Battlefield Hardline

Alternatywne nazwy: Battlefield Hardline

Gra Battlefield Hardline: thriller kryminalny.

Gra Battlefield Hardline został przygotowany w celu uwolnienia 20. 03. 2015 firm i DICE Visceral Games, stając się seria Battlefield dwunasty. Wydawca Electronic Arts postarał się o to, że oprócz możliwości pobierania Battlefield Hardline na PC, jest ona dostępna dla innych platform:

 • One Xbox
 • 360Xbox
 • PlayStation 3
 • PlayStation 4
zabawki out time

Neskolko opóźniony, ale deweloper jest wyjaśnione przez pragnienie, by w końcu zająć się niedociągnięć, więc gracze były wygodne do pozostania w przestrzeni gry. Takie pochwały gorliwość, w rankingu jest pozytywnie wpływa. Wreszcie, najważniejsze beta testy zostały pozostawione, a fani czekali na końcowy produkt, gotowy do użycia.

Missii wykonalne!

Kriminalny pokój i sprawiedliwość jako nierozłącznych braci zawsze. Ale każdy przypisany swoją rolę, a żaden pochodzą od wybranej ścieżki. Jeśli pobrać Battlefield Hardline, będzie rzucać w wir wojny karnego, które są bardziej jak pełnowymiarową wojnę, zamiast lokalnego bójce skalę.

Kopy walczyć z bandytami, ale że jednak uda się wcielić drapieżnych plany. Czekasz na rabunku, napaść na kolektorach, wystrzałów, ratowanie zakładników. Działania przypominać akrobacji kiedy trzeba rzucić linę między wieżowcami i przenieść się po przeciwnej stronie niego z torbą pełną pieniędzy za. Przy innej okazji wykazać talent wspinaczy, stromą ścianę, albo strzelać „kot” się wspiąć na wysokość przewodu.

strona

Lyubaya oferuje stać skrupułów gangstera lub policjanta wierny swojej przyczyny, ale w każdym przypadku działania zespołu zawsze skuteczne, więc zebrać załogę graczy. Zdarzenia są w ruchu na terenach otwartych i zamkniętych obszarach, a jeżeli są stosowane umiejętnie sytuacji, to będzie Twoim sprzymierzeńcem w osiągnięciu celu.

Sobytiya zawsze wyglądają imponująco, czy to na celu rozbicie Motor Show, otwarcie skarbca bankowego lub potyczkę w laboratorium. Można użyć, aby osiągnąć cele jakichkolwiek przedmiotów do znalezienia kreatywnych rozwiązań, aby rozwiązać tę sytuację, aby korzystać z dostępnych broni, która jest reprezentowana w obfitości. Obejmuje paralizatory, strzelb, granaty, inny zakres, młotki, pałki, karabiny, pistolety, noże, a nawet ołowianych rur.

Dlya Battlefield Hardline ruchomy używany na PC pickupów, motocykli, śmigłowców i pojazdów opancerzonych i gadżetów (zestawy, kamuflaż, lin i haków, palniki, telefonów satelitarnych, pułapki i maskach gazowych) tylko ułatwi zadanie.

Gde kończy czerni i bieli zaczyna się, gdy działanie wykracza poza prawem, jak zrobić dobry uczynek nie zawsze odpowiedź jest oczywista, ale rozwiązania muszą zrobić szybkie i radykalne, aby nie stracić przewagę. Należy wykorzystać ten moment, a wróg będzie z pewnością z niej skorzystać.

Chtoby Battlefield Hardline kupić, wybrać Standard Edition, wyłączne lub Premium. Głównym gra, dzięki dodaniu zwiększyć swoje doznania. Zestawy batelfild Hardline można dostać się do głównej mapie, nowych, różnych broni, sprzętu i akcesoriów, jak również.

Sistemnye trebovaniya

  System
 • Operatsionnaya: Vista SP1 / 7/8
 • Pamięć
 • Operativnaya 4 PL RAM
 • Protsessor: Intel Core i3 / i5 2. 4GHz lub Athlon II / Phenom II 2. 8 GHz
 • Zvukovaya kartka: kompatybilna z DirectX 9. 0 ustroystvo
 • Videokarta: NVIDIA GeForce GTX 260 lub ATI Radeon HD 5770
 • Mesto Dysk twardy: 37 GB wolnego space
 

Zagraj także