Far Cry Primal

Alternatywne nazwy: Far Krai Primal

Gra Far Cry Primal w epoce mezolitów.

fanów serii strzelanek czekało na prawdziwą niespodziankę, gdy firma Ubisoft Montreal zaprezentowała swój nowy projekt z serii Far Cry. Gra jednoosobowa Far Cry Primal w gatunku filmu akcji przygodowej postanowiła wysłać graczy do epoki kamienia łupanego, wyposażonych w pałki, siekiery i zmuszonych do przetrwania na wolności.

Wiadomo już, że pobieranie Far Cry Primal na One Xbox i PlayStation 4 może wynosić 23. 02 2016 r. I 1 marca w systemie Windows. Produkt zostanie wydany w kolekcjach i wydaniach elektronicznych, a jeśli w pierwszym przypadku gra zawiera dobra fizyczne, w drugim gracze otrzymają dodatkowe bronie i misje.

W świecie dzikich bestii.

ludzi nie przyzwyczaja się do walki z wrogami. Ta umiejętność nosi w sobie od epoki kamienia, kiedy nie było broni palnej, sprzętu i korzyści, które pomagają przetrwać po urazach i chorobach. Człowiek prymitywny mógł liczyć tylko na własną siłę, przebiegłość, zwinność, szybkość i dokładność.

Ludzie to także zwierzęta, ale bardziej bezbronni w swojej pierwotnej formie. Nie mają ostrych pazurów i mocnych kłów, są gorsze od zwierząt z szybkością i siłą, ale inteligencja ma jeszcze jedną zaletę. Kamienie i drewno zamieniają się w broń, zastępując brakujące cechy anatomii.

Grając jedyną ocalałą z plemienia z Takkar, będziesz majstrować:

 • Luki
 • Topy
 • Dubinka
 • Copy

Nawet kamienie, które można rzucać na zwierzęta lub wrogich członków innych plemion, są odpowiednie.

Herae pragnie pomścić morderstwo rodziny i znaleźć nowe miejsce w tak okrutnym świecie. Pozostawiony sam sobie, początkowo polega tylko na sobie, ale potem uczy się oswajać dzikie drapieżniki i pomagają mu w potyczkach. Kto by pomyślał, że tygrysy szablastozębne, niedźwiedzie i wilki staną po stronie człowieka, ale tak jest, a teraz polowanie na mamuty staje się bardziej skuteczne. Duży karkas daje nie tylko dużo mięsa w ciepłej skórze, łatwiejsze do ogrzania, a kości mogą być używane z korzyścią. A jeśli oswoisz sowę, stanie się doskonałym zwiadowcą, patrząc na rozległe terytorium w locie.

Ludzie prehistoryczni i nowi nie różnią się zbytnio: są ludzie przyjaźni i agresywni. Takkar spotka się z przedstawicielami obu stron w Orosie, a jeśli niektórzy zdobędą nową wiedzę, inni zmusi go do walki, ale w nich stanie się silniejszy i bardziej doświadczony, co pomoże mu poradzić sobie z sytuacją.

Wiodąca postać ma dwie misje: przetrwać w warunkach ciągłego zagrożenia i globalnie, aby stać się liderem wszystkich Oros. W obu przypadkach należy zawsze być czujnym i dążyć do celu, opanowując nowe umiejętności.

 • Produkcja narzędzi pracy
 • Create Weapons
 • Peck na żywność
 • Rozpocznij ogień, aby się rozgrzać
 • Używaj dostępnych materiałów z korzyścią dla
 • Rozwijaj swoje plemię, czyniąc go niezwyciężonym
 • Zapewnij, że możesz być najbardziej niebezpiecznym drapieżnikiem w okolicy i kompetentnym liderem

funkcji gry.

Oprócz głównej kampanii, autorzy stworzyli dodatek w postaci trzech unikatowych misji The Legend of the Mammoth. Pobierz Far Cry Primal z dodatkiem będzie w stanie gracze, którzy dokonali jej w przedsprzedaży.

B Far Cry Primal na PC ożywia starożytny świat unikalną przyrodą, dziką przyrodą i ludźmi, którzy byli jej integralną częścią. Jest to wyjątkowa okazja, aby przejść morderczo z godnością, używając dostępnych środków.

 • Uważaj na krew zwierzęcia zabitego podczas polowania, co przyciągnie drapieżników.
 • Umiejętność użycia ognia da ci przewagę nad innymi plemionami.
 • Strata jednego z oswojonych zwierząt domowych może zostać uzupełniona, jeśli znajdziesz i zastosujesz określony przedmiot, możesz go wskrzesić.
 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi