Castlevania: Lords of Shadow

Alternatywne nazwy: Castlevania: Lords of Shadow

Castlevania: Lords of Shadow PC - wielki projekt, gatunek, który charakteryzuje jako Slasher. Deweloper gra się słynny MercurySteam firmy, oraz zwolnienie projektu podjęli nie mniej słynny Konami. Jak słynny projektant gier Hideo Kojima również udział w tworzeniu tego dzieła, pozostaje wątpliwość - gra naprawdę jest coś warte zobaczenia. Wcześniej gra była dostępna tylko dla PlayStation i X-Box, ale nie tak dawno temu, gracze na całym świecie obchodzony to doniosłe wydarzenie - została wydana Castlevania: Lords of wersji Cień PC.

Ta gra jest swego rodzaju odrodzenia Castelvania projektu, znany w swoim czasie we wszystkich zakątkach świata, które na chwilę ponad 27 lat! Deweloperom udało się dokonać cudu - przyzwoita gra RPG, wykonane w 2D, byli w stanie zrobić idealny slasher, który już przyciągnął uwagę milionów graczy na całym świecie i zdobył entuzjastyczne recenzje od krytyków, całkiem.

Kontynuując Castlevania: Lords of przeglądu Cienia, należy zauważyć, że, podobnie jak w poprzednim projekcie, akcja zaczyna się tutaj w początkach średniowiecza. Od samego początku gry przypomniał znana historia zamienia wojnę krwi między Belmont klanu i legendarnego Drakuli. Główny bohater gry - Gabriel Belmont. Jak pokazano Castlevania: Lords of Shadow działki, Gabriel zarządza nie tylko chęć pozbyć ziemi ciemne siły wampirów Dracula aby zniszczyć swoje osobiste motywy. Według legendy, był odpowiedzialny za śmierć Drakuli Lady Belmont, a teraz Gabriel pragnie pomścić jej śmierć, topienie nadzieję wrócić z martwych ukochaną.

Wielu graczy jednomyślnie deklarują, że w Castlevania: Lords of Shadow Play jest interesujący ze względu na doskonale rozwiniętym systemem utrzymania bliskich i dalekich bitew. Ten aspekt znaku i programistów w grze, nazywając Walki jedną z głównych atrakcji zaktualizowanego projektu.

Oddzielnie, kilka słów, chciałbym powiedzieć o doskonale zrównoważonym projektem rozgrywki. Dzięki inteligentnym misji i jakościowo wykonywać sztuczki gra staje się po prostu spektakularna akcja. Dalej w grze czeka na ogromną liczbę walk z przywódcami i bossów (i dzisiaj ich ani więcej, ani mniej niż dwadzieścia). Kiedy już uda się Castlevania: Lords of Shadow pobrania, trzeba będzie spotkać się z gigantycznymi tytanów lodu i niesamowitych wampirów, nieumarłych i wielkości orków - jednym słowem, po prostu nie będzie miał czasu na nudę!

I oczywiście, jak w każdej innej grze z tego gatunku, trzeba rozwijać swoją postać i poprawić swoje umiejętności walki i ochrony, poprawy broń i rozwijać swoje własne unikalne strategie walki.

Aby ustalić prawdziwości powyżej, można zobaczyć na Castlevania: Lords of trailer wideo Cienia, a następnie będziemy chcieli, aby spróbować swoich sił w tej grze!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi