Dni giną

Alternatywne nazwy: Gon wyścigowy

Game Days Gone: thriller apokaliptycznego świata.

Latem 2016 roku, w lecie 2016 roku, amerykański projektant SIE Bend Studio na targach E3 zaprezentował swój projekt. Stały się one grami dla graczy jednoosobowych, "Days Gone", z otwartym światem na platformę PlayStation 4, w której wydarzenia są organizowane przez osoby trzecie. Zgodnie z przedstawionym zapisem fabuła jest bardzo ekscytująca. Szczególnie spodoba się miłośnikom wszelkiego rodzaju katastrof. Wydarzenia przedstawione w zabawce, to okres po katastrofie, która wydarzyła się dwa lata temu. Pandemia zmiażdżyła prawie całą populację, niszcząc nawet wielkie miasta.

Wiele osiedli stało się miastami duchów, a jeśli tam, gdzie przeżyło życie, to są albo maniakami wariatów albo chodzącymi martwymi. Tylko niewielka garstka ludzi przeżyła ten horror, ale są one rozproszone w małych grupach w całym kraju. Czy warto ich szukać, czy lepiej unikać długotrwałej kwestii życia i śmierci. Są zaskoczeni przez protagonistę byłego kryminalisty Diakona St. Johna, a teraz wędrowca.

Co wiadomo na temat gry.

Zagraj w fanów gier Days Gone już gotowych, a jest ich mnóstwo. Główne cechy rozgrywki to:

  • Przeczytaj transport do przeprowadzki
  • Znajdź przydatne przedmioty
  • Improve z ich pomocą broni i pojazdu
  • Utwórz pułapki dla zombie
  • Dispel atakuje
  • Zadaj materiały i zasoby
  • Skin w dowolny sposób

Ponieważ nie ma granic, bohater podróżuje w dowolnym kierunku, odkrywając nowe obszary i wykorzystując ich funkcje dla własnej korzyści. Krajobrazy, łagodnie mówiąc, ponure plamy z wulkanicznymi bliznami to rozległe otwarte przestrzenie wzdłuż wybrzeża Pacyfiku. I gdy gęsto zaludnione miasta pojawią się przed wami w ruinach, gdzie trudno jest znaleźć wiarygodne schronienie przed rozwścieczonymi stworzeniami.

Wśród nich są salamandry, które były kiedyś nastolatkami, ale zostały zarażone podczas epidemii. Ich styl atakowania, bicia i ucieczki. Horda jest bardziej zorganizowana i liczna, dlatego działa harmonijnie. Przemierzają drogi w poszukiwaniu pożywienia, a gdy znajdą bogatą ziemię, mogą pozostać w tej okolicy przez długi czas. W ich działaniach można prześledzić wcześniej nabyte umiejętności, a każdy z nich wykorzystuje swój wrodzony talent. Teraz te stworzenia są poza prawem, a raczej mają teraz nowe zasady, gdzie siła jest najważniejsza. Jedyną rzeczą, która ma znaczenie w tej sytuacji, jest pozostanie przy życiu i wszelkie możliwe środki, ale najpierw nie zapomnij pobrać Days Gone.

Jak mówią autorzy zabawek, zawsze jest niebezpiecznie w ich świecie stworzonym i nie ma praktycznie czasu na wytchnienie. Prowadząca postać musi być zawsze gotowa do odparcia kolejnego ataku. Ci, którzy zdecydują się zagrać w Days Gone powinni mieć świadomość, że jest to symulator przetrwania, z którego wszystko inne płynie.

O głównej postaci.

Ale dlaczego Diakon stał się główną postacią i dlaczego wciąż udaje mu się uniknąć śmierci? Wśród jego cech lekkomyślność podczas jazdy motocyklem. W poprzednim życiu był członkiem gangu motocyklistów i od tego czasu zachował przydatne umiejętności przetrwania. Jak wiadomo chłopaki na motorach często łamią zasady, co prowadzi do konfliktów z policją i często muszą od niej uciec. Z biegiem lat stało się to podstawowym instynktem, który pomaga, gdy trzeba uciec od krwiożerczych potworów.

Deacon, choć negatywny bohater, w iPlayer Days Gone, brak zasad moralnych staje się kluczem do sukcesu. Sprytnie dzierży broń i wie, jak ją ulepszyć z dostępnych materiałów. To samo dotyczy jego stalowego motocykla, który również przeszedł istotne zmiany.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi