Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Alternatywne nazwy: Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Game Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands: prawdziwa wojna.

Kak twierdzi deweloper Ubisoft Paris, gra Ghost Recon Wildlands będzie pierwszym produktem wojska w ogromnym otwartym świecie. Data jego wydania jest nadal nieznana, ale niektóre informacje zostały zaprezentowane na festiwalu E3. Ta akcja z Ghost Recon: Wildlands do pobrania na platformach: Tom Clancy

  • PS4
  • XONE
  • PC

Igroki można pogrupować w czwórki i wypełnić misję, każdy zespół opracowuje proces we własnym kierunku, koordynując kroki komunikacji głosowej.

V hot spot.

Geymerov czeka na lądowanie w Boliwii, a do celu dociera się na różne sposoby: samochodem, motocyklem, helikopterem, a nawet skacząc ze spadochronem. W tej historii Boliwia stała się główną bazą handlarzy narkotyków i kartelu narkotykowego prowadzonego przez całą Santa Blanca. Doprowadziło to do katastrofalnych skutków kontrolowanego przez świat podziemny regionu, a rząd coraz trudniej utrzymać kontrolę. USA w panice, ponieważ narkotyki są rozsiane po całym świecie, stając się poważnym zagrożeniem. Aby wyeliminować bazę mafii i przywrócić porządek w Boliwii, wysłano elitarny oddział „Duchy”.

Gruboy moc zaradzenia sytuacji nie zadziała. Potrzebujemy przemyślanego planu i możliwości dostosowania działania do sytuacji. To ci faceci są w jednostce, zaprojektowanej, by robić chaos i zamieszanie w szeregach przestępczego syndykatu, a następnie trwale ją wyłączyć. Bohaterowie muszą spotkać się z niebezpiecznym, poważnym wrogiem, który nie zatrzymuje się przed przeszkodami i nie jest zbyt skrupulatny w wyborze kar, ujawniając wrogich agentów. Ekipa wyborcza dostarczyła kompleks, ale ma za sobą doświadczenie i wsparcie rządu.

Prostota i cechy gry.

Ozhidaya moment, aby pobrać Ghost Recon Wildlands, gracze śledzą wiadomości i to, co pojawia się z oficjalnych źródeł, nie może się cieszyć. Gra oferuje 9 różnych obszarów o różnych warunkach: góry, rzeki, pustynie i inne. Dodaje realistycznej zmiany dnia, a pogoda jest zmienna i może być używana podczas misji, jeśli dzień jest łatwiejszy do śledzenia i oglądania noc staje się idealnym schronieniem. Bohaterowie broni też obfitują, a technika jest w stanie pokonać trudne części lepkiego błota do ruchomych piasków. W miarę rozwoju wydarzeń we współczesnym świecie, podstawą prawdziwego arsenału armii, choć są cechy, takie jak drony. Ci mechaniczni pomocnicy są oznaczonymi celami i wrogami, a także skutecznym atakiem.

Misje

V Ghost Recon Wildlands dla graczy PC wybierają metodę wykonywania misji: zbliżają się do wroga niezauważeni lub wykorzystują fundusze na ataki dalekiego i krótkiego zasięgu. Możesz iść naprzód, licząc na efekt zaskoczenia i przeprowadzić wstępne dochodzenie i zebrać więcej danych, a następnie wykonać zadanie, które możesz zbadać i zdobyć kilka placówek.

V Tom Clancy's Ghost Recon Wild Lands może komunikować się z NPC (rebeliantami, politykami i zwykłymi obywatelami), budując z nimi przyjazne stosunki lub wysyłając do rangi wrogów. Traktuj to poważnie, ponieważ mogą wpływać na twoje plany na przyszłość. Zdobywając punkty gracza, ulepszasz swojego bohatera, a także możesz zabrać z poległych wrogów ich broni i przydatnych rzeczy.

Podvodya, po raz kolejny przejrzyj funkcje gry:

  • Bolshoy outdoor mir
  • Komandnaya gra 4 h
  • Vozmozhnost działa jeden na trzecim naparnikami
  • komputera
  • Polnaya freedom deystviy
  • Alternativnye scenariusz sobytiy
  • Postoyannoe poprawa navykov
 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi