Kryształowa podróż

Alternatywne nazwy: Crystal Jurnay, Crystal Journey

Game Crystal Journey - fantastyczna przygoda dla dzieci

Nowa magiczna opowieść ze świata anime jest gotowa opowiedzieć o grze Crystal Journey. Kwitnący, piękny kraj Talimore jest zbezczeszczony przez bezwzględnego Diabła z armią niespokojnych demonów. Wielu lekkich rycerzy wypolerowało zbroje i zaostrzyło miecze, aby aktywować artefakty obronne pod nieubłaganym atakiem wroga.

Odrestaurowany świat pozwolił mieszkańcom Talimor na oderwanie się od wojny. Ale pamiętając o perfidnym ataku wroga, pozostali czujni, i to jest dobre, ponieważ siły ciemności znów zaczęły się poruszać. Oni wzięli swoją klęskę za obrazę i chcą się zemścić.

Diabeł opracował nową taktykę, decydując się na najbardziej bolesny cios w królestwo - porwać uroczą księżniczkę Alice, podczas gdy ona beztrosko łapie motyle, śpiewając zabawną piosenkę. Słodka dziewczyna musi zostać uratowana - tylko dlatego, że Talimor znowu będzie szczęśliwy. Już teraz rzucają płacz obojętnym i odważnym wojownikom, gotowi zagrać w Kryształową Podróż, walcząc z zemstą zła.

Following and settling down

Każdy odważny człowiek będzie mile widziany w zabawkowej grze przeglądarkowej. Menu i dialogi są w języku rosyjskim, a to ułatwi zrozumienie zadań, które są hojnie posypane. Masz niebezpieczną kampanię i nieuchronne spotkanie ze strasznymi demonami, przyjmującymi różne postaci - gigantyczną ropuchę, różowego ptaka, a następnie nieznaną bestię.

Na początku każdy uczestnik czeka na rejestrację Crystal Journey lub ofertę logowania się przez Facebooka lub VKontakte pod istniejącą nazwą, gdzie można:

 • Talk
 • Pobierz na forum
 • Dodaj dodatkowe informacje
 • Zapytaj pytanie
 • Dowiedz się o konkursach i nagrodach
 • Zdobądź nagrodę za aktywną promocję na boisku

Wybieramy postać i udajemy się do salonu piękności Rodanu, aby nadać jej oryginalny wygląd. Salon znajduje się w mieście Windrain, które znajduje się na Wzgórzach Wiatru Metamorfoza rozpocznie się dopiero po wykonaniu zadania "Piękno". Po wykonaniu tego zadania otrzymasz prezent od Rodanu - kupony do warsztatu przemian.

Możesz samemu wybrać styl lub użyć funkcji losowego wyboru, a następnie usunąć "ptaka" z elementu "Wyświetlanie", a zobaczysz wszystkie zmiany. Konieczne jest poważne podejście do twórczej transformacji, ponieważ tylko kupony otrzymane w prezencie dają prawo do darmowej wizyty w salonie. Jeśli później chcesz coś naprawić, będzie to możliwe tylko za opłatą.

Narzędzia zarządzania

Nadszedł czas, aby tchnąć życie w swojego bohatera. Gotów jest rzucić się na pole bitwy, niszcząc niebezpieczeństwa i przeszkody. Nie wystarczy wyposażyć go w ostre ostrze, trzeba umiejętnie zarządzać wszystkimi ruchami, a palce będą miały coś do zrobienia, ponieważ kontrola to nie tylko mysz, ale także klawiatura.

Przygotowanie do nauki pomoże Ci wygodnie korzystać z wszystkich przycisków, a wkrótce automatycznie znajdziesz dowolny klucz, a dodatkowe umiejętności wraz z funkcjami są wprowadzane stopniowo, co pozwala łatwo dostosować się do innowacji. Spacja jest najczęściej wybieranym klawiszem, a litery oznaczają przydatne umiejętności.

 • Przeglądamy dialogi i potwierdzamy wybór
 • Spacja ze strzałką w górę, aby wspiąć się po schodach
 • Spacja ze strzałką w dół - zejdź na dół
 • Spacja ze strzałką kierunku (lewo / prawo) - skok normalny
 • Podwójna przestrzeń ze strzałką kierunku - długi skok
 • Umiejętności i bankowość: q z e r i e h f g h h
 • Enter uruchamia automatyczne przejście do punktu akcji lub przekazanie ukończonego zadania

Opanuj zarządzanie iPlayer Crystal Journey, porozmawiaj z przyjaciółmi, weź udział w bitwach PVP, zniszcz wszystkie potwory i uwolnij Alice, aby mogła pójść na bal.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi