Farm Town: Szczęśliwa wioska w pobliżu małego miasta i miasteczka

Alternatywne nazwy: Farm Town: Szczęśliwa wioska w pobliżu małego miasta i miasteczka

Classic game Farm and the City: gospodarstwo w pobliżu miasta - dobra farma.

Oferujemy pogodny i kolorowy projekt foranj Farm and the City: farma w pobliżu miasta to dobra farma. Ta codzienna gra na Androida zawsze będzie obok Ciebie, więc możesz w każdej chwili zajrzeć do Margaret i Petera i pomóc im w nowym zadaniu. Znajdziesz fascynujący proces opieki nad gospodarstwem. Śmieszne małe zwierzęta, bogate rośliny, pachnące kwiaty i zawsze gościnni przyjaciele, na które można patrzeć na gości. Aby stać się częścią szczęśliwej rodziny, nadszedł czas, aby Ferma i miasto: farma w pobliżu miasta - dobra farma do pobrania, ponieważ jest całkowicie darmowa. A jeśli chcesz przyspieszyć jakiś proces, możesz kupić za prawdziwe pieniądze. Jeśli Twój telefon nie ma wystarczająco dużo miejsca na nową zabawę, możesz pobrać Farmę i miasto: farmę w pobliżu miasta - na farmie na komputerze. Teraz nie masz żadnych barier, aby zacząć pracę na łóżku.

Chodźmy do ogrodu.

Jednym naciśnięciem palca na monitorze zbiera się bogaty zbiór dojrzałej pszenicy, kukurydzy, jabłek, wszelkiego rodzaju jagód, warzyw i owoców, jaj i mleka. Zasadź luksusowe róże, siej niesamowite kwiaty na klombach, zakładaj kurczaki, jagnięta, świnie, krowy i inne zwierzęta.

Game Farm and City: gospodarstwo w pobliżu miasta - na dobre gospodarstwo to:

Jako że główny skrypt aktualizuje się okresowo, gracze nigdy nie są znudzeni grą.

  • Jasne grafiki 3D
  • Komunikacja z graczami
  • Różnorodność roślin, zwierząt i możliwości
  • Zamrożone rośliny
  • Trading na rynku
  • Budowa budynków i ich modernizacja
W związku z tym konieczne jest wykonywanie różnych zadań w celu uzyskania przydatnych prezentów.

Subject Ferma and the City: gospodarstwo w pobliżu miasta - na farmie łączy wieś z metropolią. Aby mieszkańcy miasta czuli się szczęśliwi, potrzebują smacznych i świeżych produktów. Kto odmówi mleka, pachnącej truskawki lub słodkiej marchwi? Ale nie tylko produkty źródłowe słyną z wiosek. Jeśli raz spróbujesz, jak smacznie jest szarlotka z piekarnika, nigdy nie zapomnisz. Jak się domyślasz, będziesz musiał nie tylko uprawiać rośliny, ale także przekształcać je w gotowe produkty. W tym celu będziesz potrzebować pieniędzy jako kapitału początkowego. Stopniowo będą dostępne budynki do wypieku chleba, bicia masła, gotowanego sera i innych.

To więc, potrzeby mieszkańców miasta wzrosną, a ty będziesz musiał produkować więcej dóbr. Aby to zrobić, rozłóż nowe łóżka i ulepsz swoje fabryki i fabryki, aby działały szybciej i wydajniej. Magazyn, w którym dostarczane są towary, również musi być ciągle rozbudowywany, ale jeśli nie ma absolutnie żadnego miejsca, zobacz, co leżało na półkach przez długi czas, bez potrzeby, czy to, co zgromadziło się w nadmiarze. Nadszedł czas, aby uporządkować sprawy, przesłać nadmiar na rynek, gdzie jest to po prostu ktoś, kogo potrzebujesz, a otrzymasz dochód ze sprzedaży. Jeśli uda Ci się doprowadzić wszystkie branże do maksymalnego poziomu, stworzyć sieć handlową, zapewnić mieszkańcom metropolii niezbędną i znaleźć przyjaciół wśród graczy, osiągniesz główny cel tytułu burmistrza Farm Town.

Gra Farm graczy lubi graczy w różnym wieku, począwszy od 3 lat. Jest zrozumiały, piękny, rozwijający się. W razie trudności zawsze możesz skontaktować się z programistą, aby uzyskać pomoc, a problem zostanie rozwiązany. Podobnie firma bierze pod uwagę życzenia graczy, którzy chcą zmienić, uzupełnić, ulepszyć. Dzięki takiemu wsparciu masz wiele ekscytujących godzin przed jedną z najlepszych zabawek na farmie. Czas zacząć grać!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi