Air Conflicts: Wietnam

Alternatywne nazwy: Air Conflicts: Wietnam

Procesor: Intel Core 2 Duo @ 2. 0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4200 +

Pamięć RAM: 1 GB

Karta graficzna: 256 MB

Miejsce na dysku: 2 GB

Air Conflicts: Wietnam - zręcznościowa gra wideo, gdzie mamy iść na najsłynniejszych samolotów połowie 20 wieku przez tygiel z wojny w Wietnamie. Ale gra Air Conflicts nie jest prosta gra zręcznościowa, obecność licznych elementów symulacji sprawia, sterowanie samolotem bardziej zbliżony do rzeczywistości, i będzie trudne do przeprowadzenia fantastycznych zakrętów bez katastrofalnych skutków dla załogi, którzy doświadczają skandaliczne przeciążenia. Hangar Air Conflicts zawiera około 20 różnych modeli samolotów, w tym myśliwce, bombowce i lekkich ataku produkcji amerykańskiej i radzieckiej. Ponadto, gracz będzie dostępna możliwość poczuć jak pilot bojowego helikoptera że era. Wszystkie modele samolotów stworzony z pięknym dokładności i zostały skopiowane z rzeczywistych próbek.

A robocza i Szwecja ...

Podczas misji Air Conflicts: Odtwarzacz Wietnam nie zostanie zaproszony ponownie zmienić umieszcza je w kontrolowanych statków powietrznych, aby czuć się jak pilot lub pokładowego strzelca. W pierwszym przypadku będzie w stanie kontrolować tor lotu samolotu, i inne, twoim zadaniem będzie ochronę samolotów przed atakami wroga. W tej grze wiele misji, w których trzeba być na naziemnych celów ataków niskiego poziomu lotu z pokładowych karabinów lub rzucania bomb i wzmocnienie lotnisk wroga. Gry Air Conflicts: Wietnam ma składnik światła taktyczny, kiedy będzie dostępny do kontroli jednego poziomu samolotu, ale także będziesz mógł wydawać rozkazy napędzane poprzez koordynację taktykę ataku wroga za pomocą prostych zleceń.

Misja

Wszystkie misje single player gry kampanii odbędzie się w niebiosach, i wojna w Wietnamie rzadko będzie można spotkać dwa z tej samej pracy, ponieważ zmiana nie tylko gatunki środowiskowe, ale siły wroga, a także lista zadań dla danego poziomu. Kolejne niesamowite cechą Air Conflicts, gry związanych historia kampanii dla jednego gracza, gdzie wszystkie misje zostaną ze sobą połączone szeregowo. Między wypadów można słuchać briefingu z celami następnego zadania, a czasem punkty zwrotne będą towarzyszyć wideo, wyrażona przez profesjonalnych aktorów. Po wykonaniu wszystkich zadań kampanii dla jednego gracza, gracz będzie dostępna dla wszystkich gier karcianych dla pojedynczych misji, w której można wybrać własne bieżące zadanie i płaszczyzny. Tutaj można strzelać na pozycje wroga na bombowiec lub uczestniczyć w prawdziwej rzeźni powietrza na czele szybkim wojownikiem.

Broń

Wszystkie dostępne samoloty w grze będzie miał możliwość wyboru broni, w którym będzie można wybrać najlepsze arsenał dla tej konkretnej misji. Podczas kampanii dla pojedynczego gracza, lista broni do wyboru będą otwierane stopniowo, a będziesz krok po kroku, aby poprawić siłę bojową samolotu do miejsc pracy. Dla największej zmienności w wykonywaniu zadań, możesz zrobić listę broni dla całego samolotu i bojowej jednostki w walce do wyboru, na którym statek powietrzny będzie łatwiejsze do wykonania zadań bojowych, wychodząc z jej amunicji. Ta opcja jest dostępna nie tylko dla amerykańskich samolotów wykonane, ale także dla sowieckich "jastrzębi" i będziesz mógł zdecydować, po której stronie można wziąć udział w bitwach powietrznych nad Wietnamem.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi