Kosmiczna Bitwa

Alternatywne nazwy: Kosmiczna Bitwa

Bitwa przestrzeni on-line - to gra online multiplayer na temat miejsca. Po prawie całej ludzkości zmarła, pozostawiając tylko najsilniejsze, którego życie toczy się statku kosmicznego, głównym celem każdego człowieka jest - aby chronić swoje życie i pozbyć się przeciwników. Staniesz się jednym z kapitanów statku, a wszystko dla ludzi, odpowiedzialność spadnie na twoich ramionach.

Kosmiczna Bitwa Rejestracja jest bardzo prosta i nie różni się od innych gier online, do tego trzeba:

1. S IT oficjalna strona gry, ponieważ tylko tutaj można pobrać grę za darmo,

2. Aby wprowadzić adres swój adres e-mail;

3. Coined wpisanie hasła;

4. , Aby ponownie wprowadzić hasło;

5. Zaznaczyć odpowiednie pole w sprawie umów z regułami gry;

6. Zaznaczyć odpowiednie pole na swojej prywatności.

Następnie można bezpiecznie rozpocząć grę.

Rozpoczął grając kosmicznej bitwy, należy wiedzieć, że władza jest pierwotne zamówienie - organizacja, której głównym celem, zachowanie ludzkości.

Najpierw trzeba wybrać wszystkie planety, i zacząć patrzeć na jej zasobów, a następnie środki te przełożą się na budynkach na mocy bojowej. Kolonizować nowe planety, można nim zarządzać i stworzyć własne imperium, ale nie zapominaj, że masz wielu wrogów, że będzie starał się go złapać.

Gra Bitwa kosmiczna ma swoją własną walutę - Kuidy, mogą zapłacić za rekrutację żołnierzy lub sojuszy.

Kosmicznej bitwy można zagrać w jedną z zaproponowanych znaków, jak również będzie działać następujące znaki:

· Geolog;

· Admiral;

· Destroyer;

· Ogólne;

· Repairman.

Geolog - naukowiec, który zna najlepiej astronomii i astrofizyki, może nauczyć się każdy pierwiastek chemiczny, jak znaleźć odpowiedni zasób, a także wiedzieć, w chemii.

Admiral - weteran wielu bitew i wojownik, cesarz może w pełni powierzyć zarządzanie flotą admirała z każdej sytuacji, dowiaduje się, że jest mądry w walce.

Destroyer - najniebezpieczniejszy wojownik, może zniszczyć naszą planetę na własne przyjemności.

Ogólne - najbardziej szanowany człowiek w cesarstwie, kocha dyscyplinę i kiedy wydaje się, rośnie moc każdego statku.

Mechanik - Ten wojownik jest konieczna do obrony imperium, będzie cię chronić w każdych okolicznościach, i nigdy nie zdradzi.

Gra Bitwa kosmiczna ma swój własny czat i radio, które jest znacznie różni się od innych gier online. Tutaj znajdziesz nie tylko odpowiedzi na pytania, ale także do komunikowania się z innymi graczami, a co najważniejsze słuchać jedną z ulubionych melodii. Tylko razem z przyjaciółmi, można utworzyć koalicję, która będzie znacznie pomóc w walce z przeciwnikami i wzbogacić swoje zasoby imperium. Pamiętaj, że każdy statek może zadziałać tylko na niektóre rodzaje statków wroga, więc zwrócić szczególną uwagę na obronę swoich konstrukcji.

Zagraj kosmicznej bitwy online i stać się prawdziwym zbawcą ludzkości.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi