również pojazd lub zwierzę w czasie lub w grze Yitien , który będzie za tobą całym świecie gry Yitien on-line .

Gra jest także arena, gdzie możesz wyzwać przeciwników wygra chwałę i cześć. Twój powrót do zdrowia będzie pochodzić bezpośrednio po walce, ale gra obecnie Yitien można uniknąć, jeśli chcesz spędzić trochę wlewków. Można również konkurować z mistrzami różnych sekt Hong-fu dostać medale bohatera. Do poprawy atrybutów swojej postaci w grze Yitien można znaleźć meridianów. Wszystkie nagrody, wyróżnienia, nagrody i sława będzie kupić wiele ciekawych rzeczy, które można kupić w sklepie, dają ci dodatkową przewagę w walce Yitien gry on-line.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more