Combat Arms

Alternatywne nazwy: Combat Arms

Combat Arms Online - gra piękny i bardzo ciekawy od dawna już znany z tego gatunku - strzelec. Gry w trakcie jej istnienia zyskał dość szeroką publiczność fanów. Rosyjski Combat Arms jest stosunkowo nowe, a teraz możesz bawić się z prawdziwych ludzi, którzy żyją nie tylko w swoim kraju, ale w całej Europie i Azji. W Combat Arms, możesz grać z dowolnego komputera podłączonego do Internetu i zainstalowany na komputerze klienta.

Minimalne wymagania systemowe:

 • Prędkość procesora - 2GHz
 • RAM-1GB
 • Karta graficzna - 128 MB

Aby rozpocząć grę, należy pobrać klienta gry. Ma dość małej ilości, i nie zajmuje wiele czasu. Combat Arms można ściągnąć po prostu przejść do witryny Combat Arms. Ponadto, będziesz musiał zalogować się na kliencie, zarejestrowany na stronie. W Combat Arms Rejestracja jest bezpłatna i bardzo prosta. Zajmuje mniej niż pięć minut. Aby się zarejestrować, musisz:

  1. Własna konto logowania
  2. Wpisz silne hasło dla konta
  3. Prawidłowy adres e-mail
  4. Czytaj i zaakceptować umowę użytkownika

Przegrywa ten rejestrację w Combat Arms online gotowych. Teraz możesz uruchomić klienta gry, wprowadzić swoje dane i rozpocząć grę Combat Arms. Gra Combat Arms to cały świat gry. Różne tryby gry, dość duży wybór broni, atrakcyjny i funkcjonalny rozgrywki sprawia, że ​​gra naprawdę ciekawe i ekscytujące.

Dlaczego grać w Combat Arms? Tak, co najmniej, bo tylko arsenał broni i wszelkiego rodzaju płyny ma dziesiątki tysięcy jednostek. A to jeszcze nie wszystko. Różnorodność trybów gry nie pozwoli Ci się nudzić nie na chwilę. Oto przykład niektóre z nich:

 • Polowanie na szpiegów - najbardziej ekscytujące ze wszystkich. Do niedawna wszyscy gracze są na serwerze za pomocą jednego polecenia. Ale w niektórych miejscach z kart ukryty przechowywania poufnych danych. Znalezienie tej sprawy, dla wszystkich, zmienia się radykalnie. Każdy gracz na serwerze próbuje cię zabić i zatrzymać się zebrać pełen zestaw tych walizek. Ich kompletności powinny być cztery. Pomimo faktu, że trzeba będzie polować cały serwer, problem jest jeszcze wykonalne. Masz kilka możliwości, które pomogą Ci bardzo. Możesz stać się niemal niezauważalne. Niezwykła zręczność bonus do zdrowia i zdolności do ukrycia znacznie pomóc w realizacji tego trudnego zadania.

 • Tryb kwarantanny - tryb dość znany dziś gra. Podstawowym założeniem jest to, że kilku graczy wybranych losowo, zamieniają się w zombie i starają się zarażać innych. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać dość banalne, ale to tylko na pierwszy rzut oka. Po pierwsze, powiedzmy, że zombie są praktycznie nie uderza. Rezerwa z zazdrości każdej zdrowia. Ale przy wyborze taktyki gry mogą uniknąć zakażenia, i bardzo możliwe zwyciężyć z pozornie nierównej walce.

 • Tryb Fireteam - tryb klasyczny, w którym zespół ośmiu graczy przeciwieństwie do tak zwanych "botów", łatwiej jest powiedzieć - komputer. Tryb gry bardzo ekscytujące, które pozwala na interakcję z innymi graczami.

Gry online Combat Arms warto przynajmniej spróbować, aby go odtworzyć. Ponadto, jeśli spróbować przynajmniej raz, aby go odtworzyć, będzie można zrealizować wszystkie swoje zalety, i inne gry z tego gatunku po prostu przestać istnieć dla Ciebie.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi