Dzień Hay

Alternatywne nazwy: Hai Dai

Game Hay Day to obiecująca farma.

Toys na temat rolnika stworzył wiele, ale każdy jest interesujący na swój sposób. Słyszałem pochwały w prasie i grach Hay Day opracowanych przez studio Supercell. To doskonały symulator do grania na telefonach komórkowych i tabletach. Wyszło kilka lat temu, ale deweloperzy nadal to robią, okresowo publikując aktualizacje. Najciekawsze zaczynają się, gdy nadchodzą święta, a potem gospodarstwo zmienia się nie do poznania. Halloween, Boże Narodzenie i Nowy Rok, Wielkanoc, dzień Patryka to tylko kilka przykładów, gdzie plac zabaw nabiera zupełnie nowego wyglądu.

Everyone może pobrać Hay Day za darmo na swój telefon, aw każdej chwili zatrzymać się, aby zebrać lub wykonać zadanie.

Twoje możliwości.

Wielu już doceniło możliwość pobrania Hay Day na komputer. W tym samym czasie wszystko, co jest dostępne w wersji mobilnej, pozostaje dostępne.

Game Hay Day przyciąga jasną grafikę, a kiedy zaczynasz grać, trudno jest się oderwać.

 • Rozwój gospodarstwa
 • Manufacturing to dla osobistej przyjemności
 • Produkcja produktów i zbioru
 • Sprzedaż nadwyżki na rynku
 • Zakup brakującego
 • Wykonanie i dostawa zamówień
 • Stała poprawa budynków i mechanizmów
 • Dostęp do elementów dekoracyjnych
 • Na początku dużo pracy wymaga dostępu do wszystkich struktur, zwierząt, roślin i maszyn. Ale kiedy osiągniesz wyższy status, możesz trochę odpocząć, gromadząc zasoby na przyszłość.

  . Jednak nie myśl, że ten proces jest nieskończony. Zbiory dojrzewają znacznie szybciej, niż masz szansę na nową ekspansję magazynu. W przypadku wszystkich rodzajów towarów masz tylko jeden magazyn, a tylko sprzęt wędkarski i połów to osobna budka.

  Finansowa strona gry.

  Dla każdego ulepszenia musisz zgromadzić nie tylko odpowiednie materiały, ale także walutę. Monety z gry i drogocenne kamienie są łatwe do zdobycia w skrzyniach, które okresowo pojawiają się na terenie i dla ukończonego zadania. Inna opcja kupowania brakujących na prawdziwe pieniądze, ale gra Hay Day jest zbudowany tak, że nie jest konieczne. Osiągnięcie sukcesu bez dodatkowych zastrzyków kapitałowych jest całkiem możliwe. Jeśli chcesz zdobyć to, czego potrzebujesz, będziesz musiał pracować i oszczędzać, ponieważ niektóre rzeczy są drogie. Na przykład, jeśli naprawisz łódź, możesz pływać na oddzielnej wyspie, aby łowić ryby.

  Jednak terytorium nie jest bogate w ryby. Czasami są niebieskie kaczki, z których można zbierać cenne pióra, a jeszcze zebrać kilka ogonów homarów. Wymaga to jednak specjalnego sprzętu i do jego wytworzenia potrzeba dużo pracy, czasu i zasobów. I będziemy musieli zbudować i ulepszyć basen i samochód dla tego żywego stworzenia, co również jest kosztowne. Ale wtedy będą zadowoleni z wyglądu i przynoszą dobry zysk.

  Jak już wspomniano, gra Hey Day jest bardzo piękna. Na pewnym etapie, kiedy nie musisz oszczędzać pieniędzy na kolejny zakup lub pompowanie, zwróć uwagę na scenerię. Zainstalować posągi, kręcone latarnie i inne ozdoby do swoich zwierząt było miło. Możesz także zrobić zdjęcie swojej farmy i pokazać ją znajomym. Porównaj swoje osiągnięcia z innymi i wygraj zawody.

   

  Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi