Hymn

Alternatywne nazwy: Hymn

Game Anthem przygoda długości 10 lat.

Twoje lata zajęło studio BioWare, aby wydać zupełnie nowy produkt z fantastyczną fabułą. Hymn gra, będąc jeszcze w fazie rozwoju, podniecony światem gier, szczególnie po E3 w 2017 roku. To nie jest jeszcze jasne, będzie to w formie dodatków lub pojedynczych gier jako kontynuacji.

Hymn po apokalipsie.

Download Hymn może być od 2018 roku, dzięki czemu programiści wciąż mają czas, aby zalać wszechświat, który zaprojektowali z nowymi cudami. Musisz osiąść w czasie, kiedy planeta była katastrofa. Ludzie osiedlili się na starych ruinach kiedyś wielkiego miasta. Dzisiaj mogą wspierać je tylko w dopuszczalnym stanie, chroniąc je przed"wielką ziemią"przy ścianie.

Jest tylko jeden dzień zdarzył się straszny wypadek, że zniszczona cywilizacja. Tylko garstka ludzi przeżyła i nie żyje, ale przeżyje w tym nowym świecie. Czasami muszą wyjść na zewnątrz poza ich osadą. W tym celu opracowano specjalne ochronne ubrania wyposażone w silną zbroję. Oni całkowicie chronią osobę przed środowiskiem zewnętrznym, to właśnie bardziej obawiają się atmosfery lub tego, co jest w niej, dopóki nie jest jasne.

W tym akcie roli, brakuje niebezpiecznych sytuacji. Codzienność będzie musiała przetrwać, walczyć i wyjść z trudnych sytuacji. Stając się najemnikiem wraz z trzema kolegami z drużyny, pójdziesz do Anthem, aby zagrać, zbadać dziką przyrodę. Opuszczając granice miasta, bądź ostrożny, ponieważ od teraz twoje życie wisi nicią. Wraz z potworami, którzy zamieszkiwali dziką dżunglę, jest wielu innych wrogów mieszkańców wrogiej osady. Poszukują również rzadkich artefaktów, które mogą ułatwić życie w trudnych warunkach.

To dlatego lepiej, aby przejść do niebezpiecznej kampanii przez zespół, aby można było w każdej chwili pomóc. Opracowując plan, postępuj zgodnie z nim, a otrzymane przedmioty przyniesie wspólne korzyści wszystkim uczestnikom operacji.

Sprzęt

Obs.

Powiedzmy o strojach i broni. Kombinezony, w których ubrani bohaterowie, są kombinezonami"Javelin"i są wyposażone we wszystkie funkcje do przetrwania w nieprzyjaznym środowisku. Są w różnych formach, a każdy wyposażony jest w własną broń. Jednak każda opcja może się zmieniać w miarę pompowania, a to odbywa się w znany sposób.

  • Oczyść obszar
  • Zapisz przedmioty
  • Użyj ich do uaktualnienia osobistego wyposażenia (kosmka, broń)
  • Szukaj i kup rzeczy, których brakuje

Najlepszy strój pancerny, masz okazję nie tylko przyspieszyć w biegu, ale także latać strumieniem, a nawet nurkować pod wodą. Rozbudowa lokalizacji zapewnia zadania, które będą musiały mieć miejsce w różnych elementach.

Wszystko, co musisz zrobić w Anthem, wpływa na ciebie i na środowisko. Gracze mają do czynienia z kolizją z niezwykłymi zjawiskami, wyładowaniami atmosferycznymi, otwieraniem portali do innych wymiarów i do nowych planet. Co się dzieje, fascynuje i trochę przeraża. Otwarty świat urzeka, a dynamika tego, co się dzieje, odbywa się w tonie całej gry.

 

Zagraj także