Avalon Heroes

Alternatywne nazwy: Avalon Heroes

Avalon Heroes Online - darmowy multiplayer strategii czasu rzeczywistego role-playing z klientem. Aby połączyć projekt genres RTS i RPG pojawiła ale dzięki Neta połacie alaplaya. W świecie gry można wiele gorących wydarzeń spodziewać. Musisz walczyć z innymi graczami, a także legendarnych potworów. System ekscytujących oblężeń, grupa epickie bitwy, konfrontacji jeden na jednego - wszystkie te gry wizytówek zabawa. Staniesz przed zadaniem - pompować swoją postać, aby zrobić wszystko, co możliwe, aby stał się sławny niepokonany wojownik, zbierać pieniądze na zakup potężnych artefaktów, aby jego ślad w historii świata czarodziejów. Z Avalon Heroes grać z niższej klasy, wkrótce poczujesz, że możesz więcej, niż być częścią wojsk najemnych. Dążenie do najwyższej klasy o nazwie Imperial Royal Guard - naturalne, a na pewno osiągnąć pożądane, jeśli się wysiłki. Wykazać sympatyków do zazdrości swojej odwagi i strategicznego umysłu!

Penetrate na kolorowych miejsc będzie skromny gry Avalon Heroes rejestracji. Po utworzyć konto może pobrać klienta. Trzeba wypełnić formularz, który zawiera następujące pola: nazwa użytkownika, hasło, powtórz hasło, imię, adres e-mail, potwierdź adres e-mail, urodziny, płeć, kraj. Następnie z rozwijanej listy wyboru, w którym dowiedział się o tej grze. Pod koniec rejestracji, proszę zaznaczyć pole wyboru, aby potwierdzić, że nie są one na dialogu z administracją i zaakceptować warunki użytkowania produktu.

Co wymagania systemowe? Ty, oczywiście, chcą wiedzieć, czy będzie to instalacja Avalon Heroes on-line na komputerze. Oto lista parametrów istotnych dla wyjaśnienia kwestii: Windows 2000 / XP / Vista, procesor P3 800 Mhz, 32 Mb 3D video, kompatybilna z DirectX 9. 0 C, RAM 512 MB, 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Chwyć grać Avalon Heroes, znajdziesz się w samym środku wojny szaleje. Dwa zwaśnione frakcje Oriens i Aeonia nie chciał przyznać się do siebie. Możesz dołączyć do jednego z nich i wziąć bezpośredni udział we wszystkich walkach występujących. W tej grze nie jest dobry wybór trybów, więc będziesz w stanie znaleźć najbardziej atrakcyjne dla Ciebie osobiście. Rozważyć dostępne tryby w kolejności:

- Bitwa (Battle Mode) - tryb bitwy dla wielu graczy jednocześnie. Frakcje tej walce przeciwko sobie.

- Arena (Arena Mode) - walki na mapach arenach, aby wziąć udział w nie odstrasza prawdziwych bohaterów.

- Przygody (Adventure Mode) - tryb, w którym grupa gracz z 8 osób toczą wojnę z przerażającymi bossami, wykorzystując taktyczne rozważania każdego uczestnika.

- Lobby - tryb, w którym można wędrować po mieście i dowiedzieć się o propozycje innych graczy.

- Kwadrat (Tryb Plaza) - stworzony do pokojowego miejsce wytchnienia. To tutaj, że tworzy nową gildię, zaktualizowany sprzęt i czas, aby porozmawiać przyjaciół.

Należy od razu powiedzieć, że każdy ma swój własny tryb część taktycznego. A co do wszystkich trybów jest inaczej, trzeba stale szukać strategicznych decyzji. Więc gdzie porazmyatsya mózg!

Gra Avalon Heroes pozwala podejść do sławy, stając się odważny bohater i udowodnić własną wyższość. Do Państwa dyspozycji będzie wszystko, czego potrzebujesz - artefakty, cenne przedmioty, specjalny sprzęt, kombinezony bojowe. Najważniejsze, aby postarać się o to wszystko w użytku. Dobre serce broni, odważny i wiarygodnych sojuszników - jest kluczem do zwycięstwa! Nie przegap okazji, aby spędzać czas szybko i zabawy. Wciągająca fabuła nikogo nie pozostawi obojętnym - znajdziesz wiele przyjemnych doświadczeń! Zapraszamy do gry!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi