Projekt

Alternatywne nazwy: Projekt gry Projekt online

W roku 2009 Firma Omerta online i "Bocian" został wydany na świecie tak dużego projektu jak zorientowanych odbiorców online game projektu . I to publiczność i widzów stale zabiegać o braku ograniczenia treści i główną zaletą projektu - zaawansowany system walki, które mogą zaspokoić potrzeby większości "browser" graczy.

Przed przystąpieniem do czynności poborowe w grze , upewnij się, że masz:

1) komputer z dostępem do Internetu;

2) 1 GB pamięci RAM

3) monitor o rozdzielczości 1024x768;

4) Adobe Flash Player (co najmniej 9. 0), a przeglądarka je obsługuje.

Jeżeli jesteś dumnym właścicielem wszystkich powyższych można bezpiecznie przejść na oficjalnej stronie gry, na stronie Projekt Rejestracja . Pola obowiązkowe są tu następujące:

· Twój e-mail; [_11_ ]

· Nazwa użytkownika - nazwa gry;

· Hasło;

· Drawn kod potwierdzający.

Po zapoznaniu się i akceptacji umowy użytkownika poprzez umieszczenie kleszcza w pustym okienko etapie Projekt rejestracji w pełni zakończone. Następnie należy stworzyć postać, ale jeśli chcesz - a "całość" z trzech. W tym przypadku następujący system nagród:

→ do utworzenia I bohatera opiera 1000 monet;

→ dla II - 200,

→ na trzecim - Razem 100 sztuk srebra.

Wszystkie swoje (i tylko swoje) znaki mogą mieć niepowtarzalny wygląd, dobre zasoby gry (różnorodność dostępnych kryteriów zewnętrznych) pozwalają nie skąpić na wygląd.

Wzrastać i rozwijać się w projekt on-line Twój bohater może zbudować za pośrednictwem punktów doświadczenia otrzymywanych za bitwy, zadań, itp. Liczne NPC pomoże , aby grać w gry online projekt , umożliwiając korzystanie z tych samych zadań i misji. Tak, i dzięki swojej doskonałej interfejsie w Projekt gry będzie łatwe i wygodne: uporządkować wszystkie informacje, trzeba nie więcej niż 20 - 30 minut. Plus, że grać w gry online Projekt wszystko było jeszcze łatwiej, tutaj jest wspaniała rzecz, jak mapa pokazująca aktualne położenie i samego charakteru i innych przedmiotów w zależności od potrzeb (City Hall, naprawy, placówek handlowych itp.

Na pewno należy ustalić, z jakiej broni chcesz przyłączyć się do bitwy, choć to będzie trudne: lokalna odmiana broni jest uderzające: ponad 300 gatunków broni strzeleckiej, na podstawie obu technologii biologicznych i energetycznych. Aby zawęzić wybór trochę, Projekt gry online Online przewiduje możliwość uzyskania jednej z następujących specjalności:

1) Sniper - mistrzami w strzelanie na duże odległości. Przy pomocy dużego kalibru precyzyjnego karabinu wpływa najbardziej bezbronne ciała wroga, pozostając poza odwetowego zniszczenia.

2) Assault - wojownik wręcz.

3) Shooter - uniwersalny myśliwiec, zdolny do niszczenia wrogów, zarówno blisko i daleko.

Tak więc, jeśli chcesz Projekt grać online odpowiednio, to będzie konieczne, aby uczyć się pewne zdolności bojowe, otwierając nowe horyzonty dla różnych strzelania i taktyki wojskowej w ogóle.

Krótko o działki: Projekt online gra online oparta jest na dwóch powieści C. Lukyanenko, jako "projekt" i "czystą kopię." Jest to idealne połączenie świata, zjednoczeni przez jednego wszechświata zwanego Veer. Przetrwać tutaj nie jest takie proste, ale bardzo ciekawe. Jeśli chcesz sprawdzić się i przechodzą przez zdarzenia opisane w najlepiej sprzedających się książek w osoby, dołącz do nas!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi