Wróżka ogon

Alternatywne nazwy: Fairy Tail

Game Fairy Tail - niesamowity fantasy

Nie miejcie się na baczności z powodu twórców, którzy potrafią wymyślać magiczne światy, ożywić je za pomocą dziwnych stworzeń, magii i naturalnych elementów. Zmuszają ich nie tylko do funkcjonowania, ale do harmonijnego współdziałania ze sobą nawzajem: nawiązywania kontaktów, kłótni i nawiązywania przyjaźni, dawania i wykonywania rozkazów, czasami walki, czasem handlu lub uprawy.

Fantasy gra przeglądarkowa Fairy Tail z trybem dla wielu graczy to jedna z tych kreacji mistrzów przestrzeni gier. Wykonany jest w stylu anime, a to kolejny powód, aby przyjrzeć się nim tym, którzy nie są obojętni na bohaterów o wielkich oczach.

Twoja karta pobytu

Mieszkańcy królestwa Fiore, które znajduje się na zachodnim półwyspie Ziemi, cieszą się, widząc cię w roli nowego osadnika. Tutaj na świecie i przyjaźni żyje 17 milionów czarodziejów, ale czasami pojawiają się kontrowersyjne punkty prowadzące do rywalizacji i konkurencji.

. Ich głównym zadaniem jest handel magią. Wszystkie istniejące gildie i wolni twórcy podlegają Magicznej Radzie, która kontroluje finanse, zadania i uprawnienia. Aby zagrać w Fairy Tail, musisz przejść przez test i uzyskać dedykację.

Pierwszym, najprostszym testem będzie rejestracja Fairy Tail:

  • Adres e-mail
  • Hasło
  • Potwierdzenie hasła
  • Utwórz konto

Lub zaloguj się przez Odnoklassniki, VKontakte, Meil. ru, Fesbuk, dołączając do grupy graczy zainteresowanych grą. Kiedy otrzymasz karnet, podaj swoją płeć i imię, a także wybierz umiejętności, które cię interesują, aby stać się jedną z 4 klas bohaterów:

  • The Elemental Magician - wychowany samotnie, nieco wycofany, ale celowy. Posiada moc czterech żywiołów natury.
  • Dragon Killer zna sekrety starożytnej magii i wie, jak walczyć ze smokami.
  • Magik jest przydatny w magii ponownego uzbrojenia, gdy trzeba stawić czoła różnym wrogom i nie ma sobie równych na pierwszych szeregach w ataku.
  • Przywoływacz nie może się pochwalić siłą fizyczną, ale nauczył się kontrolować gwiazdy, a teraz wzywa ich siłę w walce.

Przeglądanie nowego miejsca

Przy wyborze magicznej postaci reprezentowanej w postaci męskiej i żeńskiej, należy wziąć pod uwagę, że wszystkie późniejsze wydarzenia, wydarzenia i partnerzy są z tym związani.

Jedyną rzeczą, która się nie zmieniła jest nieustanny rozwój bohatera poprzez aktywne uczestnictwo w życiu miasta, wypełnianie zadań, gromadzenie cech i nowych talentów. Będziesz potrzebował dobrego sprzętu i prawdziwych przyjaciół, bardziej przydatnych zaklęć i sojuszników na wypadek niebezpiecznej sytuacji.

Nikt nie anulował waluty gry, dla której kupowane są użyteczne artefakty, a rozwój talentów jest przyspieszany, a zatem oszczędzaj kryształy za pieniądze w wielkich bitwach, małych zadaniach i codziennym przebywaniu w grze iPlayer Fairy Tail.

Wypełnij wynik pomoże Oblężenia, Bitwie o Sklep, Wieży Raju, w której udział bierze firma innych członków gildii. Po rejestracji przejdziesz kursy młodego maga i spróbujesz swoich sił w bitwie treningowej, za którą nadal otrzymasz nagrodę motywacyjną.

Im więcej się uczysz, tym więcej masz możliwości, ale najprzyjemniejszą rzeczą jest to, że nowi goście otrzymują obowiązkowe prezenty w pierwszym tygodniu, a każdego dnia są bardziej znaczący. Notowany jest również czas pobytu online.

Poziomy

Passing daje kolejne odkrycie. Wkrótce będziesz mógł rozpocząć wyposażanie bohatera, wybierając sprzęt w menu, magia będzie dostępna, możesz ulepszyć broń w kuźni, ulepszyć ich funkcje, a przycisk "ucz się" pozwoli ci trenować twoje osobiste cechy.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi