F1 2013

Alternatywne nazwy: F1 2013

Pomimo faktu, że wszystkie F1 lineup nie może pochwalić się żadne oczywiste cechy wyróżniające, udaje im się co roku, aby przyciągnąć uwagę nowych odbiorców i nowych gier. F1 2013 - gra, która potwierdza tę teorię. Jako deweloper projektu był znany zespół Codemasters. Tylko oni są w stanie wyprodukować dość regularnie, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka identycznych dodatków na dziecko i oczarować graczy z każdej chwili silniejsza. Być może twórcy, wiedział coś, nie chcę, aby osobiście sprawdzić, czy dokładność teorii?

F1 2013 PC - nie bardzo różni się od swoich poprzedników historii lub gry, ale jego jakość jest wysoka, to łapówka nie graczom. Jeśli kiedykolwiek grałeś w Formule 1, możesz być pewien, że w nowej części gry będą czuć się jak ryba w wodzie. Będziesz miał spotkanie z trybu kariery znajomej, która choć w pewnym stopniu wygląda mundur, ale jednak motywuje do działania, zdecydowanie za mało. Nie zmieniła się znacznie, a fizyka gry. Niektóre elementy, takie nie zawsze jest szczery i uczciwy sądząc, twórcy wybrali również opuścić, uważając najwyraźniej, że daje grę swój niepowtarzalny urok. Być gotowe do małego problemu z oszczędności, które mogą początkowo wydawać śmiertelne i nienaprawialny, jednak w rzeczywistości są "istniejące drobiazgi."

Aby rozpocząć grę, trzeba będzie pobrać pre-F1 w 2013 roku. Dziś, większość trackerów torrent, można znaleźć linki do pobrania wszystkich istniejących wersji gry. Dlatego cały proces instalacji z mocy zajmie Ci kilka minut (dobrze, i więcej, w zależności od szybkości internetu, oczywiście). Gdy dojdziesz do gry, a następnie spotkać się z już znane z poprzednich projektów wahają mało słodki akompaniament, wcześniej zostały zgłoszone szczegóły interfejsu. Formuła 1 2013 - gra, w której obaj doświadczeni gracze i początkujący mogą czuć się "jak w domu".

Co prawda, nie można mówić, że w tym czasie projekt przygotował dla swoich fanów kilka niespodzianek. Po pierwsze, jest to nowy tryb gry - Klasyka, która pozwoli graczom wreszcie jeździć na zakurzonych drogach 80-90s na oldovom i niezwykle stylowych samochodów! Na coś graczy zapytał dawno temu, a teraz ich modlitwy zostały wysłuchane. Pobierz Formuła stycznia 2013 może być sam dla rzadkich samochodów, które tworzą nowe i bardzo przyjemny ciepły klimat - nie pracochłonne obliczenia, został zastąpiony przez potężnego bohatera. Zarządzaj "starych ludzi" nie jest łatwe, ale bardzo przyjemne. Jeśli lubisz wyścigi, to naprawdę musi spróbować swoich sił w trybie Classics!

Aby zrozumieć to, co mówiliśmy cały czas, zalecamy ponowne rozpatrzenie F1 2013 zwiastun wideo, gdzie wszystkie zalety opisane w dokładnością do najmniejszego szczegółu.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi