Ghost Recon Tom Clancy: dzikich zwierząt

Alternatywne nazwy: Ghost Recon Tom Clancy: dzikich zwierząt

Gry Tom Recancy Duchu Tomka Clancy: Wildlands: prawdziwa wojna.

Kak twierdzi, że programista Ubisoft Paris, gra Ghost Recon Wildlands będzie pierwszym produktem wojskowym w ogromnym otwartym świecie. Data jej wydania jest wciąż nieznana, ale niektóre informacje zostały zaprezentowane podczas Festiwalu E3. Więc to działanie z Ghost Recon Tom Clancy: Wildlands pobierz na platformy:

  • PS4
  • XONE
  • PC

Igroki można grupować na czworakach i spełniać misję, każdy zespół rozwija proces we własnym kierunku, koordynując kroki komunikacji głosowej.

V hot spot.

Geymerov czeka na lądowanie w Boliwii i jedzie się do celu na różne sposoby: samochodem, motocyklem, helikopterem, a nawet skakaniem ze spadochronem. W historii, Bolivia stała się główną bazą handlu narkotykami i kartelu narkotykowego prowadzonego przez wszystkich Santa Blanca. Doprowadziło to do katastrofalnych wyników regionu kontrolowanego przez podziemia, a rząd coraz trudniej utrzymać kontrolę. USA w panice, ponieważ narkotyki są rozciągnięte na całym świecie, stając się poważnym zagrożeniem. W celu wyeliminowania bazy mafii i przywrócenia porządku w Boliwii wysłała elitarną drużynę"Duchy".

Gruboy moc naprawienia sytuacji nie zadziała. Potrzebny jest przemyślany plan i możliwość dostosowania akcji do sytuacji. To ci faceci są w jednostce, mający na celu chaos i zamieszanie w szeregu syndykatu kryminalnego, a następnie trwale go wyłączyć. Bohaterowie muszą spotykać się z niebezpiecznym, poważnym wrogiem, który nie zatrzymuje się przed przeszkodami powstałymi, a nie bardzo skrupulatnymi w wyborze kar, ujawniając agentów wroga. Srebrna drużyna dostarczyła kompleks, ale ma za sobą doświadczenie i wsparcie rządu.

Wypełnienie i cechy gry.

Ozhidaya moment, aby pobrać program Ghost Recon Wildlands, gracze śledzą wiadomości i co pochodzi z oficjalnych źródeł, ale nie mogą się radować. Gra zawiera 9 różnych obszarów z różnymi warunkami: góry, rzeki, pustynie i inne. Dodaje realistyczną zmianę dnia, a pogoda jest zmienna i może być użyta podczas misji, jeśli dzień będzie łatwiej śledzić i nocnik staje się idealnym schronieniem. Bohaterowie broni, obfitują, a technika jest w stanie przezwyciężyć trudne części lepkiego błota na przesuwane piaski. Jak wydarzenia rozwijają się we współczesnym świecie, stanowią podstawę prawdziwego arsenału armii, chociaż istnieją takie cechy, jak trutnie. Ci pomocnicy mechaniczni są oznaczeni jako cele i wrogowie, a także skuteczny atak.

Misje

V Ghost Recon Wildlands dla graczy PC wybiera metodę wykonywania misji: zbliżyć się do wroga niezauważonego lub wykorzystać środki na ataki długodystansowe i krótkotrwałe. Możesz iść naprzód, licząc na efekt niespodzianki i przeprowadzić wstępne badanie i zebrać więcej danych, a następnie wykonać zadanie, które możesz udać się do odkrywania świata i zdobyć kilka posterunków.

V Duchy Tomka Clancy'ego Recon Wild Lands mogą komunikować się z NPC (rebeliantów, polityków i zwykłych obywateli), budując z nimi przyjazne stosunki lub wysyłając do rangi wrogów. Traktuj to poważnie, ponieważ mogą wpływać na przyszłe plany. Uzyskanie punktów gracza poprawia bohatera i można zabrać ze spadającymi wrogami ich broni i użytecznych rzeczy.

Podvodya, po raz kolejny przejdź przez cechy gry:

  • Bolshoy na zewnątrz mir
  • Komandnaya gra 4 h
  • Vozmozhnost działają na trzecim komputerze naparnikami
  • Polnaya freedom deystviy
  • Alternativnye scenariusz sobytiy
  • Postoyannoe improvement navykov
 

Zagraj także