Half-Life 2: Episode 1

Alternatywne nazwy: Half-Life 2: Episode 1

W grze Half-Life 2: Episode 1 - to gra komputerowa stworzona przez amerykańskiego dewelopera Valve Corporation z Bellevue jako strzelec z 1. osoby i jest kontynuacją słynnej gry Half-Life 2. Wersja gry pc stały się dostępne do pobrania na platformie Steam oraz w wersji box stał się dostępny na początku lata 2006 r. To gra, która była pierwotnie nazwa Half-Life 2: Aftermath, całkowicie niezależny, nie wymaga instalacji Half-Life 2.

Działka Half-Life 2: Episode One PC Gra dziedziczy historię swoich poprzedników - pierwszy i drugi, gry Half-Life 2. Episode One PC gra pochodzi z czasu, kiedy gracz w przebraniu G. Freeman wraz z Vance zamierza uciec z Siti17, aż do momentu Cytadela Sojusz nie odważył to miasto z ziemią z nim. A potem jest znany wcześniej G-Man i nasza postać Gordona pogrąża się w zastoju.

Half-Life 2: Episode One gra ma pięć głównych rozdziałów:

  • Ch. 1: alarm awaryjny.
  • Ch. 2: bezpośrednie interwencje.
  • Ch. 3: wywłaszczonych.
  • Ch. 4: Ucieczka z miasta.
  • Ch. 5: Wyjście 17.
  • Jeśli zdecydujesz się na Half-Life 2: Episode One do gry, widać, że gra składa się z następujących przeciwników:
  • Zombayn - zainfekowany Sojusz żołnierza, który jest w stanie poruszać się szybciej prostych zombie, ale wciąż nie tak szybko zombie. Ubrany w kamizelkę. Niebezpieczne wręcz, uderzają pazury. Najbardziej niebezpieczne, ponieważ może używać granatów.
  • Zaprogramuj piłkę min-wojskowej "samobieżne" mechanizm Sojuszu.
  • Stalker - ludzie, którzy są naukowcy Sojuszu nie mogą stać się żołnierzami, i uczynić z nich niewolników cyborgów. Śledzą wykorzystywana do atakowania promieni laserowych, które generują urządzenia znajdującego się na ich czele.
  • Hunter - syntetyczny Sojusz na trzech nogach, które wykorzystuje broń impulsu wręcz, a jeśli przeciwnik jest w dużej odległości, myśliwy używa Annihilator - urządzenie, które emituje strumienie antymaterii.

Warto zauważyć, że gra Half Life odcinek 1 przynosi wiele usprawnień i ulepszeń ponad jego poprzednik. Na przykład, technologia HDR w Epizodzie One po raz pierwszy użyty w ciemnych pomieszczeniach, świeci tylko latarkę, a także ulepszonych algorytmów oświetlenia (oświetlenie Alyx Vance bohaterka). Sam znak poprawiła sztucznej inteligencji, a postacie mimikę nieprzyjemny poprawie.

Jeśli jeszcze nie zdecydował, czy należy pobrać Half-Life 2: Episode One, a następnie wniosek do Internetu, aby zobaczyć, Half-Life 2: Episode One wideo. Po przejrzeniu film, dowiesz się, że twórcy gry dodali sporo oryginalnej muzyki - dziesięć nowych ścieżek dźwiękowych. Oprócz filmów, pewnie wiecie, że kanadyjski zespół «zakup braci» w 2009 roku wycofał krótki film na podstawie gry Episode One, aw 2011 i 2013 roku przyszedł dwa sequele. Zdecydujesz się pobrać tę grę pomogą Ci te informacje - Half-Life 2: Episode One z GameSpy Award za "Best Graphics" i "Best Action" i trzecie miejsce w pierwszej dziesiątce igr2006 roku.

Jeśli wszystkie te fakty można znaleźć ważkie, przejdź na oficjalnej stronie gry i pobrać Episode One. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z tej gry.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi