Farming Simulator 2011

Alternatywne nazwy: Farming Simulator 2011

Gry Farming Simulator 2011 to symulator online w języku angielskim. Ta gra to sequel słynnego symulatora, który stał się sławny na całym świecie.

Gra Online Farming Simulator 2011 do pobrania na oficjalnej stronie gry lub na innych stronach, które oferują tę funkcję. Także

Farming Simulator 2011 pobierz to możliwe i na stronie potoku, który zapewnia do pobrania za darmo różnych gier i innych plików audio i wideo.

W grze Farming Simulator 2011 za darmo, możesz zarejestrować się na stronie. Aby to zrobić, trzeba się następujące dane:

1) nazwa użytkownika.

2) adres e-mail i hasło.

Ponadto, przed rozpoczęciem gry masz okazję zajrzeć na strony o Farming Simulator 2011 wideo. Przeszedł wszystkie cechy gry Farming Simulator 2011, być może znajdziesz tu odpowiedzi na pytania.

Po tym, sprawdzić możliwości komputera, czy jego parametry spełniają wymagania tej gry:

1. Intel 2 GHz - procesor.

2. 1 GB - RAM.

3. 1 GB - HDD.

Klient gry online gry Farming Simulator 2011 nie jest za darmo, więc aby zacząć grać w Farming Simulator 2011 trzeba będzie kupić i zainstalować na swoim komputerze.

W Farming Simulator 2011 będą angażować się w różnych pracach rolniczych. Musisz dbać o zwierzęta: rosnąć jedzenie dla zwierząt, karmić go, kupić nowe zwierzęta, tworzą najbardziej komfortowe warunki.

Oprócz zwierząt trzeba rozwijać inną kulturę, zbiory i nawozić, orać i siać. I wiele innych funkcji, musisz wykonać jak prawdziwy rolnik.

Twoje zwierzęta przyniesie Ci dochody, takie jak krowa daje mleko, kury znoszą jaja z króliczego futra będą odbierane. Wszystko to możesz sprzedać i zdobyć pieniądze.

Nowy do gry Farming Simulator 2011 jest multiplayer. Twoim zadaniem w Farming Simulator 2011 zbudować swój własny, unikalny gospodarstwo, który pozwala z małej działce, aby ogromny plantacji, zarobić dużo pieniędzy i stać się najważniejszym Farming Simulator Rolnictwo 2011.

Farming Simulator gry 2011 przyciąga wszystkich opcji:

1) Oddzielenie trybie kariery.

2) Zdolność do trybu wielu użytkowników. Grając w sieci LAN jest dostępny tylko dla Ciebie po zakupie licencji na grę.

3) ogromny parking z różnych technik.

4) Szeroki zakres upraw.

5) Będziesz mieć asystentów.

6) Czy urządzenia załadunkowe.

Zarejestruj się online gry o Farming Simulator farm 2011 razem ze swoimi przyjaciółmi. Razem, będzie grać o wiele bardziej interesujące.

Daj sobie wirtualne wakacje na swoich plantacjach kolorach, różnych kultur. Wyobraź sobie, że jesteś na tej natury, wraz z Farming Simulator 2011.

Rozwijaj swoją farmę, dbać o swoje zwierzęta i rośliny, stać się prawdziwym rolnikiem!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi