Hymn

Alternatywne nazwy: Anzem

Gra w przygodę z Anthem przez 10 lat.

Kilka lat zajęło BioWare wydanie zupełnie nowego produktu do gier z fantastyczną fabułą. Anthem, będąc jeszcze w fazie rozwoju, wzbudził świat gier, zwłaszcza po wystawie E3 w 2017 roku.

Z prezentacji wideo stało się jasne, że Anthem będzie coraz chętniej grać, przewidując niesamowite przygody. I rozwiną się na platformach:

  • PC
  • Xbox One
  • PlayStation 4

Ale najbardziej ekscytujące jest to, że autorzy projektu planują towarzyszyć potomstwu przez następne 10 lat. To jeszcze nie jest jasne, to będzie w postaci dodatków lub pojedynczych gier jako kontynuacja.

Hymn do post-apokalipsy.

Pobierz Anthem może pochodzić z 2018 roku, aby programiści mieli jeszcze czas na zalanie wszechświata, który rozwinęli dzięki nowym cudom. Musisz się osiedlić w czasie, gdy planeta była katastrofą. I stało się to dawno temu, sądząc po spustoszeniach dzikich ziem. Ludzie osiedlili się w starych ruinach niegdyś wielkiego miasta. Dziś mogą je utrzymać tylko w stanie, który jest do zaakceptowania na całe życie, chroniąc je przed ścianą "wielkiej ziemi".

Jest oczywiste, że pewnego dnia nastąpił straszny wypadek, który zniszczył cywilizację. Tylko garstka ludzi przeżyła i nie żyje, ale żyje w tym nowym świecie. Czasami muszą wyjść poza swoją osadę. W tym celu opracowano specjalne kombinezony ochronne, wyposażone w wytrzymały pancerz. Całkowicie chronią ludzi przed zewnętrznym środowiskiem, ale to, czego bardziej boją się atmosfery, czy to, że w niej żyje, nie jest jeszcze jasne.

W tej grze RPG nie brakuje niebezpiecznych sytuacji. Codziennie będzie musiał przetrwać, walczyć i wyjść z trudnych sytuacji. Zostając najemnikiem, wraz z trzema partnerami udasz się do Anthem, aby zagrać, odkrywając dziką naturę. Jest pełne wszelkiego zła, które w każdej chwili jest gotowe do ataku. Opuszczając granice miasta, bądź ostrożny, ponieważ od tej chwili twoje życie wisi na włosku. Wraz z potworami, które zamieszkiwały dziką dżunglę, jest wielu innych przeciwników mieszkańców osady wroga. Polują również na rzadkie artefakty, które mogą ułatwić życie w trudnych warunkach.

Dlatego lepiej udać się na niebezpieczną wycieczkę jako zespół, aby w każdej chwili móc sobie pomóc Opracuj plan, wykonaj go, a wydobyte przedmioty przyniosą wspólną korzyść wszystkim uczestnikom operacji.

O sprzęcie.

Osobno należy powiedzieć o strojach i broni. Garnitury, w których ubrani są bohaterowie, są egzokombinezonami Javelina i są wyposażone we wszystkie funkcje umożliwiające przetrwanie w niegościnnym otoczeniu. Są różnych typów, a każdy z nich ma własną broń. Jednak każda opcja może ulec zmianie w trakcie pompowania i dzieje się to w sposób znany.

  • Explore terrain
  • Cellect items
  • Użyj ich, aby ulepszyć swój osobisty sprzęt (skafander, broń)
  • Zapisz i kup brakujące przedmioty

Najlepszy opancerzony strój, będziesz miał okazję nie tylko przyspieszyć bieganie, ale także latać z plecakiem odrzutowym, a nawet nurkować w wodzie. Rozbudowa lokalizacji zapewnia zadania, które będą musiały odbywać się w różnych elementach.

Wszystko, co musisz zrobić w Anthem, wpływa na ciebie i środowisko. Gracze zmierzą się z kolizją z niezwykłymi zjawiskami, wyładowaniami atmosferycznymi, otwarciem portali w innych wymiarach i na nowych planetach. Co się dzieje wokół, fascynuje i trochę przeraża. Otwarty świat urzeka, a dynamika tego, co się dzieje, jest utrzymana w tonie w całej grze.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi