Darksiders 2

Alternatywne nazwy: Darksiders 2

Darksiders 2 Gra jest kontynuacją ekscytujące gry pełne Darksiders. Ta gra łączy w sobie styl i spesher roli wojownika.

Masz w grze Darksiders 2 podróżować po świecie w poszukiwaniu przygód, walki wrogów, rozwiązywać trudne zagadki, a jednocześnie zdobyć doświadczenie, nowy sprzęt i staje się najpotężniejszym przeciwnikiem jego wrogów.

Pobierz Darksiders 2 co można z oficjalnej strony gry lub w innym miejscu, które zapewnia to dostęp.

Gry Darksiders II zakłada rejestrację na forum, gdzie można porozmawiać z innymi graczami o różnych cech gry.

Na miejscu jest gra wideo Darksiders 2, który wyświetla różne funkcje w grze.

W celu rozpoczęcia odtwarzania Darksiders 2 na komputerze, musisz najpierw pobrać grę Darksiders 2 z miejsca. Możesz też pobrać za pomocą torrent file, ale wcześniej będzie trzeba zainstalować odpowiedni program.

W grze wideo Darksiders 2 będziesz miał okazję zagrać jedną z następujących postaci:

1. Śmierć - to jeden z głównych postaci w grze. Jego brat - to jest wojna. Po wejściu w niewoli wojna, on poszedł szukać dla niego bez ostrzeżenia w Radzie. Śmierć jest bardzo trudne przeciwnik, zawsze stara się być zaradni przeciwników. Aby uzyskać duszę, Śmierć musi mieć klucze aniołów i demonów.

2. Rozpacz - Śmierć jest prawdziwym przyjacielem. Rozpacz z siebie jest rumak. Będziesz miał dostęp do niej od początku.

3. Popiół - reprezentowane ptaka, który przypomina kruka. On asystent sprawy śmierci w różnych intencjach podstępny i okrutny. Popiół przedstawione w czarno-zielonych barwach.

4. Old Crow - to najmądrzejsza istota w grze. On zna wszystkie sekrety i tajemnice. Aby uzyskać pomoc z Old Crow śmierci miał dać amulet z dusz Nephilim. Ale Kruk było mało, chciał zniszczyć ten amulet. Śmierć zdecydował się na Kruka, bo nie mógł znieść, że zniszczenie amuletu. W efekcie śmierć pokonać Raven.

5. Absalom - jest to drugi brat śmierci, ale mają złe relacje. Po śmierci zabił wszystkie Nephilim, Avessal wyzwał go na pojedynek i przegrał. Mieli okazję ponownie spotkać się pod prysznicem źródła, i tylko tutaj, Avessala bitwy zakończyła się porażką. Śmierć brata uderzył drugi czas.

6. Samael - demon z pierwszej części. On jest szefem i kochankiem Lilith. To ma jeden klucz do prysznicem. Samael wyobrażałem sobie walkę ze śmiercią, w końcu musiał dobrowolnie dać klucz.

7. Lilith - to kochanie i miłośnik Samael. To ona stworzyła Nephilim. Pomogła znaleziono Śmierć Samael, ale zrobił to dla własnej korzyści. Musiała ożywić niektóre z postaci, które mają jednostronna z Lucyferem, a byli wśród jego armii.

8. Vulgrim - jest to zwykły demon, który jest zaangażowany w handlu. W trakcie gry pomaga w wielu aspektach śmierci i śmierci do niego.

Zanurz się w świat niesamowitych wydarzeń Darksiders 2!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi