Elite Niebezpieczny

Alternatywne nazwy: Elite Niebezpieczny

A gra symulatora kosmicznego Elite Dangerous. Oczywiście niektóre kraje wysyłają swoje statki na orbitę Ziemi, badają powierzchnię Księżyca i Marsa, przy pomocy satelitów przewidywują pogodę, szpiegując sąsiadów i wykonując wiele innych operacji. Niemniej jednak, ten babble bełkot w porównaniu z tym, co oferuje symulator kosmiczny Elite Dangerous. Opracowała swoją firmę Frontier Developments, powierzając publikację Frontier Developments. Został on wydany w zimie 2014 r., A ostatnia aktualizacja nastąpiła wiosną 2017 r. Najważniejszą rzeczą, która przetrwała, jest możliwość pogłębiania rozległych obszarów. Jednocześnie deweloperzy postanowili nie łączyć gracza z takimi konwencjami, jak wybór zawodu. Właściwie, chociaż są tu przewidziane, są one bardzo warunkowe.

Przez ciernie w głąb galaktyk

Po pobraniu się Elite Dangerous, nowy przybył statek i 1000 jednostek pieniężnych. To jest jedyna rzecz, którą musisz rozpocząć karierę:

  • Trade
  • Pyrat
  • Terminals
  • Polutnik myśliwski

Ale jak już wspomniano, będąc piratem i widząc uszkodzony obcy statek, nie trzeba go kończyć i okraść. Możesz pomóc w przywróceniu funkcji, dzieleniu się żywnością i paliwem, zapisując się w zamian za wsparcie. Pozwala to nie myśleć stale o swojej roli, ale po prostu działać w tych okolicznościach, korzystając z rozgrywki. Gwiezdne systemy, tak że karaluch będzie gdzie. Odkrywając je, można znaleźć ogromne złoża minerałów i rozpocząć zdobycz. Konkurencja z konkurentami jest nieunikniona. Wszystkie Twoje działania mają konsekwencje. Na przykład, jeśli odniosłeś sukces w dziedzinie ekonomii, pewnego dnia staniesz się monopolistą i będziesz mógł wpływać na rynek zagraniczny. To samo dotyczy polityków, którzy mają większą siłę militarną i rządzi piłką.

V Elite Dangerous można odtworzyć wybierając jeden z 3 trybów:

  • Mass online,
  • Koperacyjna grupa graczy łączy się z manipulowaniem poza światem online,
  • Single nie ma bezpośredniego związku z innymi graczami. Im wyższy status, tym bardziej możesz mieć wpływ na jego decyzje. Szczyt rządu okresowo określa zadanie, do kogo należy atakować, z kim zrujnować, z którymi rozpocząć negocjacje itd. Poprzez przestrzeganie i spełnienie wymagań gracz otrzymuje w zamian wartościowe premie za gry.

    V Elite Dangerous czekają na stałą przygodę i nieograniczony wybór działań. Gracze sami kontrolują, co dzieje się wokół nich, wpływając na ich zdolności, zawód i rangę. Opracuj swoje statki, nadając im nowe funkcje i możliwości. Wyposaż się w broń, ponieważ nawet pokojowy kupiec musi czasami bronić.

 

Zagraj także