German Truck Simulator

Alternatywne nazwy: German Truck Simulator

Gra German Truck Simulator to wyjątkowa gra komputerowa w swoim rodzaju, ponieważ jest przeznaczony do ciężkiej pracy kierowców. Ta gra została zaprojektowana w symulatorze gatunku.

Gra online German Truck Simulator, można pobrać na oficjalnej stronie gry, lub zamówić cyfrową wersję gry (na dysku).

Pobierz gry German Truck Simulator, można torrent file, jeśli na tej stronie są dostarczane przez tę funkcję. Na oficjalnej stronie gry również ściągnąć Niemiecki Truck Simulator darmo niemożliwe. Jej trzeba pre-order i kupić.

Przed rozpoczęciem gry w Niemiecki Truck Simulator, czy komputer spełnia wymagania systemowe gry:

1) 2,4 GHz - Procesor.

2) 1 GB - RAM.

3) 1 GB - HDD.

W grze komputerowej German Truck Simulator będzie grać, począwszy od zwykłych kierowców ciężarówek kariery. Kupić własny wagon trzeba zarabiać pieniądze. Ale to nie jest koniec swojego celu, będziesz musiał zdobywać coraz więcej ciężarówek, rozszerza swoje gospodarstwa.

Wtedy trzeba będzie zatrudnić kierowców i kupić garaże dla samochodów. Znajdziesz je kupić w całych Niemczech. Że trzeba stworzyć swój niepowtarzalny logiczną imperium.

W celu ułatwienia zakupu, Twoja uwaga zostanie zwrócona dokładną mapę Niemiec i jej osiemnastu największych miastach.

Gry German Truck Simulator obecny opracowany tryb kariery i lepszy system gospodarczy.

Musisz być w grze German Truck Simulator nie tylko poszerzyć swoją flotę, ale uważaj na niego. Aktualizować swoje pojazdy do maksymalnego poziomu, które przynoszą większe przychody.

W porządku, że można grać w rosyjskim, trzeba będzie zagrać kolejny niemiecki Simulator utworu crack, a następnie zainstalować go.

Więc to rozwija swoją unikalną strategię gospodarczą, który przyniesie Ci zysk. Zatrudnić najlepszych pracowników i kupić tylko pojazdy jakości, pomimo faktu, że można je poprawić. Rozwiń swoje gospodarstwa kupując oddziały w różnych częściach Niemiec.

Twoja praca będzie podróżować tylko między miastami Niemiec. Obciążenia, ilość i powiat zdecyduje się wysłać samemu.

Koniecznie powinien śledzić status ich transportu, należy zwrócić uwagę na ilość paliwa w samochodach.

Gra niemiecki utworu Simulator nie rozprzestrzenił się na cały świat, a tylko kilka krajów: Niemcy, Austria, Rosja, Wielka Brytania, Polska, Hiszpania, Węgry, Czechy, Słowacja, Francja i Skandynawia.

Poznaj wszystkie warunki zawód trucker z gry German Truck Simulator. Oceń ten nietypowy symulator, to cechy i zalety.

Zostań prawdziwy kierowca ciężarówki, który miał siłę do zarządzania swoje imperium: do zaangażowania się w transporcie dystrybucyjnym, garaże handlowych i samochodów ciężarowych, a także selekcji pracowników.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi