GTA: Episodes from Liberty City

Alternatywne nazwy: GTA: Episodes from Liberty City

Cała linia z gry GTA - kolekcja legendarnych i udanych projektów, które może urzec raz na zawsze. Każdego roku liczba nowych fanów gry rośnie kilkakrotnie - aktualizacje i rozszerzenia projektu czekają na kilka milionów ludzi na całym świecie. GTA EFLC PC - prezent powitalny dla graczy. Ta gra różni się dokładności i zrównać go do liczby projektów, w których z jednej wersji na zmianę podstawowych elementów, po prostu nie mają odwagi.

Projekt - pełne dwie gry. Jedyne, co nie umniejsza ich niezależności - niski czas. Historie Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City jest ściśle spleciona z oryginału, ale twórcy udało się stworzyć niepowtarzalny i unikalny nowe wydarzenia gry. Nawet fakt, że zarówno "Subversion" projektu odbywają się na otwartej przestrzeni w samym mieście, nie psuje ogólnego wrażenia z gry. Twórcy kolejnego epizodu GTA udało się dokonać niemożliwego: stworzyć dwa zupełnie odmienne gry. Natychmiast po rozpoczęciu rozgrywki gracz może poczuć różnicę atmosferyczne i anturazhnye.

Przy okazji, o początku gry, a także wcześniej, zanim będzie można spróbować szczęścia w projekcie należy pobrać GTA 4: EFLC. Proces instalacji będzie trwać od 15-20 minut wytrzymałości, jeśli uciekać do pomocy przy pobieraniu torrent trackerów. Wchodząc do gry, od razu zrozumieć, jakie są główne cechy projektu. Część The Lost and Damned lekko otwarte dla Ciebie tajemnice życia zwykłego ulicznego gangu motocyklowym, którego członkowie nie podlegają ogólnie przyjętych norm i przepisów - mają swoją własną wizję życia. I The Ballad of Gay Tony - bogatej historii, pokazując efektowne partie i drogie samochody, luksusowe panie ... i ten sam stosunek do zasad i przepisów, jak w The Lost and Damned.

GTA EFLC - gra, która opowiada o współczesnym świecie, w którym pieniądz jest symbolem władzy. Główne zmiany w projekcie do tej pory nie jest jednak, to wszystko jest rekompensowane przez wielką grywalność i fajne grafiki. Aby ułatwić Ci "szkolenie podstawowe", być uprzedzony, że w tej grze fabuły nie jest szczególnie wpływa na rozgrywkę - to już tu jest potrzebne, aby stworzyć odpowiednią atmosferę.

W GTA EFLC gry będzie odwoływać się do wszystkich fanów projektu, bez wyjątku, który, szczerze mówiąc, działki, które tak naprawdę nie potrzebują, najważniejsze - aby zniszczyć wszystkich przeciwników. Ale to zupełnie różne strategie gry fascynują długo. Na przykład w "biker sagi" nie musisz zdobyć współpracowników prestiżu, ponieważ wszyscy członkowie bractwa motocyklowego już dawno przestał być tylko przyjaciółmi, rodzina - tak, że mogą być charakteryzowane. Ale Ballad of Tony będzie zupełnie inny, fałszywy i niesprawiedliwy świat, gdzie prawie wszystkie zagadnienia niezbędne do rozwiązania z pięściami. W usunięto przyczepy wideo GTA EFLC pokazane wszystkie główne zalety projektu. Od niego dowiesz się o nowych mini-cele i zadania. Zaintrygowany?

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi