Zarejestrowany

Alternatywne nazwy:

Game Enlisted Druga wojna światowa nie ustępuje.

Chociaż wiele produktów do gier zostało stworzonych na tematy wojskowe, wciąż nie daje spokoju programistom. Każdy marzy o stworzeniu czegoś, co radykalnie różni się od konkurencji. Jedną z tych prób była gra strzelanka dla wielu graczy, w której rozgrywane są prawdziwe epizody II Wojny Światowej.

Autorami projektu jest łotewska firma Darkflow Software, której udało się zwrócić uwagę na jej tworzenie w dość niekonwencjonalny sposób. W Enlisted, wraz z innymi misjami, jest komiksowy reżim prima aprilis, kiedy żołnierze walczą w swoich szortach, są uzbrojeni w zwykłe sztućce wraz z konwencjonalną bronią, a patelnie, durszlak i gofry służą jako ochrona. Pomysł był bardzo popularny wśród graczy i na ich życzenie wyszedł jako osobny produkt o nazwie Cuisine Royale.

Oprócz humorystycznego odwrotu, w przeciwnym razie, chcąc pobrać do Enrolled, otrzymaj poważny, zrównoważony i przemyślany scenariusz wielkiej wojny. Jak mówią twórcy, chcieli uciec od klasycznej wersji misji i walk, gdy grupy uczestników walczą między sobą o pewną nagrodę, która bardziej przypomina sportową rywalizację niż prawdziwą strategię.

O najważniejszych cechach rozgrywki.

Jednak autorzy nie tylko nie chcieli, ale nie mogli całkowicie pozbawić graczy możliwości dokonania pomiaru. Ale podnieść go na nowy poziom i stał się głównym zadaniem. Zaczynając w grze na liście poborowej, możesz tworzyć własne drużyny i wysyłać je do zadania, osobiście opracowując plan jego wdrożenia. Każdy żołnierz ma prawdziwą twarz, a zatem czynnik ludzki jest zawsze obecny. Po wybraniu misji, przemyśl strategię i rozdziel zlecenia:

  • Zająć pozycję i zdobyć przyczółek w terenie,
  • Trzymaj wroga do ostatniego,
  • Zapewnij przejście do swojej drużyny,
  • Wysadź w powietrze most,
  • Zniszcz pojazdy opancerzone itp. d.

Najpierw musisz pobrać grę Enlisted na PS (inne platformy jeszcze nie są dostępne), a dopiero potem przyzwyczaić się do wirtualnej przestrzeni.

Podczas pracy nad projektem, autorzy postanowili dać graczom możliwość działania zarówno od pierwszej, jak i trzeciej osoby. Później jednak sądzili, że widok odłączonego obserwatora jest lżejszy, ponieważ pozwala ocenić sytuację pod różnymi kątami, co nie jest dostępne w realnym świecie. Ponieważ nacisk kładziony jest na realizm, postanowiono całkowicie usunąć widok osoby trzeciej, pozwalając uczestnikom poczuć wszystkie emocje żołnierza wciśniętego w rów, kiedy czołgający się po nim czołg olbrzymi.

Możesz grać w Enclated w drużynie do 20 osób, a jednocześnie na polu bitwy jest czasem do 150 uczestników. To ograniczenie nie jest przypadkowe, ponieważ im więcej wojowników jest obecnych na stronie, tym poważniejsze są wymagania dotyczące szczegółów i możliwości komputera. Wracając do kwestii realizmu, warto powiedzieć, że siły stron nie muszą bić równych, bo w rzeczywistości tak nie jest. Czasami wróg jest o wiele lepszy od ciebie, ale operacja nie została anulowana. Ale istnieje wybór, aby stanąć w obronie ostatniego żołnierza lub udanej misji.

Inną cechą zabawki Enliged iPlayer jest to, że nie tylko każdy żołnierz jest tutaj wyjątkowy, ale także broń z jej historią, wadami i znakami. Arsenał bojowy jest dość obszerny, więc istnieje lekka broń osobista i wyposażenie wszystkich kalibrów. Już w momencie ogłoszenia gra Enisteda zyskała sympatię zwykłych graczy i profesjonalistów. Pozostaje stworzyć własną opinię, w tym w grze.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi