Fairy Tail

Alternatywne nazwy: Fairy ogon

Igra Fairy Tail - niesamowite fantaziya

Ne zmęczone zdumieni deweloperzy, które mogą pochodzić z magicznych światów, animować je z pomocą dziwnych stworzeń, magia, katastrof naturalnych. Robią je nie tylko działać i współdziałać harmonijnie między sobą, nawiązać kontakty, kłócić się i być przyjaciółmi, dają i wykonywać rozkazy, czasem walki, czasami w handlu, lub coś rosnąć.

Fenteziynaya gra przeglądarkowa Fairy Tail do trybu multiplayer jest jednym z tych dzieł mistrzów przestrzeni gry. Wykonana jest w stylu anime, a to kolejny powód, aby patrzeć na to ci, którzy nie są obojętni na oczach bohaterów.

Vash widok zhitelstvo

Zhiteli Królestwa Fiore, który znajduje się na zachodnim półwyspie Ziemi Edge, miło cię widzieć w roli nowego osadnika. Tu, w pokoju i przyjaźni jest domem dla 17 milionów czarodziejów, ale czasami istnieją kwestie sporne, co prowadzi do rywalizacji i konkurencji.

Glavnaya ich praca - handel w magii. Wszystkie istniejące gildie i wolne Twórcy posłuszni magiczną płytę, która kontroluje finanse, zapewnia miejsca pracy i upoważnia. Fairy Tail grać w, konieczne jest, aby zdać egzamin i uzyskać zaangażowanie.

Pervym najprostszym sprawdzianem będzie Fairy Tail rejestracyjny:

  • Elektronny adres
  • Parol
  • Podtverzhdenie parolya
  • Sozdat akkaunt

Ili podpisania przez system Koledzy, VKontakte, meila. ru, Facebook, przyłączając się do grupy graczy zainteresowanych grą. Po otrzymaniu przepustki, nazywają swoją płeć i nazwę, a następnie wybierz pojemność, że jesteś zainteresowany, aby stać się jedną z 4 klas postaci:

  • Mag elementy - dorastał w samotności, trochę zamknięta w sobie, ale celowy. Ma moc czterech żywiołów.
  • Ubiytsa smok zna tajemnice starożytnej magii i jest w stanie podjąć walkę ze smokami.
  • Rytsar mag przydatna re magii, gdy masz do konfrontacji różnych wrogów, a on nie ma sobie równych w czołówce podczas ofensywy.
  • Prizyvatel nie może pochwalić się siłą fizyczną, ale nauczył się kontrolować gwiazd, a teraz wzywa ich, aby wymusić w walce.

Prisposablivaemsya nowy mestu

Sovershaya różnorodność magicznego charakteru, reprezentowaną przez postaciach męskich i żeńskich, musimy pamiętać, że wiąże się to ze wszystkie kolejne wydarzenia, rozwoju i towarzyszy.

Edinstvennoe stała - stały rozwój charakteru poprzez aktywne uczestnictwo z życiu miasta, ukończenie zadań i budować cechy nowych talentów. Trzeba będzie dobry sprzęt i dobrych przyjaciół, bardziej przydatnych zaklęć i sojuszników w razie niebezpiecznej sytuacji.

Nikto odwołany waluty gry, za które kupiono przydatnych artefaktów i przyspiesza rozwój talentów, ale ponieważ kryształy gromadzić pieniądze w większych bitwach, sprawunki, a przez codzienne pobytu w iPlayer Fairy Tail.

Popolnit przez pomoc Siege, Battle sklepu, Paradise Tower, który bierze udział w towarzystwie innych członków gildii. Po rejestracji będziesz przekazać młodym kursy maga i próbować zmusić w szkoleniu bojowym, dla którego wszystko to samo dostanie nagrodę zachęty.

Chem więcej się uczysz, tym większe szanse, ale co najważniejsze - przybyszów z pierwszego tygodnia są obowiązkowe prezenty, a na co dzień wszyscy są niezbędne. Czas spędzony w Internecie również zauważyć.

Poziomy

Prohozhdenie daje kolejne odkrycia. Wkrótce będzie można zacząć wyposażyć bohatera, wybierając z menu urządzenia, wtedy magia będzie dostępny, w kuźni można poprawić broń, zwiększając swoją funkcję, a przycisk „nauka” pozwala trenować osobiste cechy.

 

Zagraj także