Batman: Arkham Asylum

Alternatywne nazwy: Batman: Arkham Asylum

W grze Batman: Arkham Asylum był jedną z najważniejszych projektów nowoczesności. Komiks bohaterów książki lubiący całym świecie. O nich znany we wszystkich zakątkach globu. Bardzo rozsądne i racjonalne sposób uruchomić wiele linii gry z komiksów bohaterów książki wystąpili strzelać kilka popularnych filmów. Batman - słynny "bohater swojego czasu", więc wielu graczy, nie było wątpliwości, że wkrótce po opowieści o Votchmena Spiderman i deweloperów wziąć na Dark Knight.

Pierwszą rzeczą, która wyskakuje na ciebie, kiedy wprowadzić ABatman: Arkham Asylum PC - ogromna liczba pojawia się na każdym rogu uderzeń-strażników. Te potężne chłopaki rastatuirovannye ma imponujące mięśnie i wielkie pięści, który nie gardzi zniszczyć ulubiony ludowej - bohatera Batmana. W rękach dzielnych i włącz się ogromnych fragmentów zaworów, transformatorów i innych gadżetów, które mogą powodować poważne szkody.

Przed rozpoczęciem gry, to jednak, że Batman: Arkham Asylum pobierz, które do tej pory nie problem. Najważniejsze, aby być właścicielem dobrym łączem internetowym i znajdź torrent - wszystko przez 10-15 minut rozgrywki, aby uznać za otwarty. Przed tobą są niewypowiedziana walki kosmetyczne i bitwy. Nostrum w zwolnionym tempie wygląda w grze może być bardzo przydatne i daje wyjątkowo spektakularny i kolorowa gra.

I tu może się wydawać, że w Batman: Arkham Asylum nie zagra tak dobrze, jak bym chciał - w końcu to wszystkie pojedynki i bitwy można zobaczyć w każdej innej grze komputerowej, ale z Batman chciałby uzyskać co coś bardziej poważnego. Ostrzegam cię raz, patrząc w przyszłość, wszystkie życzenia się spełniły, ale trochę później.

Kilka minut po rozpoczęciu gry będzie zrozumieć, że gra Batman Arkham Asylum przygotował dla Ciebie wiele niespodzianek. Zamiast przewidywalne kontynuacja kolorowe ale znudzony bitwy, gracze mają do czynienia ze wspaniałym rozwoju fabuły. Wydarzenia zmieniają się tu z niezwykłą prędkością. Gra będzie spełniać elementy wielu gatunków, ale to wszystko będzie wyglądać niezwykle interesujące i ważne. Gracze, którzy już zdołali przetestować twierdzenie projektu, że coś bardziej organiczne nawet marzyć nie było konieczne.

Wystarczy pobrać Batman Arkham Asylum, aby zobaczyć, jak ulubiony bohater ludzi wspina się po ścianach szybów wentylacyjnych i ledwo zauważalne po skrada wroga od tyłu. Jednocześnie idea ludzkości przekazywane całkowicie - Batman przede wszystkim uczciwy żołnierz. Doskonała grafika i dźwięk dodawać tylko chłodny oliwy do ognia, to znaczy stworzyć odpowiednią atmosferę. Daje dobrą grę i design - wszystko wyważone i ciekawe.

Jeśli chcesz na własne oczy zobaczyć wszystkie zalety projektu, należy przejrzeć Batman: Arkham Asylum zwiastun wideo, który opisuje szczegółowo wszystkie zalety gry.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi