Dni Gone

Alternatywne nazwy: Dni Gone

Game Days Gone: Dreszczyk apokaliptycznego świata. Wydarzenia prezentowane w zabawce to okres po katastrofie, która miała miejsce dwa lata temu. Jedyną rzeczą, która ma znaczenie w tej sytuacji jest pozostanie przy życiu, a wszelkie środki zrobią, ale najpierw nie zapomnij pobrać Days Gone.

Jak twierdzą autorzy zabawki, w stworzonym świecie są zawsze niebezpieczne i praktycznie nie ma czasu na odpoczynek. Główny bohater musi zawsze być gotowy do odpychania kolejnego ataku. Ci, którzy zdecydowali się zagrać Days Gone, powinni mieć świadomość, że jest to symulator survivalu, w którym wszyscy odpoczywają.

Z głównego bohatera.

Dlaczego Dekon stał się bohaterką i dlaczego nadal zdołał uniknąć śmierci? Wśród jego cech jest lihachestvo podczas prowadzenia motocykla. W poprzednim życiu był członkiem gangu motocyklistów i od tej pory zachował przydatne umiejętności do przetrwania. Jak wiecie, faceci na motocyklach często naruszają zasady, które prowadzą do konfliktów z policją i często muszą uciekać od niego. Przez lata stało się to głównym instynktem, który pomaga, gdy musisz ratować się przed krwiożerkowymi potworami.

Dikon jest negatywnym bohaterem, w iPlayer Days Gone brak moralnych zasad również staje się kluczem do sukcesu. On ma broń i wie, jak poprawić ją z improwizowanych materiałów. To samo dotyczy jego stalowego konia motocykla, który również ulegał znacznym zmianom.

 

Zagraj także