ArcheBlade

Alternatywne nazwy: ArcheBlade

ArcheBlade gra jest gra multiplayer, która została opracowana przez koreańskich ekspertów. W ArcheBlade Będziesz grać w trzeciej osobie.

W grze rejestracji ArcheBlade jest szybka. Aby zarejestrować się w ArcheBlade gry, należy określić:

1. Twoja nazwa użytkownika.

2. Napisz adres e-mail i hasło.

Zagraj w grę ArcheBlade wybranego na stronie walki przed sobą.

Gra Archeblade używane specjalne sztuczki i kombi, którą , aby znaleźć gra zręcznościowa z walki. Możesz również wziąć udział w zespół grać z elementami strategii.

W grze online możesz grać ArcheBlade jednym z dziesięciu znaków reprezentowane:

1. Renoah Collintz - jej niesamowita moc postrzegania przestrzeni. Jej specjalnością jest zabić, choć jako scout Renoah Collintz ukazuje się więcej niż doskonałe.

2. Elika Bayer jest mroczny elf. Jest właścicielem firmy ubezpieczeniowej i innych firm. Ona jest oskarżony o stworzenie uniwersalnej broni.

3. Gaspar la Velfanar - że należy do klanu krasnoludów. Należy do priverzhenikam Ciemności cesarzowej. Ten znak był w stanie przewidzieć swoją przyszłość.

4. Cezanne La Gatal - wcześniej był tajny badacz. Posiada uprawnienia do czarnej magii. Jego prawdziwa twarz nikt nigdy nie zobaczyć, bo postanowił zmienić swój wygląd. Jest także podporządkowane cesarzowej Ciemności.

5. Elratha Nazaruth - żyła w królestwie elfów, które tworzą miłość i oddanie. Ma silną magię i jest wrogiem Empress of Darkness.

6. Dan Mei jest olbrzymi wojownik plemienia. Walczy po stronie cesarzowej ciemności, bo w trudnych czasach uratowała jego plemię.

7. Tiac Thompson Jr Głównodowodzący jest siódma liga. Zawsze przestrzegać prawa i do podejmowania racjonalnych decyzji. Ale pomimo tego, że był bardzo niegrzeczny i okrutne. Tiac Thompson Jr wie, magii i sztuki walki jest właścicielem.

8. Dick Megaton jest Głównodowodzący Jean. Urodził się on z krwią cholernie, ale, mimo to, obiecał stworzyć sprawiedliwość na świecie.

9. Renny Rich'Lich jest Głównodowodzący Odessa. Posiada magiczne moce magii i jest nauczycielem w Akademii Odessa. Jego również uwierzyć szpiega.

10. Dolina Estrada Draco Emperatore jest prawnuczka General Dragons. Uważa priverzhenikom siódma liga. Teraz shirif.

Wszystkie z tych postaci posiada unikalne umiejętności.

Możesz grać ArcheBlade gra online, czy twój system spełnia następujące wymagania:

1) Intel Core2 Duo 1,86 GHz - procesor.

2) 2 GB - RAM.

3) 2.5 GB - HDD.

Wraz z przyjaciółmi w grze online zarejestruj ArcheBlade darmo dać czas realizacji jest jeszcze bardziej zabawne.

Śledź wszystkie cele na wysokim poziomie, a tym samym zdobyć sukces w grze ArcheBlade. Powodzenia w tej niesamowitej i ekscytujących walk!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi