Call of Duty: Modern Warfare 3

Alternatywne nazwy: Call of Duty: Modern Warfare 3

Gra CoDModernWarfare 3 stał się ósmym cyklu legendarnego projektu Zaproszenie z pracy , kontynuacja ulubionej wielu [ _6_] Warfare 2, ostatnia część słynnej trylogii Nowoczesne Warfare . Zespół poinformował, że projekt Warfare 3 będzie nadal istnieć w 2010 roku, a do końca 2011 roku, oficjalnym wydaniu projektu. Projekty w przygotowaniu musiał przejść kilka pozwów, że zahamował prace. Jednak, jak widzimy dzisiaj, że zakończył udanej prezentacji projektu CallofDuty 8 , pomimo zarzutów i innych problemów.

Cieszę się, że sporządzenie jednocześnie pracował dla kilku firm. Każda z firm odpowiedzialnych za realizację poszczególnych elementów pracy, takich jak Raven oprogramowanie - dla jakości multiplayer.

Podczas ogłoszeń CallofDuty: Nowoczesne Warfare 3 [_4_ ] został przedstawiony jeden z najbardziej interesujących projektów misji - Czarny wtorek . Misja ta pomogła najwyraźniej zademonstrować główne innowacje projektu - najnowszy hybrydowy wzroku i granatów 9 - Bang .

Na początku 2011 roku, twórcy CoDModernWarfare 3 filmy przyczepy rozpoczęto w Youtube . W reklamach pokazanych tylko kilka miejsc start: Manhattan, Londyn, Paryż i Berlin. Grafika i mechanika gry natychmiast przyciągnął docenia graczy. Następnie, prawda, po meczu w wolnej walcowania, gracze teren był krytykowany. Będzie jednak ładować do problemów związanych z wydzieleniem deweloperami i zrobić własny wniosek, że cokolwiek to było, a gra była naprawdę dobra.

Gdy zdecydujesz download CoDModernWarfare 3 i testu osobiście, należy pamiętać - zbyt wiele, aby przejść do szczegółów fabuły i spróbować zrozumieć, że nie jest to konieczne. Tak, gra będzie wyglądać o wiele bardziej interesujące. I tych, którzy o dać grę odcień projekt sci-fi będzie w pełni spełniony.

W CoDModernWarfare 3 Gra będzie w ulubionych zwykłego trybu wspólnych zadań. Należy zauważyć, że w porównaniu z poprzednim meczu był wielki postęp - sceny gry wyglądają zróżnicowane. Mimo, że fakt, że nie wszyscy gracze, jak praca, są bardzo praktyczne i przydatne.

Zaproszenie z pracy : Nowoczesne Warfare 3 - pierwszy w serii, w którym gra została przypisana liczbę klas nagród. Kolejną innowacją - teraz w celu poprawy CoDModernWarfare 3. Broń lub postaci wydajność na nowo ma być wykonane osobiście przez pompowanie niezbędne cechy, zamiast kupowania poprawić jak to było wcześniej.

To także dodaje kilka nowych trybów gry - tylko to, co jest potrzebne do nowego projektu. Kto by nie powiedzieć, co będzie, CallofDuty: Nowoczesne Warfare 3 - Gra [_3_ ] zasługuje na uwagę, a fakt, że rozwija się nawet w czasach konfliktu ma miejsce w szeregach głównych twórców dodaje tylko punkty "za" w jej Skarbonka. Wszystkie CoD są dobrej jakości i ósmej części projektu - nie jest wyjątkiem!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi