Galaxy Życie

Alternatywne nazwy:

Kolejny przedstawiciel Plinga Gra gry Galaxy Życie. Jak wiele już wiemy, to seria gier nie może uśmiech nawet sceptycy. Istotą gry jest boleśnie proste, a grafika i ujmującą nastolno które uczą się od swoich dzieci o tej grze, a często rodzice zaczynają się zarejestrować i grać. Rzeczywiście, ta gra - to doskonały sposób na relaks i spędzić czas, nie myśląc o sens życia trudne i frustrujące jego własny świat fantasy. W pewnym sensie, Galaxy Życie kutry na forum z wielu aplikacji internetowych Vkontakte i Facebooku. To znaczy po prostu, ta gra jest wspaniałym sposobem na spędzenie wolnego czasu z korzyścią dla duszy!

I tak, jak to się dzieje w prawie wszystkich grach online, jest również wymagane Galaxy Życie dokładnie rejestracji. Proces rejestracji można uprościć w przypadku, gdy wcześniej miał do czynienia z grami Plinga, a ty likwidacji na koncie systemowym. W tym przypadku można po prostu zarejestrować pod jej wcześniej zapisanych danych i rozpocząć grę. A w przypadku wszystkich gier z Plinga Graj nie masz coś ekstra pobrać i zainstalować, to będzie na tyle, posiadające konto. Jeśli chcesz przetestować grę, kliknij na "Wypróbuj".

1. Jeśli jesteś nowy w tym systemie, trzeba się zarejestrować. W razie potrzeby, każdy gracz może zalogować się używając konta na Facebook. Jeśli pragniesz, aby związać grę na sieci społecznej, że nie, to wypełnić formularz rejestracyjny.

2. Projekt wszystkich gry stały się bardziej przystępne, można zmienić język strony internetowej w języku rosyjskim, co można zrobić, zmieniając pole wyboru w prawym górnym rogu okna gry (tylko w oknie gry).

3. Formularz rejestracyjny zostanie dostarczone do Ciebie w centrum ekranu gry. W górnym polu formularza (pole "e-mail") wpisz swój adres e-mail.

4. Według tradycji, linia "Hasło" wpisać hasło konta.

5. Wpisz swoje imię w wierszu "Nazwa użytkownika".

6. System wierzyć w swoich dobrych intencji, i szybko zaczął grać w grę Galaxy Life, zgadzam się z zasadami korzystania z systemu i zgody użytkownika. Może on być dostarczany w odpowiedniej pozycji przed kleszcza.

7. Jeśli chcesz w przyszłości otrzymywać e-biuletyn z miejsca podania, następujących linii może zbesztać, ale jeśli nie - pozostawić puste pole.

8. Wszystkie wypełnione i sprawdzana? Kliknij przycisk "Zarejestruj".

Wprowadzenie do gry, automatycznie znajdziesz się w jakimś zupełnie nowym systemem. Czy jesteś właścicielem małej działki, a kto później będzie chcesz zabezpieczyć. Opracowanie struktury, ponieważ przynoszą zysk w grze. W całości, grać Galaxy Życie jest proste i jasne i podstawowe szkolenie można przejść łatwo. Zaproś znajomych z Facebooka i innych portali społecznościowych, bo razem lepiej. Ponadto, aby uwolnić się grać Galaxy życie może być każdy. Spieszyć, aby zobaczyć!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi