Dorfleben

Alternatywne nazwy: Dorfleben

Dorfleben gry - jest to kolejna gra online o gospodarstwie.

Dorfleben Online - darmowa gra na przeglądarkę, w której można praktycznie zrobić, ogrodnictwo, rolnictwo i inne działania.

Rejestracja Dorfleben prostu trwa bardzo długo. Aby się zarejestrować, należy wykonać następujące czynności:

1. Znajdź gra Dorfleben Internecie.

2. Pojawi się formularz, aby zalogować się do swojego konta. Ponieważ nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem gry, należy kliknąć na przycisk w prawym dolnym rogu z napisem « Rejestracja » .

3. Dostać się do przyłączenia się do specjalnego formularza.

4. Napisz pierwszy wiersz adresu e-mail.

5. Wprowadź nazwę użytkownika, że ​​ma to być w grze.

6. Chodź ze specjalnym hasłem do gry.

7. Jeśli zgadzasz się, aby otrzymywać powiadomienia o grze i zgadzasz się ze wszystkimi zasadami i zaleceniami miejscu, pozostawić pojedyncze komórki z ptaszkami. Jeśli nie, usuń zaznaczenie z tych pozycji, które nie pasuje do ciebie.

8. Po działań, kliknij na « Rejestracja » .

Zagraj Dorfleben Nie można martwić się o zasilanie komputera, jak to jest gra na przeglądarkę i to co najważniejsze - szybkie łącze internetowe. To, co należy dbać.

W Dorfleben grać będziesz na swojej działce. Będzie musiała jagód, warzyw gruntowych, nasion różnych roślin, nawożenia i oczyścić pole. Są to pierwsze kroki, które można wykonać w gospodarstwie. Jeśli go o swoich upraw, a następnie szybko zdobyć doświadczenie i zarobić pieniądze.

Masz wiele sposobów na zarabianie. Najpierw będziesz koniczyna, który jest bardzo popularny wśród pszczół, które możesz zrobić, kochanie.

Ponadto, zioła stosowane jako pasza dla krów, z mleka i produkują po kolei wkraczać koniczyny. Specjalne instalacje do mleka mogą być przetwarzane sery. Zmielonej mąki z pszenicy młyn obrócić winogron na wino i tak dalej. Wioska oferuje dużo roślinności, zwierząt, możliwość dekoracji na ich terytorium, aby kupić różne budynki.

W rezultacie, twój mały teren zamienia się w przepięknych krajobrazów. Ci ułożyć śliczne torze, sadzić krzewy, umieścić fontanny. Uprawiać warzywa w szklarniach. Wiele rzeczy można zrobić nawet w gospodarstwie, najważniejsze - to ogromna szansa i pragnienie.

Oczywiście, możesz zaprosić znajomych, aby podziwiać swoje podwórko. Tamże uwagę będą wiele unikalnych możliwości.

Gdy masz duży wybór maszyn, z których będzie można zbierać. Najważniejsze - to wyglądać po uchastochkom każdego dnia, aby przejść do gry i rozwijania go.

Dorfleben cenach - to jest pozytywna gra, która od dawna jest kochany przez wielu ludzi. Zarejestrowany w ich społeczności i odpocząć na jego działce wraz ze swoimi zwierzętami.

Pobiera dużo bonusów i nagród z gry Dorfleben!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi