Battlefield 2

Alternatywne nazwy: Battlefield 2, Battlefield 2, BF, BF

Battlefield 2 to gra taktyczna gra sieciowa fascynujące. Ta gra obsługuje także grę RPG oraz elementy strategii.

Battlefield 2 gry można pobrać z oficjalnej strony gry, jeśli masz pełne osiemnaście lat. Pobierz BF2 można tylko po wcześniej złożyć wniosek.

Możesz zobaczyć film z Battlefield 2, w której jesteś całkowicie zaznajomiony z wszystkich funkcji gry: rozgrywki, zajęcia z gry i inne elementy gry.

W Battlefield 2 gry można grać w następujące klasy w grze:

1. Saboteur. Ta klasa jest łatwe. Specjalizuje się głównie w wywrotowych działań za liniami wroga, na przykład eksplozja obiektów strategicznych. W tym celu pięć uniwersalne sterowane opłat. Opłaty te mogą być wykorzystywane przeciwko pojazdom opancerzonym.

2. Sniper. Jest również bardzo łatwy klasy. Dla tej klasy głównym celem jest eksterminacja piechoty wroga na długich dystansach.

3. Napaść. Ta klasa jest ciężki. Napaść jest bardzo dobrze nadaje się do prowadzenia walki z wrogiem piechoty w różnych odległościach.

4. Wsparcie. Ta klasa jest ciężki. Jego głównym celem jest pokrycie aliantów z ciężkim ostrzałem z broni maszynowej, a także dostarczyć im amunicji.

5. Techniki. Do tej klasy należy do płuc. Techników Specjalizujemy się w sprzęt (w bezpośrednim kontakcie) i struktury (mosty i strategiczne obiekty) naprawy.

6. Medyk. Klasa lekkie są lekarze. Ta klasa może leczyć rannych żołnierzy.

7. Thrower. Klasa ta odnosi się do ciężkiej postaci. Miotacze granatów są, na ogół, aby zniszczyć czołgi wroga z dużej odległości.

W grze Battlefield 2 bronie mają absolutnie każdej klasy

1. Saboteur: wyciszony pistolet, nóż, krótką karabin, granaty i materiały wybuchowe.

2. Sniper: karabin snajperski, nóż, pistolet z tłumikiem, granaty i miny.

3. Napaść: karabin szturmowy z granatnika, pistolet, nóż i granat dymny.

4. Wsparcie: karabin, pistolet, nóż uniwersalny i granaty. Ponadto ta klasa ma niemal nieograniczoną ilość amunicji różnych rodzajów broni.

5. Technik: strzelba, nóż, broń unikatowa, granaty i miny przeciwpancerne. Technik posiada przycisk dzięki któremu można rozbroić miny i sprzęt do naprawy.

6. Medyk: karabin szturmowy, pistolet, nóż, granaty ręczne. Medyk ma apteczkę. To podnosi poziom zdrowia Twojej postaci i pomaga inne znaki. Ponadto ma defibrylatora. Urządzenie to pozwala na umierające sojuszników, ale z nim można zabijać wrogów.

7. Thrower: przeciwpancernej system rakiet, a także broń, pistolet maszynowy i nóż.

W grze Battlefield 2 PC można zmienić broń w niektórych klas bojowych.

BF2 gra posiada ogromną liczbę pojazdów

1) atak śmigłowców.

2) myśliwce bombardujące.

3) Fighters.

4) pancerny.

5) śmigłowce transportowe.

 

Battlefield 2

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi