Paradise Farm: Lucky Island

Alternatywne nazwy: Wyspa Farm: Hay Bay City Paradise

Game Paradise Farm: The Island of Luck pomoże Ci się zrelaksować.

Z pewnością możemy powiedzieć, że twórca foranj wydał naprawdę świetną grę Paradise Farm: Luck Island. To spodoba się nie tylko dzieciom, ale także dorosłym graczom. Będąc w nim, jakbyś naprawdę znalazł się w drogim kurorcie, gdzie można zjeść egzotyczne owoce, cieszyć się niesamowitą przyrodą tropikalnej wyspy.

Farma

Rai: Luck Island można pobrać za darmo, co jest już miłe. Następnie gracze spotykają się z rozmawiającą papugą. Będzie on twoim przewodnikiem po lokalnych pięknościach, pomagając ci wygodnie z menu i zasadą gry. To bardzo proste i łatwo zapamiętasz lekcję, abyś mógł szybko przejąć zarządzanie domem. Dzięki niemu nauczysz się, jak prawidłowo karmić kurczaki, siać i zbierać pszenicę oraz czego potrzebujesz, aby zbudować roślinę do produkcji paszy. Ponadto istnieje możliwość pobrania Paradise Farm: Island of Fortune na komputerze, jeśli jest to wygodniejsze dla Ciebie.

Główne cechy przedstawionej zabawy.

Ogólna charakterystyka to:

Uprawa roślin
 • Sprzedaż towarów w sklepie, biorąc je tam samolotem lub parowcem
 • Fundamenty własnego zoo
 • Built na zamówienie pensjonatu
 • Wyprawy ekspedycyjne do badania nowych ziem
 • Jak widać gra Paradise Farm: The Island of Luck przygotowała wiele fascynujących.

  • Zainteresowany szeroką gamą graczy, rozpoczynający dzieci od 3 lat
  • Piękny dźwięk design
  • Kolorowanie grafiki 3D
  • Możliwość dokonywania zakupów za prawdziwe pieniądze

  K Następujące obszary należą do obszaru gry:

   Jeśli uważasz, że główna gra jest okresowo uzupełniana planowanymi aktualizacjami, nie zabraknie fascynujących zadań. Pomysł stworzenia farmy na tropikalnej wyspie stał się bardzo udany. Uczestnicy lubią zbierać bogate zbiory kokosów, bananów, ananasów, mango i innych owoców zamorskich. Nie mniej interesujące są zwierzęta w zoo: pandy, lwy, kolorowe papugi, pelikany, a nawet mrówkojady. Do każdej z nich potrzebujesz swojej woliery i domu, gdziekolwiek się uda spać.

   Potrzebują jedzenia, a Paradise Farm: gra Lucky Island zadbała o to, abyś miał wybór różnych kultur, struktur i mechanizmów, które wytwarzają wystarczającą ilość paszy. Doświadczeni gracze wiedzą, że biznes nie ogranicza się do budowy konkretnego budynku. Później trzeba będzie go poprawić, aby zwiększyć jego wydajność, a jeśli magazyn ma więcej miejsca na przechowywanie narzędzi, surowców i gotowych produktów.

   Farm Paradise: Hay Island Bay jest zbudowany w taki sposób, że nie jest korzystne, abyś pozostał wolny od reszty graczy. Sukces przychodzi do tych, którzy aktywnie się komunikują. Czasami będziesz musiał pomóc nowym znajomym, a czasami poprosić o pomoc. Handel jest również ważną częścią procesu gry, ponieważ inni mogą kupić coś, czego bardzo brakuje, a jednocześnie sprzedawać własne towary. Kiedy staniesz się ciasny w wyznaczonym miejscu, ponieważ potrzeba dużo więcej, ale nie ma miejsca. Jeśli udało ci się zaoszczędzić wystarczająco dużo pieniędzy, wyślij ekspedycję do dżungli, aby znaleźć nową odpowiednią ziemię. Kto wie, co dzielni podróżnicy znajdą w buszu? Być może uda im się znaleźć rzadki artefakt, który pomoże ci awansować i dać przewagę nad innymi.

   . Ale stanie się to dostępne tylko w czasie, ale wszystko zaczyna się od prostych zadań. Zwiększanie złożoności i szybkości działania jest stopniowe, a ikony nad strefami pokazują, co należy zrobić. Te graficzne obrazy są całkiem zrozumiałe, więc nie powinno być żadnych trudności.

   

  Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi