Ashes to Ashes

Alternatywne nazwy: Ashes to Ashes

Ashes to Ashes - Gra prawdziwa rzadkość. Przesuń zajęło prawie dwadzieścia lat temu, ale nawet dziś jest zaufanie graczy. W ten projekt grać, grać i bawić się miliony naszych rodaków i ich "koledzy" z całego świata. Jakość jest dość stara gra pozwala się konkurować z nowoczesnymi arcydzieł geymerskogo art. I pomimo tego, że grafika w Ashes to Ashes jest kiepski (które, w zasadzie, nie jest to zaskakujące, ponieważ nie jest to konieczne, aby zapomnieć o tym, że gra została stworzona pod koniec 1996 roku, a jednocześnie było to bardzo osobiste ) jak gra.

Ashes to Ashes pc mówi nam absolutnie nierealne razy. Jak w większości gier komputerowych dziewięćdziesiątych (które w tej chwili, to warto zauważyć, nie było bardzo dużo), to opiera się na opisie zdarzeń w przyszłości napięta. Jednakże projekt ten okazał się bardzo udany i oryginalny - nie na darmo, w końcu, nie zapomnij o nim do dziś. Co więcej, wielu graczy uważają to "rzadko" jest o wiele bardziej interesujące niż większość współczesnych gier.

Aby rozpocząć grę wystarczy prochu powstałeś pobrania. Przyzwyczajony do nowoczesnych gier gracze skaczą dystrybucje za Ashes to Ashes wydawać dziecinne paplanina. Wszystkie niezbędne pliki instalacyjne są pobierane w sekundach. I powiedzieć, że projekt może działać płynnie na wszelkich nowoczesnych urządzeń komputerowych, nawet nie wydają się warte.

Z prochu powstałeś trzeba będzie grać od czasu do czasu dostania się do terytorium specjalnych arenach, które powstały jako "miejsce zabójstwa." Ludność przyszłości nie można sobie wyobrazić lepszego rozrywkę niż kontemplacji morderstwa. Wszystko to jest strasznie przypomina średniowiecznych walk gladiatorów. Największych na świecie korporacji sponsorujących areny walk, i ludzie z tego krwawego spektaklu szalonej zabawy - tak, jak się okazuje, wygląda brutalną rzeczywistość przyszłości.

Odtwórz Ashes to Ashes ciekawe, pomimo niedostatku niektóre działki. Krajobrazy i pejzaże są stale się zmienia. Z pracy do pracy zmienia się z mundurów i broni. Pikanterii i nasilenie działki gry daje historię kosmitów, z powodu których, mówiąc ściśle, i zacząć wszystkie istotne kwestie - źli kosmici inspirować ich agresywne myśli w tak zwanych gladiatorów. Z powodu tej niedawnej przeszłości skłonności tracą sumienie i honor, stając się całkowicie niekontrolowane maszyny do zabijania.

Od każda zamontowana do prochu powstałeś wideo, można zrozumieć, co twoja postać będzie musiał zwolnić wszystkich mieszkańców świata przed inwazją potworów. Zostanie opuszczony na terytorium zakażonych arenach, gdzie to będzie konieczne, aby zniszczyć wszystko bez gladiatorów wyjątków wilkołaków, niszczenie "złych" mózg spadających z twoich ofiar po klęsce.

Projekt ten jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy kochają gry, takie jak Duma i Postel - proste sterowanie i szalone działania pomogą przekazać swój wolny czas.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi