Hańbą

Alternatywne nazwy: Hańbą

Gra Dishonored - unikalny pc gry stworzony w gatunku - działania. Gra została wydana w 2012 roku, rok i kilka dni rozsianych po całym świecie! W tej grze przyjemność grać, jest bardzo interesujące w tym miejscu gry, niezwykle fascynujące i intrygujące wydają jakąkolwiek fabułę gracza. Hańbą godne pochwały. Pc gry hańbą faceci wynalazł i rozwinął swoją firmę - Arkane Studios. Opublikowano tę firmę gry - Bethesda Softworks. Ale wydawcy w Rosji, była firma - 1C-SoftKlab.

Ta gra jest skierowany do szerszej publiczności. Jeśli grasz w tę grę raz, chcesz więcej i więcej, coraz częściej w tej grze z powrotem. Więc o co chodzi w tej grze, że zebrane mln fortunę na firmę, która wynalazła i zebranych na monitorach miliardów ludzi na całym świecie? Powiemy ci: Fabuła jest prosta i skomplikowana. Wypełniony jest ciekawych bitew i potyczek między różnymi postaciami w grze. Fabuła sama w tej grze nie da się porównać z żadną grę, ta gra jest niezależna. Nie analogowy, nie ma gry, która nagle może zauważyć gry Dishonored. Wszystkie wydarzenia w grze są budowane ponury, i jak może być inaczej - Miliony ludzi w różnych miastach i miejscowościach cierpi plagi. W miastach nie ma zwykłego łańcucha życia, ludzie nie umierają, nie urodził. Jest jeszcze inny cykl - niektórzy ludzie chorują z zarazą, umierają i są zastępowane przez nowe osoby są zakażone. We wszystkich tego powszechnego chaosu, być może przez pomyłkę zabija kochanka imperium Wyspy. To morderstwo miało miejsce w centrum stolicy imperium. Bo zabija kochanka Pan ochroniarz został poważnie uszkodzony, to jest po prostu w ramce. Główna nazwa postaci - Corvo Atta. To jest ten Pan. Jedyną nadzieją na zbawienie, młoda dziedziczka pani Emily - porwany. Gra zaczyna się od tego, że budzisz się w buty z Corvo. Widać, że jesteś za kratami więzienia, gdzie trzeba uciec. Po pierwsze wydaje się, że gra znacznie zaostrzone, ale wszystko zmienia się po pierwszych kilku godzinach gry, kiedy zaczynasz się sugerować.

W Dishonored niesamowicie grywalna. Historia sama w sobie jest po prostu w porządku myśli, odtworzone podczas duch. Każdy gracz poczuje się straszne wydarzenia, które spotkało to świat gry. Hańbą gry jest wyjątkowy, jest to dość nudne. To jest naprawdę dużo zabawy i bardzo podstępnych rzeczy, które chcą iść.

Zawsze patrz na internetowym Dishonored wideo, to pomoże Ci nawet więcej, aby dowiedzieć się tej wyjątkowej grze, a następnie można pobrać hańbą. Przejdź do oficjalnej strony gry (http://www. hańbą. com /), to Ty też możesz znaleźć wiele ciekawych rzeczy.

Na koniec chciałbym powiedzieć, że ta gra nie pozostawi nikogo obojętnym. My, oczywiście, czekają na kontynuację tej niezwykłej nowej gry. Przeszkadza trochę i będzie można przejść w ten sposób w grze do końca! Można pokonać ciebie! Pamiętać o jednej rzeczy, że obywatele, bez Ciebie nie poradzi sobie z nieszczęściem, które ich połknięcia! Powodzenia w grze! Czas zacząć!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi