Pierścień Smoków

Alternatywne nazwy: Pierścień Smoków

pięknych gier Dragon Ring.

Igra Ring Dragon spodoba się wszystkim miłośnikom przeglądarki opartej na multiplayerze. Fabuła obraca się wokół królestwa o nazwie Andimor. Przez długi czas był pokój i dobrobyt. Ludzie żyli obok elfów, pomagali sobie nawzajem i bronili się przed wrogami.

Członkowska siła raz zasiewa zamieszanie w tym wirtualnym świecie, została zawarta w Wielkim Pierścieniu. Ale pierścień został zniszczony, walki rozpoczęły się wśród cywilów Andimora, osiedlił nienawiść w sercach wszystkich żywych istot. Sąsiad zaatakował sąsiada i jego brat był gotowy zabić swojego brata. Zło na twarzy Mrocznego Pana wyczyszczone, zaczęło krwawą wojnę. Wielki maga stworzył nowy pierścień, w którym umieścił w nim moc starożytnego smoka. Tylko wielki śmiałek zdolny odebrać resztę w sercach dobrego i z pomocą w pokonaniu ciemnych sił.

V iPlayer Ring Dragon niezwykle piękna gra. W swojej trójwymiarowej grafice, która całkowicie zanurza użytkownika w magicznej rzeczywistości bajkowego świata. Bohaterowie w niej wyglądają jak gwiazda Hollywood, ubranie jest w stanie zmienić wygląd postaci, a potwory są straszne i podstępne.

Dlya próbować pokonać siły zła i stać się legendarnym bohaterem w grze Rejestracja Ring Dragon jest koniecznością. Aby to przekazać, możesz dość szybko. W tym celu wypełnij formularz złożony z zaledwie trzech adresów e-mail, hasła i pseudonimu lub użyj konta jednego z sieci społecznościowych.

Features Dragon Ring.

Nachinaya gra gry Dragon Ring, będzie musiał wybrać charakter specjalizacji, są standardowym wojownikiem, łucznikiem i magiem. Doświadczeni gracze znają różnicę w tych klasach. Wojownik jest silny w walce wręcz i dobrze chroniony, łucznik bardziej nadaje się do walki na długich dystansach, a arsenał maga ma różne zaklęcia, w tym uzdrowienie.

Opredelivshis o charakterze i nadającym imię, możesz wyruszyć w podróż do niewiarogodnie pięknego miejsca, zagubionego w ogromnym, wirtualnym świecie. Po drodze bohater spotka nie tylko przydatne kupców i samotnych wojowników, którzy mogą zabrać ze sobą podróżników, ale także zdradzieckich wrogów, straszliwych potworów i innych zła sił, a norovyaschie zabija bohatera. Przystąpienie do walki z szefem prawdopodobnie przyniesie dobrą broń i sprzęt. Można wybrać walki, odpowiednie dla początkujących walki z wrogami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję, dzięki czemu łatwiej jest zarobić doświadczenie. Po treningu jest już możliwe, aby przejść do wojny z prawdziwymi graczami, i twarzą w twarz. Każda postać jest korzystna w walce nie tylko dla siebie, ale dla całej społeczności, która polega na sojuszu. Gildia może rozwijać umiejętności niedostępne samodzielnie.

 

Zagraj także