Football Masters

Alternatywne nazwy: Football Masters

Jeżeli jesteś szalony o grach sportowych i piłki nożnej - Twoje hobby, to mecz piłkarski mistrzowie pomoże nie tylko przejść zimowych wieczór, ale także ciepły, letni dzień. Po tym wszystkim, jest to szalenie interesujący projekt z francuskich twórców. A nawet do skali bardzo popularnej gry FIFA pory projekt ten spełnia, udało mu się nabyć własne grupy docelowej, który posiada każdą wolną chwilę go. Ładna grafika i grywalność perfekcyjnie wykonane przyciągnąć graczy z całego świata połączą wszystkich na piłkarską szaleństwo.

Football Masters Online - gra gatunek które doświadczyły krytyków gry scharakteryzować jako MMORPG. MMORPG nożnej - ciekawe, prawda? W przeciwieństwie do bardziej znanych gier piłkarskich online, projekt ten daje więcej energii. Więc teraz nie możesz być tylko piłkarz i trener klubu piłkarskiego, poczujesz się jak prawdziwy menedżera piłkarskiego. Twój obszar działalności związany jest z piłką nożną, ale gra nie będzie musiał myśleć o taktyce, trzeba będzie zutylizować sprawy finansowe klubu. Tak, znajdziesz się wyciągnąć do świata polityki i ekonomii. Trzeba będzie angażować się w zatrudnianiu nowych gwiazd piłkarskich, biorących udział w budowie i taktyki finansowych mądrze zarządzają klub pieniądze. W każdym razie wszystkie decyzje dotyczące swojego klubu musi przejść przez ręce. Ty - człowiek, w którego ręce moc koncentruje.

Ponieważ jest to typowy projekt online (pewnie już było domyślić się) w procesie rejestracji Football Masters będzie konieczne, aby rozpocząć grę. Interfejs gry jest urządzone w języku francuskim i, niestety, że jest to niemożliwe, aby znaleźć ani jednego słowa w języku rosyjskim. Jednak wbudowany każdy tłumacz ma łatwo poradzić sobie z barierą niezrozumienia przez co daje swobodny dostęp do zarządzania projektami.

Prawo na głównej będzie dostępny formularz rejestracyjny, po wypełnieniu którego można zacząć grać w piłkę Masters.

Jest mało prawdopodobne, że będzie można spotkać się z przyjaciółmi z wypowiedzi ostatnich oferty (chyba, że ​​jesteś fanem francuskich gier), ale tłumacz pomoże poradzić sobie z tym problemem. Będziesz musiał wpisać nazwę użytkownika, hasło i, zgodnie z tradycją, e-mailem.

Zagraj w grę Football Masters będzie bardzo interesujące, ponieważ będzie leżeć znacznie większy ciężar odpowiedzialności. Twoje główne zadanie - zapewnić dobrobyt własnym klubie. W jaki sposób? trzeba myśleć samodzielnie. Jedyną wskazówką - w walce z wszelkiego dobra. Tak więc, można szukać sponsorów, poprawy i rozwoju stadion, wynajem najbardziej utalentowanych graczy i wziąć udział w różnych konkursach.

Będziesz mógł uczestniczyć w bezpłatnych Football Masters w poważnych meczów i meczów towarzyskich. Zawodnicy mogą być twoi znajomi gracze z całego świata.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi