H1Z1

Alternatywne nazwy: H1Z1

Odtwarzanie z H1Z1 wirusa zombie.

S 15. 01. 2015 wcześniejszy dostęp Sony Online Entertainment Studio przedstawiony H1Z1 gra MMO na konsole PlayStation 4 i PC z systemem Windows.

Podstawowe Dystrybucja modelu produktu – H1Z1 możliwość ściągnąć na zasadzie free-to -play, ale zapewnia dodatkowe sprzedaży towarów i usług, które nie wpływają na rozgrywkę. Jednak kwestia ta nie zostanie całkowicie rozwiązany, i ciągle pojawiają się nowe pogłoski.

Firma za produkt wykorzystuje Forgelight silnik, przetestował już na rynku od Planetside 2, a także gry punkt orientacyjny, EverQuest Next. Wyjątkowość silnika zdolność do tworzenia skutecznych przejścia z dnia na noc, zmieniając zjawisk pogodowych i oświetleniowych.

po raz pierwszy na H1Z1 został ogłoszony w kwietniu 2014 , Potem okazało się, opowieść, w której jesteśmy zanurzeni autorów historia. Gracze wchodzą   w post- apokaliptycznym świecie, i są zmuszeni do przetrwania:

  Mir na skraju zombie. Zagrożenie

 • Stalkivayas zarazheniya
 • Konkuriruya z graczy w produkcji ostatniego resursov
 • Zanimayas torgovley
 • Obedinyayas w grupach utselet
 • Osobennost rozgrywka – wiązania do znaków serveru
 • konkretnego gracza

 

 

Na wyspie Povegliya położony w pobliżu włoskiego miasta Wenecja, położonej w obrębie korporacji"Kurama Pharmaceuticals", która rozwija się leki przeciw chorobom niebezpieczne i śmiertelne. Ale stało się tradycją, że w dobrej wierze naukowcy muszą prowadzić do piekła, a jej pionierami są zwykli ludzie.

W pewnym momencie, eksperymenty wymknął się spod kontroli i zamiast cudownego eliksiru pojawiły się wirusa, który może przyciągnąć ludzi do The Walking Dead zombie –.

Od straszliwej otwarcia 15 lat minęło, a epidemia wzrosła, zyskał skalę, stał się niekontrolowany. Teraz archiwum ważnym zadaniem ludzkości jest znalezienie szczepionki przeciwko wirusowi, wydobycie pozostałych ograniczonych zasobów i skutecznych broni nie tylko z zombie, ale z oszalałych gangów w ich agresji.

Tryb multiplayer pozwala na współdziałanie z graczy, mimo wszystko przetrwać razem o wiele łatwiejsze. Grupa łatwiejsze do odpierania ataków, aby utrzymać granice terytorium osobistym, aby odeprzeć wrogów ziemi do przydatnych zasobów, by zdobyć żywność i odzież.

Gracze będą mogli zorganizować handlu, oferując swoje bogactwo z innymi postaciami, a uzyskanie w zamian brakuje. Należy również przestrzegać surowych zasad codziennego życia, takich jak woda z jeziora przed użyciem powinna być dobrze filtrowana i chronić się przed chorobami, pomaga higieny osobistej i prania ubrań.

Oczywiście, istnieje również możliwość rozwoju struktury. Korzystając z wiedzy i umiejętności, które przeżyły mieszczan spróbuje nawiązać normalne życie, umeblowane go przystępnej komfortu – bezpretensjonalne niektóre chaty budować, inni skromne budy, ale są wykwalifikowani rzemieślnicy, którzy opanowali technologię budowy i umacniania zasad i fortów.

Utrzymania się coraz trudniejsze, a istnieją dzikie zwierzęta mogą pomóc w tym zakresie. Ale to nie tylko gra, ale również potencjalne zagrożenie – atakujących graczy, a jeśli są niedoświadczeni lub uzbrojony, postać umrze łatwo.

Kto decyduje H1Z1 pobieranie, stanie się posiadaczem ogromnej piaskownicy ze światem wielkiego miasta i uruchomiony, otwarte przestrzenie, które mogą być badane w nieskończoność. H1Z1 na PC ma niesamowity potencjał i fascynujące fanów zombie apokalipsy.

Minimalne wymagania systemowe:

 • System operacyjny: 64-bitowy; Okna 7
 • OP 4 Gb
 • Protsessor: Intel i3 Dual-Core z Hyper- Threading
 • Videokarta: nVidia GeForce GTX 275
 • Mesto miejsce na dysku: 20 GB
 • Zvukovaya kart: urządzenie dźwiękowa zgodna z DirectX 10
 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi