Elita niebezpieczna

Alternatywne nazwy: Elit Dangerous

Game Elite Dangerous Space Simulator.

Podbój przestrzeni jest marzeniem ludzkości, która nie spełni się przez bardzo długi czas. Oczywiście niektóre kraje wysyłają swoje statki na orbitę wokół Ziemi, badają powierzchnię Księżyca i Marsa, wykorzystują satelitę do przewidywania pogody, monitorowania sąsiadów i wykonywania wielu innych operacji. Jest to jednak dziecinny bełkot w porównaniu do tego, co oferuje gra Elite Dangerous do symulatora kosmicznego. Został opracowany przez firmę Frontier Developments, powierzającą publikację Frontier Developments. Został wydany zimą 2014 roku, a ostatnia aktualizacja miała miejsce wiosną 2017 roku. Jest to także kolejna seria Elite, ale znacznie zaawansowana technologicznie.

Zaczynając grę Elite Dangerous, doświadczony gracz zauważy wiele wspólnego z poprzednimi wersjami. Najważniejszą rzeczą, która została zachowana, jest możliwość surfowania po rozległych terytoriach. W tym przypadku twórcy postanowili nie przywiązywać gracza do takich konwencji, jak wybór zawodu. W rzeczywistości, chociaż są one przewidziane tutaj, ale są bardzo warunkowe. W dowolnym momencie możesz zmienić konfigurację statku i zrobić coś niezwykłego w wybranej roli, jeśli w tej sytuacji jest bardziej opłacalna

Przez ciernie w głąb galaktyk

Po tym, jak chciano pobrać Elite Dangerous, nowicjusz otrzymuje statek i 1000 monet monetarnych. To jest jedyna rzecz, której potrzebujesz, aby rozpocząć karierę:

  • Trader
  • Pirata
  • Badacz
  • Hunter Behind the Head

. Ale jak już wspomniano, będąc piratem i widząc uszkodzony statek kosmiczny, nie musisz go kończyć i obrabować. Możesz pomóc przywrócić jego funkcje, dzielić żywność i paliwo, zwracając wsparcie. Dzięki temu nie będziesz ciągle myśleć o swojej roli, ale po prostu postępuj zgodnie z okolicznościami, ciesząc się grą.

W otwartym świecie jest około 400 miliardów. systemy gwiezdne, więc będą wędrować gdzie. Niezliczone planety mają unikalny charakter i zasoby. Eksplorując je, można znaleźć ogromne złoża minerałów i rozpocząć ich wydobycie. Walka z konkurencją jest nieunikniona. Chociaż rozległe, ale przecięte szlaki nie są tak liczne, a jeszcze bardziej badane są planety, które chętnie gromadzą dochody. Wszystkie twoje działania mają konsekwencje. Na przykład dobrze radząc sobie ekonomicznie, pewnego dnia staniesz się monopolistą i będziesz w stanie wpływać na rynek zewnętrzny. To samo dotyczy polityki, która ma więcej siły militarnej, rządzi piłką.

V Elite Dangerous można grać, wybierając jeden z 3 trybów:

  • Mass Online,
  • Grupa współpracujących graczy, aby manipulować poza światem online;
  • Single nie jest bezpośrednim połączeniem z innymi graczami.

Możesz wciąż wybrać jedną z sił galaktycznych i przysięgać jej wierność. Im wyższy status, tym bardziej Ty sam możesz wpływać na jego decyzje. Szczyt rządu okresowo wydaje zadanie kogo zaatakować, kogo zrujnować, z kim rozpocząć negocjacje i tak dalej. Przestrzegając i spełniając wymagania, gracz otrzymuje w zamian cenne bonusy do gier.

V Elite Niebezpieczny każdy czeka na ciągłą przygodę i nieograniczony wybór akcji. Gracze sami kontrolują to, co dzieje się wokół nich, wpływając na ich siłę, profesję i stopień. Tutaj każdy znajdzie miejsce dla kupców, poszukiwaczy, polityków, wojskowych, wolnych najemników, piratów i innych zawodów. Rozwijaj swoje statki, dając im nowe funkcje i umiejętności. Wyposaż się w broń, ponieważ nawet pokojowy kupiec czasami musi się bronić. Szukaj sojuszników i zawrzyj traktaty pokojowe, rozpocznij wojny i występuj w roli posła.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi