Złote akry

Alternatywne nazwy: Golden Acres, Golden Acres

Gra Golden Acres dla Ciebie i przyjaciół

Wirtualnych farm we wszystkich możliwych przejawach podbiło serca graczy przez długi czas i przez długi czas, dlatego gra Golden Acres trafiła na boisko. Jest wszystko, co jest niezbędne do rozwoju własnego biznesu, ale co najważniejsze, możesz poradzić sobie z tą fascynującą pracą razem ze znajomymi.

Jedyne, co leży między snem a rzeczywistością Golden Acres, to rejestracja. Procedura jest prosta i nie zajmuje dużo czasu, ale nie musisz niczego pobierać, ponieważ możesz grać online w zabawce opartej na przeglądarce. Jednak wejście można uprościć, jeśli masz konto na Facebooku, wystarczy kliknąć przycisk Zaloguj się przez Facebook, a jednym kliknięciem zostaniesz rolnikiem.

Jeśli podzielisz się wydarzeniem z przyjaciółmi, podzielą się twoją rozrywką na nowej stronie, a sukcesy można omówić w osobistej korespondencji. Gra ma także własną stronę społecznościową, na której regularnie ogłaszane są plany, aktualizacje i momenty gry. Jeśli nagle masz pytania lub trudności z grą, możesz poprosić o pomoc.

Załóż czapkę Panamy, idziemy na pole

Czas zacząć grać w Golden Acres. Nawet jeśli na zewnątrz jest śnieżyca lub jesienny deszcz, Golden Acres jest zawsze w trakcie prac wiosenno-letnich.

Wszystko zaczyna się od tego, że przyjeżdżasz pociągiem do wioski. Ścieżka prowadząca od przystanku prowadzi bezpośrednio do domu, więc nie zgub się. Ale im bliżej posiadłości, tym wyraźniejsze będzie, że praca będzie przytłaczająca. Zanim zaczniesz uprawiać ziemię, musisz naprawić te kilka budowli, które są tutaj.

Pierwszy, który cię spotka i z przyjemnością spotka kozę Freddy'ego. On wie wszystko i jest gotów pomóc w każdym przedsięwzięciu. Pierwszym krokiem jest naprawienie domu i stodoły, jak poinformuje Freddy. Ale nie martw się, misja nie będzie nudna, ponieważ wystarczy kliknąć młotek w chmurze nad dachem każdego budynku. Budynki staną się nowe dopiero po kilku sekundach.

Takie chmury z ikonami obrazu pojawią się nad każdą działką działek, budynków, wyposażenia. Pokazują, co musisz zrobić: naprawić, zbudować lub ulepszyć, siać, podlewać, zbierać itp. d.

Na farmie zawsze jest dużo pracy i nie powinieneś odkładać żadnej z nich:

  • Buduj nowe budynki
  • Popraw je z czasem
  • Kultywuj ziemię
  • Posadź bardziej różnorodne rośliny
  • Zbierz bogate żniwa
  • Zasadź wszystkie żywe stworzenia
  • Sprzedaj i kup na rynku
  • Zamień małe gospodarstwo w duże i dochodowe gospodarstwo
  • Czatuj z przyjaciółmi

Na początku Freddie poprowadzi każdą akcję, a potem przyjrzy się wszystkim zadaniom na planszy, które stały tutaj jeszcze przed twoim pojawieniem się. Wyświetla nowe zamówienia i oznacza ukończone produkty. Jak tylko wszystko z listy zostanie zrobione, znika, ustępując miejsca nowemu, dzięki czemu możesz bez końca grać w grę Golden Acres.

Nie ma limitu doskonałości

To, co przyciąga Cię w symulatorze rolnictwa, to możliwość niekończącego się zagospodarowania terenu, otwierając dostęp do nowych narzędzi. Budując młyny, piekarnie, fabryki i fabryki do produkcji produktów z surowców, które sam wyhodowałeś, zaczynasz wytwarzać towary.

W Golden Acres iPlayer każdy uczestnik stara się przewyższyć resztę, oferując wyniki swojej pracy na rynku. Często spoglądaj na bazar, ponieważ czasem pojawiają się tu przydatne, a nawet cenne przedmioty. Dotyczy to nasion, zwierząt, maszyn, narzędzi. Niektóre są drogie, więc staraj się zdobyć wystarczający kapitał, aby wystarczył na rozwój, który nigdy się nie kończy.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi