DayZ Standalone

Alternatywne nazwy: DayZ Standalone

DayZ Samodzielny Internecie - strzelec tematy fantastyczna gra multiplayer postapokalipsticheskoy styl. Projekt powstał jako amator Dinnom Hall Oprócz gry ArmA 2 . Jednak w końcu dostaliśmy całkowicie niezależny silnik gry za pomocą Prawdziwe Wirtualność 3 . Faktyczna rozgrywka jest bardzo realistyczny. Będziesz mile zaskoczony jakością grafiki i dynamiki zachodzących wokół wydarzeń. Musisz wrócić w przyszłości i doświadczenie w ich własnej skórze, co może być życie po kataklizmie. Znajdziesz się Chernarus - stan postsowieckiej. Przed walce o prawo do życia. Poczujesz, co to znaczy głodować, marznąć, cierpieć bez wody pitnej, a końca nie bolało nieznane wirusy. Muszą nauczyć się przezwyciężyć te wszystkie "uroki", ponieważ wziął gry DayZ Standalone. Ale to nie wszystko. Jesteś otoczony przez wrogie zombie. Wiadomo również istnieć bez zasady i zrozumienia. Oni są w stanie zabić za nic, a ludzie w tym okrutnym świecie po prostu bronić. A to oznacza - zabić zombie - Twoje codzienne zadania. Bądź ostrożny! Po śmierci gry - proces nieodwracalny. Jeśli zabity, musisz ponownie uruchomić gry DayZ Standalone, bez konserwacji poprzednich dokonań.

W ponurej przyszłości będzie podjąć rejestrację DayZ Standalone. Wystarczy wypełnić oficjalnej stronie odpowiedniej formie. DayZ Samodzielny pozwala wypróbować za darmo gry. Ale chcę, aby ostrzec, że darmowe konto ma pewne ograniczenia. Jeśli chcesz grać w pełni sił, należy zakupić klucz, który jest trwały i wartości, co do zasady, nie tak bardzo.

W trakcie gry będą musieli korzystać z wielu różnych przedmiotów. Wszystkie rodzaje sprzętu, ogromnej liczby broni, odzież dla bohatera, urządzeń gazowych, transport - bez nie może tego zrobić. Nawiasem mówiąc, broń może być modyfikowany. I nie zapominaj, że jest to broń nosi. I jak powietrze potrzebne leki. Po tym wszystkim, tu podwyższone ryzyko zarażenia chorobami takimi jak tyfus, czerwonka, zapalenie wątroby typu A, B, C, leptospirozy, gruźlicy, zapalenia opon mózgowych, przeziębienia i grypy. Zobaczysz następujące antybiotyki: doksycyklina, tetracykliny, ampicylinę, cyprofloksacyna, penicylina, ryfampicyna i szczepionek. Co jeszcze należy wziąć pod uwagę? Cóż, twoja postać ma potrzeby fizjologiczne, a zatem myśleć, jak je zaspokoić. Co ciekawe, wygląd postaci można zmieniać. Wszystko zależy od Twojego stylu gry. Na przykład, ubrania stają się brudne, pojawia się zarost na twarzy, bliznami ciało.

Aby łatwiej trzymać, gra DayZ Samodzielny przewiduje tworzenie klanów. W grupie czują się bardziej pewni siebie, i, odpowiednio, i są zdolne do znaczących wyczynów. Na koniec chcę pamiętać następujące cechy gry, jak zmiany w krajobrazie wokół ciebie, w miarę postępów i wpływu warunków pogodowych na to, co się dzieje. Ci, którzy próbują grać, nie znaczy, że gra źle zaprojektowane lub że był nudny. Można przekonać się, jak ta wspaniała rozrywka, przeznaczone do ruchliwej wypoczynku. Powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi