Europe 1400

Alternatywne nazwy: Europe 1400

Europa 1400 w Internecie - darmowa gra na przeglądarkę, w którym można tworzyć własne dynastie. Tutaj możesz być trudne sklep i szanowanym mistrzem, lub dziwaczny czarny charakter ...

Europa 1400 jest dostępny w Internecie w każdej przeglądarce i zainstalować klienta gry nie muszą być wymienione!

Aby wejść do gry, musisz Zarejestruj Europe 1400: pola rejestracji na stronie głównej wybierz serwer gry, wprowadź nazwę przyszłej dynastii (nazwa gracza), Twój adres e-mail. adres pocztowy (e-mail) i hasło. Następnie zgodzić się na Warunki gier, w tym rejestracji w Europie 1400 gra się kończy, idziesz do nowej strony, można utworzyć obraz bohatera. Tutaj możesz wybrać płeć postaci, awatar i przypisać mu nazwę. Klikając w zakładkę "Master" może zdecydować się na ich dynastii godła i jego pierwszego warsztatu, w następujących dziedzinach: Mistrz atramenty, naukowiec i Rogue. Teraz, jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć grę, kliknij na "Start Game" i dostać się do pola gry!

Twoja postać ma sześć talentów: Rzemiosło, elokwencji, ciemności, magia Wiedza, walk i negocjacji. Poprawić te talenty mogą używać artefaktów. Maksymalny poziom transportu - 100.

Oprócz talentu, jest to możliwe w grze wybrać Alchemist zawód, rolnik, złodziej, kapłan, złodziej, właściciel tawerny, kowal, stolarz, lub Weaver.

Gra online Europa 1400 oferuje pięć miejsc na miasto, które odbędą się w głównej grze. Są to: mistrzowie District, tawerny District Gangster, lasy i naukowcy rejonowe. W tych miejscach może mieć postać (zadania misji quest).

Początkowo, twoja postać musi zbierać zasoby lub kupić je na rynku (zasoby w grze są różne, w zależności od kierunku studio). Z zasobami w swoim warsztacie można produkować towary, które następnie mogą być sprzedawane na rynku ponownie, i dla pieniędzy, aby budować jeszcze kilka warsztatów (można zbudować 4 warsztaty) oraz rozszerzenie personelu operacyjnego.

Ważne! Jeśli nie jesteś zadowolony z swojego mistrza, może zostać zniszczone.

Gra online Europe 1400 jest głównym ośrodkiem handlowym dla wszystkich rodzajów towarów, w tym rynku. Tutaj można kupić, sprzedać, zarządzanie, transport i prosić (jeśli jest to konieczne). Gra ma swoją własną walutę - złoty. Oprócz złota są Rubiny, które mogą sprzedawać na "prawdziwe".

Wraz z rozwojem swojej rezydencji (rezydencja może rozwijać poprzez rozszerzeń i ulepszeń), twoja postać będzie uczyć się talenty i rodzaje handlu i planu intryga.

Zagraj w gry online Europe 1400 można, z ich szpiegów, którzy będą monitorować innych graczy, i zbierać dowody przeciwko nim.

Europe 1400 gra online ma takiego budynku jako ratusza. To jest miejsce, gdzie życie polityczne miasta: są książki prawnicze recenzję biura i sali sądowej. Tutaj można kupić tytuł (zwiększa swoją reputację i są wymagane dla niektórych stanowisk i rozszerzeń rezydencji) lub złożyć wniosek o nowy budynek.

Gra Europe 1400 Online oferuje Ci zbudować imperium gospodarczego za pomocą rzemiosła, stając biegły przedsiębiorca i wznieść się do politycznego Olimpu. Mając prosty chacie w grze może być przekształcony w pałacu. Wszystko będzie zależało od wysiłków.

Zagraj w gry online Europe 1400 jest to możliwe, poprzez handel z innymi graczami bezpośrednio, za pośrednictwem hurtowni. W tym przypadku można nadal korzystać z cen, które są niezależne od rynku.

Osiągnięcie wystarczających wpływów i bogactwa, twoja postać może zrobić karierę polityczną. Obecność wielu różnych pozycjach, aby dać mu przywileje i bonusy, pozwalające na wzmocnienie wpływu i zniszczyć swoich konkurentów.

Aby grać w Europie w 1400 roku, można dołączyć do gildii lub tworząc własne. Z pomocą Gildii, grając z innymi graczami, możesz osiągnąć więcej, w grze ...

Gra ma trójwymiarową grafikę, więc w Europie w 1400 roku, będzie odgrywać bardzo ładnie!

Ponieważ gra jest bardzo wiele różnych funkcji, które nie najlepiej opisują oferowanych. Najlepszym rozwiązaniem byłoby Europe 1400 rejestracji, przy czym w stanie zobaczyć wszystko!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi