Call of Juarez Gunslinger

Alternatywne nazwy: Call of Juarez Gunslinger

Gra CallofJuarezGunslinger– Kontynuacja słynnego projektu. Nowa część deweloperów postanowiono znieść meksykańskie kartele narkotykowe inwazyjny system dobrego policjanta, zły glina. W tej grze, wszystko wróci do normy, projekt spotka się ponownie na jego klasyczne znane wielu norm i standardów.

CallofJuarezGunslingerрс zaczyna się od tego, że w jednym z mniejszych salonów przychodzi sprytny stary kowboj, który faktycznie okazuje legendarny bandyta Silas Greaves. Odwiedzający salon, naturalnie nie mógł po prostu przejść obok słynnego kowboja, więc starzec upadł tysiące wniosków, aby porozmawiać o swoim życiu, aby udostępnić co najmniej kilka z najciekawszych i naveivayuschih opowieści grozy. Faktycznie, wygląda na to, krawat naszego nowego projektu. Wszystko w CallofJuarezGunslingerдуэли, Walki i chirurgia - to stare wspomnienia Greaves. Na każdym nowym poziomie, nowa historia wydaje gracze brutalne kowboj młodzieży.

Aby rozpocząć grę musisz najpierw download CallofJuarezGunslinger. Natychmiast po instalacji projektu i na początku gry będziesz czuć się trochę nieswojo. Fakt, że taki rekord toru, jak Silas Greaves w grze Zaproszenie z Juarez nie musiał spełniać nawet najbardziej poważne z hollywoodzkich westernów. Wszystkie znaki wymienione przez stary kowboj, pojawiają się w grze tylko natychmiast znikają z niego na zawsze. Jednakże, biorąc pod uwagę grafika i ogólny projekt gry, w końcu wszystko zaczyna wyglądać dość harmonijnie i doskonale do przyjęcia.

Kontynuować CallofJuarezGunslingerобзор zauważyć, że nawet przesadzone opowieści o godność cowboy nie Greaves psują ogólne wrażenie, a wręcz przeciwnie - tworzą niepowtarzalny klimat. Poza tym ustawienie zrzutów cienką humor kowboj, który gra jest nasycony wskroś - sarkastycznych żartów zastosowanie do wszystkich sytuacji i postaci. Gdy pojawi się w tej atmosferze projektu, będzie zrozumieć cały sens tej historii. Po tym [gry _1_] CallofJuarezGunslinger byłoby o wiele bardziej interesujące, ponieważ teraz będzie zrozumieć, co historia za pojawienie się kowboj w salonie i dlaczego on teraz mieszka.

W nowych ramach projektu wszystkie odpowiedzialność spoczywa na barkach bohatera, tutaj nie ma wsparcia - wszystkie misje i zadania mają wykonywać samodzielnie. Co jest prawdą, "samotność" bohater rekompensuje możliwość uzyskania różnych umiejętności, które mogą być rozwijane niezależnie. Skwarki nauczą Studio strzelanie dwa pistolety, strzelbę i posiadanie umiejętne techniki walki wręcz lub przypadku snajpera.

Nawet od deweloperów przygotowany do CallofJuarezGunslingerвидео-трейлера pokazuje, że bohater może normalnie zarabiać punkty doświadczenia, zwiększając w ten sposób poziom i wydawać zarobione rozwój umiejętności. Zarabiaj punkty umiejętności jest dość prosta - Głównym zadaniem do wykonania i nie bój się podjąć każdą pracę oferowaną.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi