Farm Frenzy Free

Alternatywne nazwy: Farm Frenzy

The bardzo gra Fun Farm Free.

Na pewno znasz Fun Farm Free od czasów, kiedy można było grać tylko na komputerze. Teraz stało się dostępne dla systemu Android i można je łatwo rozpoznać w niezmienionym harmonogramie i trybie zarządzania. Zabawka jest naprawdę zabawna, podnosząc nastrój i sprawiając, że zapominasz o czasie. Reprezentuje jej firmę HeroCraft Ltd, oferującą pobieranie Merry Farm całkowicie za darmo. Teraz nie musisz tęsknić za swoim rancho, ponieważ jest zawsze z tobą.

W dowolnym momencie możesz uruchomić zabawkę w telefonie i kontynuować od tego samego miejsca, w którym się zatrzymałeś po raz ostatni. Była też okazja do pobrania gry Farm Frenzy Free na komputerze, aby odtworzyć wszystkie warunki przyjemnej gry.

Cechy gry.

Aby ułatwić rozrywkę, programiści starali się, aby produkt był niezapomniany. Czekam na ciebie:

  • General 72 fascynujące levellers
  • Więcej niż 30 budynków użyteczności
  • Child uroczych animals
  • Różnorodność produktów
  • Możliwość grania w nieskończonym trybie
  • Bony dla graczy VIP

Warto powiedzieć, że gra Farm Frenzy Free oferuje opcję gry przez jakiś czas lub wyboru trybu nieskończonego. W pierwszym przypadku musisz przestrzegać określonych warunków, aby przejść do obecnego poziomu i przejść do następnego. Druga opcja wymaga bardziej relaksującej gry, ale stanie się dostępna, gdy pierwsze 24 etapy pozostaną w trybie klasycznym.

Zacznij grać.

Jeśli po raz pierwszy zapoznałeś się z tym produktem, warto dowiedzieć się, co oferuje gra Wesołe gospodarstwo.

W przeciwieństwie do innych zabawek tego samego gatunku, wszystko wygląda kompaktowo i wszystko jest pod ręką. Wokół trawnika, na którym wypasają się zwierzęta, istnieją różne struktury. Widzisz je w tym samym czasie i możesz łatwo śledzić procesy wymagające interwencji.

Czasami musisz działać szybko, aby niczego nie przegapić. Siej trawę, aby wystarczyła dla rosnącej liczby ptaków i bydła, zbieraj jajka palone przez kury, aż znikną. Skala potrzeb pokaże, czy mieszkańcy farmy dręczą pragnienie. Ale pamiętaj, że zasiewasz je lub podlewasz, musisz za wszystko zapłacić. Jeśli nie masz wystarczająco dużo pieniędzy, szybko wystąpi niedobór we wszystkich kierunkach. Aby temu zapobiec, załaduj z magazynu w przyczepie produkowane produkty i wyślij je na rynek. Kiedy sprzedajesz, będziesz mieć konto walutowe.

Na początku możesz sprzedawać tylko jaja, ale gdy pojawią się fabryki i rośliny, różnorodność produktów stanie się znacznie większa i będą one droższe. Na przykład owce dają wełnę i można ją przekształcić w przędzę. Mleko krowie jest ubijane na masło, a ziarno jest mielone na mąkę. Pewnego dnia będziesz mógł zbudować piekarnię, a będziesz produkować chleb i ciasta. Jeśli sprzedajesz oliwę bardziej opłacalną niż mleko, to ciasta przyniosą jeszcze więcej korzyści niż ropa naftowa.

Farm Frenzy Free jest również w stanie łaskotać nerwy. Zwierzęta są okresowo atakowane przez niedźwiedzie, ale aby ich nie uszkodzić, kliknij je kilka razy, a one będą w klatce. Teraz można go załadować do przyczepy, a także sprzedać na rynku. Jeśli zbyt długo będziesz pozostawiał niezręczność na dworze, z czasem wstrząśnie klatką i znów będzie haniebny. Mimo że zabawka jest bezpłatna, zawiera płatne treści. Na przykład, za prawdziwe pieniądze można kupić kota, który zamiast ciebie będzie zbierać produkty, a także psa, tak aby wypędził niedźwiedzie. Grając z takimi asystentami, wkrótce pojawią się bonusy, a Ty będziesz mógł kupić więcej zwierząt dla swojej farmy.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi