FAR7

Alternatywne nazwy: FAR7

FAR 7 on-line - wciągająca przeglądarki Gry MMORPG gra fiction, której przebieg wydarzeń w kosmosie. Historia mówi, że Ziemia dawno umarł. Nie było nic, że było tak znane osoby. I teraz muszą przyzwyczaić się do nieznanych szerokościach przerażających jego wielkości kosmosu. Spowoduje to w świecie, w którym dzięki nowoczesnej HTML5 Canvas i silnika, SVG krążą planety, gwiazdy migoczą światła i rozbrykany tajemniczy kosmiczne podróży przez niezwykły wszechświata. Można usiąść za kierownicą własnego statku i wyjść na przygodę. Czekamy zadziwiać walki, muzyki ożywczy, niezapomniane trasy w czasie rzeczywistym, ciekawe zadania, możliwość handlu i więcej. Każdy, kto zaczyna grać FAR7 dość szybko odkrywa, że ​​nie może oderwać się od zaostrzenia rozgrywki. Cofnij się w wirtualnym świecie, żyjąc według zasad, i wielkich rzeczy!

Zostań pełnoprawnym członkiem społeczności kosmicznej będzie rejestracyjnego FAR7. Będziesz mógł wejść do gry z każdej dogodnej sieci społecznej. Jeśli masz VKontakte stronę na Facebooku lub Twitterze, nie ma problemów. Jeśli nie, jak wiele pracy należy utworzyć konto, wpisując adres e-mail, nazwę użytkownika i hasło?

Wymagania systemowe nie są zbyt wysokie, więc gra jest dostępna dla posiadaczy PC Far7 o średnich parametrach. Należy jednak pamiętać, że nie potrzebuje nowoczesny. Na przykład, Firefox, Chrome lub Safari. Po tym wszystkim, projekt wykorzystuje najnowszą technologię internetową.

Przyjrzyjmy się bliżej, co jest FAR7 gry. To naprawdę ogromny świat, w którym zawsze jest miejsce na bohaterstwo. Jest to miejsce, w którym można spotkać kolegów wiarygodne i stanie zmierzyć się przed godnych przeciwników. Sektor ten jest w głębokiej przestrzeni, gdzie występują oba ups upadki. Co najważniejsze - zawsze zachować optymizm i wiarę w przyszłość. Począwszy FAR 7 gry, można zauważyć, że w tym świecie ciągle splot. Istnieje kilka wrogów i myśliwych, którzy marzą, aby cię zniszczyć. Aby nie być sama ze swoimi problemami mogą dołączyć do klanu. Przejście z jednej planety na drugą, można znaleźć podobnie myślących ludzi wszędzie. Oczywiście, jeśli czujesz się na tyle silna, nikt nie zatrzymuje się, aby zapisać sam planetę. Ale każdy, kto stara się walczyć w ramach ogromnej floty, walcząc sam docenić zalety tego stylu gry.

Zasób główny jest rudy. Ze względu na jej kilkakrotnie konfliktów. Rudy może wygrać lub ukraść, i po prostu wyprodukować lub kupić w dobrej wierze. Przy okazji, jeśli czujesz, że cenne zasoby i masz wystarczająco dużo, a może sprzedać część. Co innego byłoby interesujące zrobić, więc badania i wynalazki. I twórcy oferują wiele zagadek, które zadowolą nawet doświadczonych użytkowników. Tutaj, każdy wybiera to, co lubił najbardziej. Więc gracze mogą korzystać z możliwości wolnego wyboru.

Chłopaki z Mińska, siewu w jego pracowni, pracował na chwałę. Użytkowników ma oryginalny design, który przynosi nie tylko w przyszłości, i pozwala przełamać pełni. Walcz z piratami, roboty, kosmitów, uczestniczyć w walkach grupowych i nie bój się zadzwonić, którzy nie lubisz pojedynek. Idź na całość! Ahead zawrotnym zwycięstwo!

Zacznij grać FAR7 darmo i na zawsze zapomnisz co bezczynność w wolnym czasie! Doceniam to rewolucyjny projekt na własnym doświadczeniu. To na pewno powiedzieć, że rozczarowanie nie jest zagrożona. Możemy tylko życzyć Ci powodzenia i miłego pobytu!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi