Hardline Battlefield

Alternatywne nazwy: Hardline Battlefield

Gra Battlefield Hardline: thriller kryminalny.

gry Battlefield Hardline zostało przygotowane do wydania 20. 03 2015 autorstwa Games Visceral i DICE, stając się dwunastą serią Battlefield. Wydawca Electronic Arts dopilnował, aby oprócz możliwości pobrania Battlefield Hardline na PC, był dostępny na inne platformy:

 • One Xbox
 • 360Xbox
 • PlayStation 3
 • PlayStation 4

Czasem wyjście zabawki zostało odroczone, ale twórcy wyjaśnili to, chcąc w końcu poradzić sobie z niedociągnięciami, aby gracze mogli czuć się komfortowo w przestrzeni gry. Taki gorliwość jest godna pochwały i ma korzystny wpływ na ocenę. Ostatecznie główne testy beta zostały wstrzymane, a fani czekali na gotowy produkt gotowy do użycia.

misji jest wykonalnych!

Pokojowy spokój i prawo, jak nieodłączni bracia są zawsze blisko. Ale każdy ma swoją własną rolę i nikt nie opuści wybranej ścieżki. Jeśli pobierzesz Battlefield Hardline, zostaniesz wrzucony w wir walk kryminalnych, które bardziej przypominają wojnę na pełną skalę, a nie lokalną skalę.

gliniarzy walczy z bandytami, ale ci jednak potrafią przełożyć plany drapieżnictwa na rzeczywistość. Czekasz na rabunek, napaść na zbieraczy, strzelanie, ratowanie zakładników. Akcje przypominają liczby akrobatyczne, gdy konieczne jest przeniesienie liny między wieżowcami, a następnie przesunięcie jej na drugą stronę z torbą pełną pieniędzy. Innym razem pokazuj talenty wspinaczy, wspinaj się po stromych ścianach lub strzelaj do "kota", aby wspiąć się na wysokość liny.

Każda strona w twojej służbie staje się pozbawionym zasad gangsterem lub lojalnym policjantem, ale w każdym przypadku działania zespołu są zawsze bardziej skuteczne, więc zbieraj ekipę od graczy. Wydarzenia rozwijają się w otwartych przestrzeniach i zamkniętych obszarach, a jeśli umiejętnie wykorzystasz otoczenie, stanie się twoim sprzymierzeńcem w osiąganiu celu.

Imprezy zawsze wyglądają spektakularnie, niezależnie od tego, czy jest to demontaż w kabinie samochodowej, otwarcie skarbca bankowego czy strzelanina w laboratorium. Możesz użyć dowolnych przedmiotów, aby osiągnąć cele, znaleźć niestandardowe rozwiązania, które pozwolą ci przezwyciężyć sytuację, wykorzystać dostępne bronie, które są prezentowane w nadmiarze. Do dyspozycji stun pistolety, strzelby, granaty o innym spektrum, młoty, pałki, karabiny, pistolety, noże, a nawet ołowiane rury.

Aby przenieść się do Battlefield Hardline na PC, użyj przetworników, motocykli, transporterów opancerzonych i helikopterów oraz gadżetów (apteczek, kamuflażu, lin i haków, latarek, telefonów satelitarnych, pułapek i masek gazowych) tylko ułatwi to zadanie.

W przypadku, gdy zaczynają się czarne końce i biało, gdy działania wykraczają poza prawo, to, jak działać poprawnie, nie zawsze jest oczywiste, ale decyzje muszą być szybkie i radykalne, aby nie stracić przewagi. Warto przegapić chwilę, a wróg z pewnością to wykorzysta.

Aby kupić Battlefield Hardline, wybierz wersję standardową, ekskluzywną lub premium. Główna gra, dzięki dodatkom, rozszerzy twoje wrażenia z gry. W zestawach Battelfield Hardline otrzymasz nowe, różnorodne bronie, wyposażenie i akcesoria do głównych kart.

Wymagania systemowe

 • System operacyjny: Vista SP1 / 7/8
 • RAM: 4 GB pamięci RAM
 • Procesor: Intel Core i3 / i5 2. 4 GHz lub Athlon II / Phenom II 2. 8 GHz
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9. 0 urządzenie
 • Karta wideo
 • : NVIDIA GeForce GTX 260 lub ATI Radeon HD 5770
 • Miejsce na dysku twardym: 37 GB dostępnej przestrzeni
 

Hardline Battlefield

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi