Krwawy pirat

Alternatywne nazwy: Krwawy pirat

Bloody Pirate Gra: Anime Pirates Attack!

Zbiera wszystkie na pokładzie pirackiej gry Bloody Pirate, wydanej jako alternatywna historia "One Piece". Jest to oparty na przeglądarkach produkt MMORPG w gatunku anime, a ponieważ japońskie programy telewizyjne i komiksy są od dawna kochane przez europejskie społeczeństwo, nic dziwnego, że tak wielu fanów gromadziło się wokół Blood Pirate.

Jak zabawka jest zrusyfikowana, możesz zagrać w Bloody Pirate bez problemów, tym bardziej musisz dużo komunikować się z bohaterami, prowadzić dialogi i odbierać zadania. Deweloperzy postanowili nie obciążać rozgrywki efektami specjalnymi, a takie moderowanie działało dobrze. Ale jasne kolory i rozpoznawalny styl pojawiania się postaci, jako znak rozpoznawczy japońskiej "kuchni" komiksów, programów telewizyjnych i produktów do gier.

W grze jako całości można powiedzieć, że wygląda przyzwoicie, jasno i atrakcyjnie. Wydarzenia rozwijają się dynamicznie, mnożą się questy i bitwy, aby trzymać palec na pulsie.

Six klas do wyboru

Rejestracja

Bloody Pirate jest łatwa, ponieważ prawdopodobnie masz adres e-mail. To właśnie musisz określić w górnej kolumnie i poniżej - 6 znaków hasła i podać je ponownie, aby upewnić się, że poprawnie je przeliterujesz. Umieść zaznaczenie, że zgadzamy się z regułami, i kliknij przycisk rejestracji. Ale jeśli masz konto w VKontakte, na Twitterze, Facebooku, Google+, możesz zalogować się przy ich pomocy.

Teraz będziemy uczyć się przedstawicieli klas, które będą reprezentować cię w grze.

  • Nawigator. Potrzebujesz zbudować kurs? On zawsze pomoże.
  • Przywoływacz, który całkowicie przejdzie na wyrocznię lub maga.
  • Wojowników. Jeśli chcesz użyć brutalnej siły i mięśni do gry, to do niego.
  • Mechnik uzbrojony w miecz, który jest tak czysty, i rozwiązuje wszystkie pytania z ostrzem w gotowości.
  • Strzelec
  • A specjalizuje się w niszczeniu wroga z dystansu, wlewając w niego strzały.
  • Bard, jest trubadurem, jest muzykiem. Muzyka jest dla niego wszystkim, a on używa jej do ustawiania nastroju lub do niszczenia wroga.

Wśród bohaterów znajdują się wizerunki kobiet i mężczyzn, które mają swój zawód. W związku z tym zestaw cech ma również indywidualny charakter i należy je dokładnie skrupulatnie badać, aby wygodnie robić dalsze postępy w przestrzeni gry.

We pompujemy mięśnie, umiejętności i doświadczenie

Każda postać na początku prosta i gorsza od silniejszego przeciwnika. Aby zwiększyć jej charakterystykę, musisz nieustannie ćwiczyć wykonywanie zadań i brać udział w bitwach przeciwko potworom lub graczom. Taka praca przyniesie bohaterowi inną użyteczność w postaci dodatkowego wyposażenia, asystentów i wyboru żaglowców.

W pierwszych minutach znajdziesz się na pokładzie statku w towarzystwie innych piratów i dostaniesz swoją pierwszą misję. Uruchom to jest niezwykle ważne, w przeciwnym razie nie będzie postęp w działce. Za każdą udaną misję otrzymaj nagrodę i wydaj bonusy, aby zdobyć dodatkowe umiejętności i inne rzeczy. Walki i zadania zmieniają się naprzemiennie, co pozwala oderwać się od monotonii działań i odwiedzić różne terytoria.

Bitew w Krwawym Piracie odbywa się na zasadzie działań krok po kroku, kiedy wydajesz rozkaz bitwy, zmieniasz się w zewnętrznego obserwatora, biorąc pod uwagę pracę wykonaną na zdolnościach bohaterów.

Wybór to tryby bitew PvE lub PvP. Jeśli nie chcesz konkurować z siłami graczy, idź do obrony lochów, rozwoju przestrzeni i innych przygód. Ale po zaakceptowaniu wyzwania innego gracza, udaj się na arenę, gdzie możesz wykazać się własną taktyką w całej okazałości.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi