Blacklight Retribution

Alternatywne nazwy: Blacklight Retribution

Gra Blacklight Retribution jest masywnie multiplayer online gra opracowana na PC. W tej grze można grać w pierwszej osobie.

W języku angielskim go inny język do wyboru, przewidzianego w grze online Blacklight Retribution rejestracji. Aby się zarejestrować należy podać:

1) Twoja nazwa użytkownika i adres e-mail.

2) hasło i kod, który jest pokazany na zdjęciu.

Zagraj w grę Blacklight Retribution Będziesz spełniające następujące znaki:

1. Grendel charakteryzuje ogromny arsenał broni , w tym trzy śmierć i jeden [ _19_] punkt destrukcyjne sprzęt. Ma także ciężkie zbroje . Zapraszamy wszystkie umiejętności można tylko Grendel poziom trzydziestą.

2. M. Zapewnia dobra ochrona z dokładnym broni blisko i daleko zakresie. Jeden najbardziej unikalnych funkcji MARS jest jego bardzo wysokie pancerz które zapewnia 25% redukcji obrażeń. Mars ma również Średnia i wytrzymałość Prędkość jazdy , ale o dużej mocy zbroję.

3. Viper jest jeszcze najszybszy i najbardziej zwinny bohater. Mają różnych broni walce. Viper jest pierwszym bohaterem , który zostanie wydany z broni białej jako standard.

4. Księżna jest wyspecjalizowanym snajper wszystkie sytuacje bojowe. Jest wyposażony w karabin i rewolwer zapalające, które może wykonywać wroga w sekundach. Księżna poświęciła swoje lewe ramię do ramienia robota.

5. Diakon - z użytkownik tłoczenia manipulator on może obsługiwać dokładność , nawet w niebezpieczne pracy. Ma całkowicie unikalny wygląd niż ktokolwiek inne Środek w grze.

6. C. Karalis - o nazwie kodowej "Lilith" - doświadczony pilot. Jej celem jest walka, a ona ma poparcie trzy granaty. Lilith jest bardzo ciężki cios i po trudno jest przetrwać.

7. O " Corner. On jest zawsze na straży i może prowadzić żadnego wroga w pułapkę.

8. B. Hinds - to lekarz. Porusza się z dużą prędkością i może zwiększyć zdrowia, ale brak zbroję. Zastosowanie pacjenci leczący i karabin.

9. J. Haussen - to snajper, który ma dobrą wytrzymałość.

10. A. Hernandez - ma wysoką zdrowia i pancerza przez prędkość. Zastosowanie na leczenie wtryskiwacza i walczyć - shotgun .

11. M. Akimoto - Pilot nosi garnitur i najwyższej klasy specjalistów.

W internetowym gry Blacklight Retribution będzie zmienić wygląd swojej postaci. Wszystko to odbywa się tylko na żądanie.

Tutaj, Blacklight Retribution online, można będzie zobaczyć zacięte walki, ale bardzo wielkie grafiki, bo wygląda dość realistycznie.

Gra posiada specjalną funkcję, która pozwala zobaczyć wroga przez ścianę.

Zagraj w grę Blacklight Retribution bezpłatny, coraz misja przechodzi z maksymalną przyjemność.

Powodzenia w grze Blacklight Retribution!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi