Counter-Strike: Source

Alternatywne nazwy: Counter-Strike: Source

W grze Counter-Strike: Source - rodzaj legendy. Udało się jej raz na zawsze zmienić świadomość większości graczy dzisiaj. Pasja do gry można porównać w skali do każdej epidemii.

Teraz to warto zauważyć, że gry CS: Source - jest ulubionym z wielu starych, dobrych Counter Strike, przenosi się do nowej, większej mocy silnika. Nowa wersja jest teraz mocno związany z życiem i przygód Gordona Freemana. Krytycy zostały szybko zauważyć, że twórcy zdecydowali się umieścić grę na zasadach komercyjnych, a my, z całą odpowiedzialnością, że to nie psuje gry, wszystko pozostaje takie samo interesujące i ekscytujące.

CSS - gry, które głoszą te same zasady, które zostały przedstawione w legendarnym pierwszym projekcie. Masz do czynienia z tymi samymi funkcjami rozgrywki i spotkać się z znanych zakładników. Tylko przyjemne "ale" - teraz to wszystko zrobić w wysokiej jakości grafiki. Ponadto, twórcy postanowili upiększyć nową wersję gry nowoczesnej zaawansowanej i modnego modelu fizycznego. Krótko mówiąc, nie ma czasu się nudzić - do gry Counter Strike Source będzie teraz nie tylko ekscytujące, ale również piękny.

Rzeczy do "bizon" geymerskogo czuć się komfortowo, a oni nie muszą dostosować się do czegoś zupełnie nowego, twórcy gier pozostawione w broni i amunicji Counter Strike Source "z przeszłości."

Aby rozpocząć grę, należy, tradycyjnie już jednak muszą najpierw pobrać Counter-Strike: Source. Projekt jest pobrać z torrentami trackerów i zainstalowany w każdym nowoczesnym komputerze w ciągu kilku sekund. Natychmiast ostrzegają, że w zależności od systemu komputera zmieni i jakość świadczy harmonogramów projektów. Pomimo faktu, że struktura może wydawać wybrednych graczy zbyt błotniste w niektórych momentach, nie psują ogólnego wrażenia z gry. Co więcej, są one niemal całkowicie skompensowany nowoczesnej ragdoll animacji i prawdziwa krew! O tak, przygotuj się do tego Contra szybuje naprawdę gotowane dużo krwi. W grubym karmazynowy płyn prawie wszystkie zabrudzone ściany, podłogi, a nawet sufit, i dlaczego chcesz przed You Real dorosłych gry - więcej niż poważnie.

Gra CSS będzie tak przyjemne, jak to możliwe także dlatego, że deweloperzy mają pod opieką najbardziej realistyczny projekt. Nie będziesz już osnowa, że ​​wojownicy przechodzą przez siebie w celu dostosowania - ta wada została wyeliminowana raz na zawsze.

Po raz kolejny, chcę zatrzymać uwagę na broni, pomimo faktu, że modele przedstawione tutaj są takie same jak poprzednio, wyglądają po prostu voskhotitelno - mimowolnie zaczynają patrzeć i podziwiać.

Jeśli nie wierzysz, i chcesz, aby osobiście przekonać niezawodność powyżej, zalecamy, aby pobrać grę, jeśli nie, to przynajmniej wygląda z przyczepą wideo Counter Strike Source. Przekonany, że on będzie szybko zapoznać się osobiście z projektu! Bądź przygotowany, aby zaprosić znajomych!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi