Battlefield: Bad Company

Alternatywne nazwy: Battlefield: Bad Company, Battlefield Bad Company, battlfild

Gra Battlefield : Bad Firma - multiplayer taktyczny first-person shooter, powiązać historię, która rozgrywa się w fikcyjnym kraju, gdzieś w Europie Wschodniej. Twórcą tej linii produktów - firmy DICE , i wydawca Akty Electronic Arts . Użytkownik będzie musiał wziąć udział w konflikcie między USA i Rosją. Ci są transportowane do świata, ułożone według typu sandbox, w którym wszystko się zmienia w zależności od sytuacji. Battlefield ciągle się zmienia, zmuszając graczy do korzystania z różnych taktyk, aby wygrać. Gdy gra bieg i przed oczami błysnął zdjęcia Battlefield : Bad Firma film, nacisk będzie 222-gi batalion, składający się z kryminalistów i innych chłopaków, że wszystko w tym opieki życia. Ten batalion znany jako « Bad Firma ». Raz na facetów bitwy rozbił, i zrozumieć, że nie są one po prostu walczą z żołnierzy rosyjskich, oraz radzenia sobie z najemników. Jeden z przedstawicieli powyżej wrogiego bojownika w Batalha w kieszeni złota. Oznacza to, że najemnicy za ich pracę nie otrzymują pieniędzy, a metal szlachetny. Po niespodziewanym odkryciu myślenia o Preston "Nowy" Marlowe, Samuel "Sierżant" D. Radford George Gordon "Heg" Haggard i Terrence "zdrowy" Sweetwater (222 chłopców z TH batalion) doszedł do wniosku, że ten fakt na swoją korzyść. Ponieważ w ten sposób można łatwo zarobić! Spożywane przez pożądanie bogactwa, decydują się działać. Aby nie marnować takich intrygujących wydarzeń i być bezpośrednim uczestnikiem wszystkiego, co się dzieje, po prostu trzeba Bad Firma pobieranie.

Ustaw grę na komputerze i uruchomić to nie jest trudne. Oprócz Battlefield : Bad Firma Wymagania systemowe dość wierny i nie będzie przeszkodą. Każdy może cieszyć się grę, która podoba się wielu jego funkcji. Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo. Bad Firma Gra posiada takie zalety: nowoczesny silnik Frostbite, zapewnia interaktywne i zniszczalne świata (np. wybuch domu zapada i niemożliwe staje się ukryć przed pociskami), fascynująca historia, w której z powodu uwagę przywiązuje się do jednej firmy, a także tematycznie uzasadnionego multiplayer. Cóż, oczywiście, taktycznym elementem Twoje działania sprawia, że ​​sens, nie bezmyślne. A gracze z pewnością docenią bogatą arsenał. Będziesz dostępne bardzo różne Broń Battlefield : Bad Firma . Ale to nie jest pełna lista. Nie mogę w tej wojnie, a nie technologii. I takie przypadki, jak CAV łodzi patrolowej i jednakowo dostępne dla wszystkich stron. Po rozpoczęciu walki, jesteś pewny, jak bogate i różnorodne BF Bad Firma .

Szybko Battlefield : Bad Firma pobieranie w pełni korzystać z gry i towarzyskich z innymi użytkownikami! Dlaczego się nudzić, kiedy można się bawić na pełny? Przyjemne doświadczenie!

 

Battlefield: Bad Company

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi