Dragon Ring

Alternatywne nazwy: Dragon Ring

beautiful gra Dragon Ring.

Igra Ring Dragon spodoba się wszystkim miłośnikom wieloplatformowej przygodowej gry RPG opartej na przeglądarce. Fabuła toczy się wokół królestwa zwanego Andimor. Ale pierścień został zniszczony, rozpoczęła się walka między cywilami Andimorą, zakorzeniona nienawiść w sercach wszystkich żywych istot. Sąsiad zaatakował sąsiada, a jego brat był gotowy zabić swojego brata. Zło oczyszczone z twarzy Czarnego Pana rozpoczęło krwawą wojnę. Tylko wielki śmiałek, który jest w stanie zebrać resztę w sercach dobra, a przy jego pomocy pokonać ciemne siły. Bohaterowie w tym stylu wyglądają jak hollywoodzka gwiazda, ubrania mogą zmienić wygląd postaci, a potwory są okropne i podstępne.

Dlaa, aby spróbować pokonać siły zła i stać się legendarnym bohaterem w grze Rejestracja Ring Dragon jest koniecznością. Aby go przekazać, możesz dość szybko. Aby to zrobić, wypełnij formularz złożony z zaledwie trzech punktów adresu e-mail, hasła i pseudonimu lub użyj konta jednej z sieci społecznościowych.

Features Dragon Ring.

Nachinaya grać w grę Dragon Ring, będzie musiał wybrać charakter specjalizacji, są one standardowym wojownikiem, łucznikiem i magiem. Doświadczeni gracze znają różnicę w tych klasach. Wojownik jest silny w walce wręcz i dobrze chroniony, łucznik jest bardziej odpowiedni do walki na duże odległości, a także arsenał maga pełen różnych zaklęć, w tym leczenia.

Opredelivshis z charakterem i nadając mu nazwę, możesz wybrać się w podróż do niesamowicie pięknego miejsca, zagubionego w rozległym wirtualnym świecie.

Ni dzieli bohatera z wieloma testami, będzie musiał produkować własną broń i odzież, można to zrobić w walce, wypełniając zadania lub programistów, aktualizują je codziennie. Przystąpienie do walki z bossem prawdopodobnie dostanie dobrą broń i ekwipunek. Bitwy można wybierać, odpowiednie dla początkujących walk z wrogami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję, dzięki czemu łatwiej zdobywać doświadczenie.

Kazhdy wygrał bitwę bohater przynosi doświadczenie, gracze będą mogli trenować swoją postać, rozwijając jedną lub więcej umiejętności. Pumped może nie tylko postać, ale także towarzyszące jej postacie, zwierzęta domowe i zwierzęta w paczce.

V Ring Dragon sam w sobie nie jest tak interesujący jak połączenie z innymi graczami. Gildia może rozwijać umiejętności niedostępne w pojedynkę.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi